Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B7 - Moj starszy brat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malinka RS4, lubie silniki 4.2 :)

Opublikowano

Piękna B7 i ten kolorek najlepiej pasuje do niej :P po prostu miodzio :)

Opublikowano

Sliczna.. jak z bajki :oklaski:

Opublikowano

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

i chipa zeby mial mniej mocy ;):rolleyes:

Opublikowano

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

i chipa zeby mial mniej mocy ;):rolleyes:

Tak niestety jest z układami wydechowymi, można "popsuć" charakterystkę samochodu. Teraz czekam na następny, ponieważ gwarantowane 20KM dodatkowej mocy jest tylko na papierku producenta. Średnio przy tym silniku przyrosty są w granicach 8-10KM w przypadku Milltek-a.

Opublikowano

wow

wow

wow

przepiękne!!!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

gratulacje

super furka!!! :a4fan::quattro:

Opublikowano

Gratuluje RS'a :thumbup: kolor piekny :th:

Opublikowano

auto 1 LIGA!! AUDI TO MARKA NR1 NA SWIECIE DO TEGO JESZCZE RS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Opublikowano

RS :notworthy:

Czesciej ja widac w Wawie ale i w Zamościu czasem lata :th:

Opublikowano

Teraz Dubai Style robi się bardzo modny :)

Wspaniała, cudna, śliczna :) Mam nadzieję że będzie okazja zobaczyć ,, na żywo"

Kwestia gustu, zazwyczaj o nich się nie dyskutuje. Jedni wolą Audi inni Bmw, dlatego też różnorodność kolorów sprawia że mamy tak bogatą ofertę producetna. Dla mnie ważne było jedno, miałem pierwszego RS-a w PL, a czarny zawsze był moim ulubionym kolorem. Teraz na pewno zamówiłbym białą. . [br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 20:58

Czarna jest bardzo ładna, ale rozwaliłeś mnie podejściem do koloru, moje marzenie to jak wiesz RS4 - najlepiej białe :>

Zamość to pięknie miasto, jednak nie mogę tam nigdy dłużej pozostać, praca wzywa :)

Opublikowano

Bylem na spocie wczoraj i widzialem to autko. Przepiekny woz, wspaniale parametry, extra wyglad i ogolnie KOX :th:. Jedyny mankament, ktory zauwazylem, to dzwiek ukladu wydechowego.

:>

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

i chipa zeby mial mniej mocy ;):rolleyes:

Tak niestety jest z układami wydechowymi, można "popsuć" charakterystkę samochodu. Teraz czekam na następny, ponieważ gwarantowane 20KM dodatkowej mocy jest tylko na papierku producenta. Średnio przy tym silniku przyrosty są w granicach 8-10KM w przypadku Milltek-a.

Dobrze ze zmieniasz i mam nadzieje ze bedzie bardziej pasowal do tej mega-fury.

pzdr

Opublikowano

NO no no pogratulować :notworthy: super bryka, kolor w sam raz tak trzymać :afro:

Opublikowano

Zawsze tak jest, że chcemy coś zmienić czy ulepszyć. A co do układu to samochodem należy też w miarę komfortowo podróżować, niektóre układy nie dają takiej frajdy a ja na pewno z "grzmiącego kija" wyrosłem ;)

Bylem na spocie wczoraj i widzialem to autko. Przepiekny woz, wspaniale parametry, extra wyglad i ogolnie KOX :th:. Jedyny mankament, ktory zauwazylem, to dzwiek ukladu wydechowego.

:>

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

i chipa zeby mial mniej mocy ;):rolleyes:

Tak niestety jest z układami wydechowymi, można "popsuć" charakterystkę samochodu. Teraz czekam na następny, ponieważ gwarantowane 20KM dodatkowej mocy jest tylko na papierku producenta. Średnio przy tym silniku przyrosty są w granicach 8-10KM w przypadku Milltek-a.

Dobrze ze zmieniasz i mam nadzieje ze bedzie bardziej pasowal do tej mega-fury.

pzdr

Opublikowano

Zawsze tak jest, że chcemy coś zmienić czy ulepszyć. A co do układu to samochodem należy też w miarę komfortowo podróżować, niektóre układy nie dają takiej frajdy a ja na pewno z "grzmiącego kija" wyrosłem ;)

Bylem na spocie wczoraj i widzialem to autko. Przepiekny woz, wspaniale parametry, extra wyglad i ogolnie KOX :th:. Jedyny mankament, ktory zauwazylem, to dzwiek ukladu wydechowego.

:>

wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew: :polew: :polew:

i chipa zeby mial mniej mocy ;):rolleyes:

Tak niestety jest z układami wydechowymi, można "popsuć" charakterystkę samochodu. Teraz czekam na następny, ponieważ gwarantowane 20KM dodatkowej mocy jest tylko na papierku producenta. Średnio przy tym silniku przyrosty są w granicach 8-10KM w przypadku Milltek-a.

Dobrze ze zmieniasz i mam nadzieje ze bedzie bardziej pasowal do tej mega-fury.

pzdr

hmmm, to chyba musisz kupic C-klase w automacie :>

Opublikowano

Wszystko zostalo powiedziane :notworthy: Faktycznie jeszcze zeby bylo kombi...Bo nie ma chyba bardziej wypasionej A4 od RS4 B7 ;)

:quattro:

Opublikowano

pogrlatulowac :thumbup:

Opublikowano

Sliczna ;) Chcialbym sie kiedys taka przejechac chociaz ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piekna :)

PS. słyszałem od znajomego (Viper) który Cie ponoć zna ze zakupujesz corvete C06 :D

no chyba ze po wawie smiga inne rs4 z rej. speed :P

pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kozacka fura... slyszalem pare razy jak chodzi rs4 i jestem pod wrazeniem tak samo jak dzwieku rs6.

maskara i sedan w b7 tez mi sie podoba

dobry wybor :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.