Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A ty ile jeździsz po mieście?


qeza

Rekomendowane odpowiedzi

ze zdjęć jaki mi czasem przysyłają wychodzi, że za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć jaki mi czasem przysyłają wychodzi, że za dużo...

Oszukują Cię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj. pisze OLO - 50 na wislostradzie to klasyk nad klasyki, co wiecej w tym miejscu gdzie jest 50 bardzo czesto stoi straz miejska z fotoradarem...

to cala filozofia polskich ulic..[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 09:25_________________________________________________ja tam jezdze zawsze na czerwonym ale tak zeby mi nikt w bok nie wjechal... reszta mnie nie interesuje... pedal w podloge i ogien z rury, w korkach ciezko bo trzeba czasami pod prad jezdzic albo po torach tramwajowych na marszalkowskiej ale to jest najlepsze w tym wszystkim :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie więcej niż można :decayed:

Zazwyczaj nie więcej niż można :naughty:

Brak mandatów za prędkość :kox:

Tj. pisze OLO - 50 na wislostradzie to klasyk nad klasyki, co wiecej w tym miejscu gdzie jest 50 bardzo czesto stoi straz miejska z fotoradarem...

hehe pewnie jakby tam nie było żadnego ograniczenia to byście i tak na coś narzekali - pewnie pasów by Wam było za mało :naughty:

To jest miasto, gdzie i po co Wam się śpieszyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pewnie jakby tam nie było żadnego ograniczenia to byście i tak na coś narzekali - pewnie pasów by Wam było za mało :naughty:

To jest miasto, gdzie i po co Wam się śpieszyć :wink4:

stary... nie wiesz co mowisz... tam lecac 100 czujesz sie jakbys stal w miejscu, 3 szerokie pasy.

rozumiem gdyby ograniczenie bylo na calej dlugosci do 80, ale 50 na dosc dlugim odcinku to totalne przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważasz że to ograniczenie jest tylko po to żeby kierowców na mandaty tam łapać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w ogole jak wyglada wislostrada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kolega tam nie był. bo zrownanie predkosci na wislostradzie, z predkoscia w uliczkach chociazby pomiedzy domkami jednorodzinnymi ( a jest wiele miesc gdzie mozna 50) to skrajny debilizm. i TAK moim zdaniem stoi to tam tylko po to zeby ratowac budzet . szczegolnie z przyjezdnych kierowcow. ja tam jezdze troche niesmialo bo wiem ze warszawska drogowka uwielbia wylapywac tych przyjezdnych. a na wislostradzie jade na ogol kolo 100 i wszyscy mnie wyprzedzaja jak dzieciaka. i wcale nie wydaje mi sie zeby jechali za szybko. . .

wiec daruj sobier kolego uwagi ze zawsze nam cos bedzie przaszkadzac. to jest absurdalne ograniczenie i ciezko zrozumiec po co i komu ma sluzyc. skoro i tak nik go nie przestrzega a jakos niebzpiecznie z tego powodu nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe więc Sobie daruję, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rekord na wisłostradzie 200 wiecej sie nie dało :decayed:

ale 4 rano wiec chyba przegieciem wielkim to nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest absurdalne ograniczenie i ciezko zrozumiec po co i komu ma sluzyc.

dokladnie, nie widzialem tam auta jadacego 50.

z reguly najnizsza predkoscia jest 70-80.

nie ma tam praktycznie ruchu pieszych, pasy sa bardzo szerokie, nie ma zadnych podporzadkowanych ulic, z ktorych ludzi nie mieliby pasa do wlaczenia sie do ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakis debil podpisał papier, ze tyle tam ma być i teraz nie ma komu tego zmienić, dla mnie jest to idiotyzm, jechałem tam dosłownie raz i szlak mnie brał jak jechałem 80km/h bo wiecej sie bałem ponieważ wiedziałem ze drogówka tam szaleje a ja miałem wtedy 16pkt karnych. Ludzie mijali mnie jak chłopca mając po 120 na blacie. Ale nic sie nie poradzi na to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wislostradzie najwiecej mialem 150 ale pedal w podlodze byl, fabryka na wiecej nie pozwolila :wallbash: a do policjantow zawsze krzycze zeby spi...alali z drogi i z lewego pasa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wislostradzie najwiecej mialem 150 ale pedal w podlodze byl, fabryka na wiecej nie pozwolila :wallbash: a do policjantow zawsze krzycze zeby spi...alali z drogi i z lewego pasa :evil:

mięczak :thumbdown:

ja ich zawsze z drogi spycham :wink4:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jada jakies mlode pieski to sie troche rozpycham :naughty: juz kiedys przyszla skarga od nich ze niebezpiecznie jezdze :kox: :kox:

to im odpisalem ze lewy pas to nie szkółka i ze sluzy do wyprzedzania a nie podziwiania przyrody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najwiecej mialem 180 [kilka razy w sumie]... jak jechalem do pracy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...