Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Flyer

wreszcie bede mogl swobodnie przyspieszac na 4-ce od 80 do 240

To trzeba było wsadzić 2.0TFSI z B8 zrobić program i miałbyś to samo... :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Flayer poczochrałeś mi rzęsy tymi tekstami, że teraz jest muł jak ch*j :polew:

Przejedz się zwykłym 1.9 TDI i wtedy stwierdzisz, że masz pocisk a nie samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo roboty z przekladka z diesla na benzyne u ciebie bylo??

nie opierd*olili z nosbem w godzine po pijaku :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly z tym najszybszym b6 to sie nie rozpedzaj :gwizdanie: Chyba ze masz w planach gt2871 :decayed:

To samo ponioslo cie deczko z tym plynnym przyspieszaniem na 4 80-240 :D Chyba na tych co masz teraz bys byl szybszy :naughty:

PS : ja mialem 3,5 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo ponioslo cie deczko z tym plynnym przyspieszaniem na 4 80-240 :D Chyba na tych co masz teraz bys byl szybszy :naughty:

teraz na 4-ce to wieki trwa 80-240, z raz, czy dwa udalo mi sie taki wolny odcinek wyhaczyc miedzy radomiem, a wawa :)

Fly kiedy go sprzedajesz :slina::kox:

jak tylko zrobie wszystko co mozliwe :polew:

Przejedz się zwykłym 1.9 TDI i wtedy stwierdzisz, że masz pocisk a nie samochód :)

jak jezdzilem 2,5 to mi wystarczalo mocy, bo wiedzialem, ze i tak wiecej z niego poza softem nie wyciagne - a tu niestety jest inaczej... seria jedzie spoko, ale do czasu :)

dobrze zrobiony diesel jedzie podobnie do mojej serii.

tak, czy siak k04 to max co w tym aucie bedzie, bo dalsze mody to juz duzo grubsza kasa.

Fly z tym najszybszym b6 to sie nie rozpedzaj :gwizdanie: Chyba ze masz w planach gt2871 :decayed:

Ty to juz masz B7 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200km w fwd mi wystarczy i do tego bede dazyl he :kox: moze jak bym mial quatrro :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz się zwykłym 1.9 TDI i wtedy stwierdzisz, że masz pocisk a nie samochód :)

jak jezdzilem 2,5 to mi wystarczalo mocy, bo wiedzialem, ze i tak wiecej z niego poza softem nie wyciagne - a tu niestety jest inaczej... seria jedzie spoko, ale do czasu :)

dobrze zrobiony diesel jedzie podobnie do mojej serii.

tak, czy siak k04 to max co w tym aucie bedzie, bo dalsze mody to juz duzo grubsza kasa.

Wiem jak to jest, jak zrobiłem program to stwierdziłem, że nic więcej do szczęścia mi nie trzeba a teraz to wydaje mi się, że ta moja A4 ledwo, że jedzie :) Tak więc w jakimś stopniu cie rozumiem :)

Gdybym miał RS4 to przez kilka miesięcy też mówiłbym, że nic więcej nie trzeba do szczęścia ale po następnych kilku miesącach pewnie brakowało by mocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba a teraz to wydaje mi się, że ta moja A4 ledwo, że jedzie :) Tak więc w jakimś stopniu cie rozumiem :)

Mam to samo ze swoim :decayed: :decayed:

FLY gratuluję męskiej decyzji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę wydech zrobić i program :gwizdanie: :decayed:

w naszych kanapach trzeba zmienić pół silnika żeby to się jako tako odpychało, wyjątkiem jest chyba s4 b8.

a nawet jak ma i "pińcet" kucy to nadal do d*py skręca i zawsze będzie bo to nie jest baza na szybkie auto (w domyśle szybkie czyli dobrze przyspieszające, hamujące i przedewszystkim skręcające, nie zaś szybkie na 1/4 czyli do pierszego winkla)

Evo po remapie jedzie jak trzeba, a przedewszystkim skręca :wink4:

Ale zapewne ta A4 ma być cichociemną codzienną szybką kanapą więc inny klimat :>

Nie dziwie się, że 280hp nie jedzie bo musi uciągnąć 1600kg więc jak niby ma jechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oł siet. A ja myślałem sobie. Zaczynam rezać Quattro . ale ze mnie kozak będzie. Graty już wytargowane.

A tu wciąż tylko 180 Kuni.

Echh. odbieracie chęć do życia :):embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjątkiem jest chyba s4 b8.

a nawet jak ma i "pińcet" kucy to nadal do d*py skręca i zawsze będzie bo to nie jest baza na szybkie auto

kmk B8 juz na prawde dobrze skreca , ograniczaja ja natomiast troszke napedy ale juz takiej przepasci jak kiedys nie ma.

X tez juz nie skreca tak jak IX wiec sie troszke wyrownalo :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:31_________________________________________________

a propos mocy... pod wplywem chwili i dobrej oferty zdecydowalem sie na kupno turbin K04 RS6 i glowic 2.8

a w czym sa lepsze te glowice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...