Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i mody zakończone. Dziś wystrojone na 486KM i 590NM.

Soft w wersji "lajt" na 430PS 515NM :D

Auto jeszcze u Witka, jutro odbieram :hi:

10686780_411428372341693_918911728790703

Graty wyniku :hi:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu :)

aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów :grin:

Opublikowano

Skrzynia z 2.5TDI jest bardzo podobna do skrzyni RS4,ponoć 3 pierwsze biegi mają identyczne przełożenia,Bieniek na swojej wycisnął 298km/h,podobno...

Opublikowano

Myślę, że nie ma wielkich problemów z osiągnięciem takiej prędkości ;-)

Edytowane przez A4_Raf

Opublikowano

To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu :)

aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów :grin:

:kox:

BTW ostatnio poznałem typa, który sprzedał Tobie eSkę do swapa.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano
  • Autor

To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu :)

aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów :grin:

:kox:

BTW ostatnio poznałem typa, który sprzedał Tobie eSkę do swapa.

Ano, handlarz z Piastowa/Michałowic :) Spoko ziomek, chciałem od niego ostatnio carbony kupić, ale za drogo...

Skrzynia z 2.5TDI jest bardzo podobna do skrzyni RS4,ponoć 3 pierwsze biegi mają identyczne przełożenia,Bieniek na swojej wycisnął 298km/h,podobno...

Nie no, skrzynia z RS4, czy S4 jest duzo krotsza od TDI. 3 pierwsze biegi w TDI sa takie same jak np. w S4 B5, ale 4 bieg mam do 245, 5 prawdopodobnie do 300, a 6...

Opublikowano

To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu :)

aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów :grin:

:kox:

BTW ostatnio poznałem typa, który sprzedał Tobie eSkę do swapa.

Ano, handlarz z Piastowa/Michałowic :) Spoko ziomek, chciałem od niego ostatnio carbony kupić, ale za drogo...

Ceny ma mało atrakcyjne, ale fanty ciekawe :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

ale 4 bieg mam do 245, 5 prawdopodobnie do 300, a 6...

Do 400 km/h :kox::polew:

Opublikowano

Cos kolo 380km/h ;)

Opublikowano

ja pierdziele 380... jakas wieksza mucha to chlodnice przebije mam wrazenie :D

Opublikowano

Fly, jaką masz predkosc na 6 biegu przy 3000obr/min ???

Edytowane przez Dev

Opublikowano

ja pierdziele 380... jakas wieksza mucha to chlodnice przebije mam wrazenie :D

Pogięło cie ? :P

Opublikowano
  • Autor

Fly, jaką masz predkosc na 6 biegu przy 3000obr/min ???

Teraz mam lekkie przekłamanie na zegarach, ale chyba 170km/h, przy 3200obr jest 180kmh. Niech Bieniek potwierdzi, bo ma taki sam setup.

Opublikowano

350 poleci, wiecej nie ale to i tak kosmos :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Z tego co pamietam jest tak samo jak w 2.5tdi było. 3 tys około 180 km/h. Sprawdzę wieczorem :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

350 poleci, wiecej nie ale to i tak kosmos :kox: :kox: :kox:

Myślisz ? To ci od veyrona sporo przepłacili projektując go :P

Moze byc ciezko ...powyżej jakiejś tam prędkości zwiekszyć ją o 10km/h jest mega wyczyn i potrzeba do tego bardzo duzo mocy ...wydaje mi sie ze 300 +/- 10-20 to max , No ale czy 350 czy 300 to i tak liga superaut :)

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

Nie przesadzajmy. Skrzynia może w teorii i 350-360 osiągnie... o ile auto będzie miało odpowiednią moc i sama w sobie wytrzymałaby taką prędkość ;)

Na obecnym setupie nie wiem jaki może być vmax, 300 powinno być, ale nie wiem, czy cokolwiek więcej.

Opublikowano

Do takich prędkości to Fly musisz dbać o opony :wink:

Opublikowano
  • Autor

Do takich prędkości to Fly musisz dbać o opony :wink:

Letnie mam bdb. Zimowki musze kupic, ale tam indeksy to juz max 240.

5k nie wydam na opony zeby pare razy na sezon rozpedzic sie powyzej 260 ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna czwóra :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.