Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze mozna zrobic quatrro jak sie komus chce byli juz tacy chyba nawet na tym forum :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:49_________________________________________________ to masz tu pewnego zawodnika z ogromna moca

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:54_________________________________________________a to prawda ze to biturbo sie czesto jebie i duzo naprawa kosztuje??

pro turbo ma 4mottion :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko sie jebie. koszta eksploatacji na pewno przewyzsza mocno twoje 1,9tdi. Sam dostep do zrobienia czegokolwiek ( tzn jego brak ) juz podwyzsza koszta robocizny. Jak chcesz tanio wozic dupe to zostan z tym 1,9 tyle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zemdlal::facepalm: :facepalm: juz chyba za pozno jest :polew:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________wiesz tak mysle zeby podniesc tylko 1.9 moc do kolo 200 i zostac juz tak tak czytam i wlasnie wpadla mi do glowy ta zlota mysl a jak cos to za rok moze dwa kupie rs4 b7 zeby miec moc badz tez m3 e92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie tych 200 ps z tego 1,9 to wydasz bez mala tyle co na swapa na 2,7T :hi:

Półsrodki sa do kitu :) Kupuje sie auto do wozenia d*py i do zabawy :) Takto zawsze bedzie albo za wolne albo za malo praktyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mowie dlatego tez zajrzalem tu i sie dowiaduje sam widzisz jak to wyglada ja chce z tego wozu zrobic cos fajnego bo go nie chce zmieniac a chce miec taka moja cacuszke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sE np astre 1,4 lpg do wozenia dupska na start :D A potem bedziesz wydawal kazdy grosz w to auto . Pasuje ? :) Bo tak to wyglada ze pochlania kazdą złotowke i konca nie widac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY mam pytanko odnosnie twoich felg RS4.

Chciałbym swoje przemalować ze srebrnego na grafitowy ale pytanie jak dobrać farbę, żeby kolor był jak najbardziej zbliżony do oryginalnego koloru RS4.

Orientujesz się może jaki to jest nr lakieru?? :) no i czy lakier na ori RS4 jest matowy czy z połyskiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - Fly już dawno nie ma felg ze wzorkiem RS (kupiłem je ponad 2 lata temu). Mógłbym dobrać Ci farbę gdyby nie fakt, że przemalowałem te fele na kolor srebrny :)

Swoją drogą - Audi odnośnie detali takich jak elementy wnętrza czy felgi, stosuje własne oznaczenia (przy ich pomocy nie dobierzesz odcienia u lakiernika). Gdy malowałem w/w felgi, podjechałem sobie do najbliższego serwisu - w łapach miałem paletę barw pożyczoną z lakierni i dzięki temu mogłem dobrać lakier "live" (akurat pod ASO stała sobie B8 z kołami o odpowiednim wzorze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY mam pytanko odnosnie twoich felg RS4.

Chciałbym swoje przemalować ze srebrnego na grafitowy ale pytanie jak dobrać farbę, żeby kolor był jak najbardziej zbliżony do oryginalnego koloru RS4.

Orientujesz się może jaki to jest nr lakieru?? :) no i czy lakier na ori RS4 jest matowy czy z połyskiem??

http://www.motor-talk.de/marktplatz/audi-rs4-8x18et43-titan-8e0-601-025-bf-8au-t3102603.html

8AU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly zapadl w sen zimowy i sni o nowych modach :) Generalnie cos mu sie tam w tej rozsadnej glowce łopocze :P

magna nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer zamontowałeś ten nowy wydech Magnaflow czy nie ? cisza jakaś w temacie się zrobiła

niestety nic z tego nie wyszlo :confused4:

Thom4s nie mial seryjnego wydechu i nie mogl znalezc, a trafil mu sie klient, ktory przywiozl swoj ori i zabral Magnaflow'a.

mysle, ze w przeciagu 2 m-cy wpadnie jakis custom, bo obecny juz mi dziala na nerwy :decayed:

Generalnie cos mu sie tam w tej rozsadnej glowce łopocze :P

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - nie brzmi, 2 - grzechocze mi cos w jednym tlumiku, jakby jakas blaszka sobie luzem latala, nie chce mi sie pakowac kasy w zmiane koncowych, bo i tak nie bedzie to jakos rewelacyjnie brzmiec.

Jak robic, to na porzadnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te fele dtm w graficie wygladaja do tego koloru nadwozia :good:, sam mialem w tym kolerze ale tylko sztuk 2 wiec ciezko bylo z dobraniem koloru wiec pomalowalem na srebne wszytskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - Fly już dawno nie ma felg ze wzorkiem RS (kupiłem je ponad 2 lata temu). Mógłbym dobrać Ci farbę gdyby nie fakt, że przemalowałem te fele na kolor srebrny :)

Swoją drogą - Audi odnośnie detali takich jak elementy wnętrza czy felgi, stosuje własne oznaczenia (przy ich pomocy nie dobierzesz odcienia u lakiernika). Gdy malowałem w/w felgi, podjechałem sobie do najbliższego serwisu - w łapach miałem paletę barw pożyczoną z lakierni i dzięki temu mogłem dobrać lakier "live" (akurat pod ASO stała sobie B8 z kołami o odpowiednim wzorze).

Wiem, ze juz ich nie ma ale myślałem, że się orientuje jaki to nr lakieru. Dzieki za odpowiedz Bart :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem je w ori grafitowym lakierze, nie malowalem, wiec niestety nie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...