Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł - Fly już dawno nie ma felg ze wzorkiem RS (kupiłem je ponad 2 lata temu). Mógłbym dobrać Ci farbę gdyby nie fakt, że przemalowałem te fele na kolor srebrny :)

Swoją drogą - Audi odnośnie detali takich jak elementy wnętrza czy felgi, stosuje własne oznaczenia (przy ich pomocy nie dobierzesz odcienia u lakiernika). Gdy malowałem w/w felgi, podjechałem sobie do najbliższego serwisu - w łapach miałem paletę barw pożyczoną z lakierni i dzięki temu mogłem dobrać lakier "live" (akurat pod ASO stała sobie B8 z kołami o odpowiednim wzorze).

Wiem, ze juz ich nie ma ale myślałem, że się orientuje jaki to nr lakieru. Dzieki za odpowiedz Bart :good:

przeciez jest napisane dwa razy jaki to kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HiRide spoko, nie gorączkuj się, wiem, że podałeś kod. Dzięki :decayed:

FLY myślałem, ze je malowałeś dlatego zapytałem :) A one były matowe, pół matowe czy miały połysk??

Ciekawe czy w mieszalni będą mieć taki kod lakieru jaki jest na tych felach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w mieszalni będą mieć taki kod lakieru jaki jest na tych felach.

Tak jak napisałem - kod koloru stosowany przez audi nic Ci nie daje (jeśli chodzi o lakier nadwozia to jeszcze można coś wskórać ale 8AU, które podał tu Mariusz nic Ci nie da - to już bardziej jak powiesz, że to "Titanium").

Michu - numer felg jest od A6, a te nie miały wariantu "Titanium" (były 2 wersje, obie srebrne). Zatem mój lakiernik mógł mieć rację - zostały przemalowane, więc nie wiemy czy ten grafit to ten grafit ;)

Jeśli chodzi o rodzaj lakieru - mat...

rs4titanium.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu - numer felg jest od A6, a te nie miały wariantu "Titanium" (były 2 wersje, obie srebrne). Zatem mój lakiernik mógł mieć rację - zostały przemalowane, więc nie wiemy czy ten grafit to ten grafit ;)

pewnie masz racje :) a co do matu/polysku - niby byl mat, ale jak byly czyste, to sie lekko blyszczaly w sloncu, tak jakby troche perly bylo w lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw. satyna albo z angielska velvet, w zależności od kąta padania światła jest lekki połysk albo mat i to jest the best solution

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w UK jeszcze nic nie malowałem ale znajomemu malowali 19" na czarno do Nissana 350 Z i chciał na połysk i ma połysk ale tak jak piszecie to musiał byc fuks bo innej opcji u tych troli nie widzę :decayed:

Wolałbym w PL pomalowac te fele bo raz, że taniej a dwa lepiej ale nie chce mi sie do maja czekać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu wystrojone :kox: tylko troche pozno wstaje ;(

obraz165o.jpg

Kosiarke hamowałeś? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, ciekawi mnie jedna rzecz w Twoim aucie, powiedz mi jeśli poprzednio siedział tam AKE a teraz jest AGB, zmieniałeś wlew paliwa, czy nadal jest szerokie wejscie jak w dieslu i ta klapka ON ONLY ? :decayed::naughty:

P.S. Wiem, głupie pytanie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...