Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takie małe pipeczki widać :P

trzeba jakieś 10 cm wydechy zapodać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluje samochodu,

Mam pytanko, mam ten sam pojazd i od momentu kupna zastanawiam sie nad przeróbką tylnego zderzaka na dwururowy (seryjnie mam 2 rury ale schowane). Czy przerabiałeś swój, czy kupiłeś taki oryginalnie?? Mógłbyś mi powiedzieć czy trzeba zmienić cały zderzak czy wystarczy listwa na dole z podwójnymi otworami??

pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dokupic:

* standardowa dokladke zderzaka z 2 wycieciami na rury (montowane w 1.8T, 3.0)

* dokladke zderzaka s-line

* albo kupic zderzak od S4 (ja mam taki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz kupić taka dokładke jak ja mam produkowana dla audi przez ms design,oferowana w salonach audi jako akcesoria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo możesz kupić taka dokładke jak ja mam produkowana dla audi przez ms design,oferowana w salonach audi jako akcesoria ;)

Ile coś takiego kosztuje w salonie?

Mają też tego typu dokładki do przedniego zderzaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pykne moze jutro :) Ogolnie zastanawiam sie, czy nie zmienic kratki w zderzaku + grilla na "czarne" wersje od S. Grill mam do wymiany, bo... pekl :P, nie mam chromow wokol szybek + czarne listwy, moze fajnie sie to bedzie komponowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flayer ja mam gril w oryginale czrny i nic z tym nie zamiwrzam robić. Kiedyś zaczepił mnie w aso Audi koleś z obsługi i nawinoł temat cobym nic z tym nie robił, czyli po naszemu żeby zostało tak jak jest. Jak ją stworzyli w audi werke..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu.. jaki czysty. Zupełnie jak nie Twoja fura :tongue4: Fajnie, że zostawiłeś oryginalny kolor listew S4 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu.. jaki czysty. Zupełnie jak nie Twoja fura :tongue4:Fajnie, że zostawiłeś oryginalny kolor listew S4 :th:

A mi to tam nijak sie ma do reszty samochodu, nie wiem jak to by wyglądało pomalowane ale teraz mi się nie podoba,a co ze zderzakami nie składałeś reklamacji na dobór lakieru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też to nie za bardzo podoba - tylny zderzak cały w kolorze a listwy nie - wg. mnie to teraz za bardzo nie świruje (ewentualnie na czarnym to może i by było ok ale Michał na Twoim kolorze nie za bardzo) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo wyglada to zupelnie normalnie, na zdjeciach moze sprawiac inne wrazenie...

Co do lakieru na zderzakach - teraz to juz nic nie zdzialam. Zostaje ponowne malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to maluj, maluj tylko tym razem u jakiegoś lepszego lakiernika :decayed: nie wiem jak ciebie ale mnie by bardzo drażniła taka różnica kolorów, pieknę auto a przez te zderzaki coś nie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...