Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie się wybieracie na wakacje:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja tez szukam opcji w Polsce,ale wszyscy za granice :gwizdanie:

Opublikowano

Na działkę sadzić drzewka :rolleyes:

Opublikowano

Na działkę sadzić drzewka :rolleyes:

drzewka już zasadzone :tongue4:

Opublikowano

polecam corfu sidari yeah :good:

Opublikowano

rodos :naughty:

osobiście nie byłem, ale jest to bardzo ładna wyspa z pięknym portem, z bardzo ładnym "zabudowaniem" ma swój klimat taki "grecki", każdy kto tam był nie żałował, jeszcze jej nie zwiedziłem (bardzo daleko od aten)

no i musisz wiedzieć, że jeżeli nastawiasz się na piękne piaszczyste plaże to jest ich mało w gr

bardziej zależy mi na wietrze. na rodos sa rewelacyjne warunki do kita

jak KITE to TARIFA...

MEKKA surferów na COSTA DE LA LUZ polecam :hi:

a ja wybieram się w końcu do Polski...daaaawno tam nie byłem...

ps. dokładnie to wybieram się do SŁONECZNEJ KALIFORNII.... SKL :tongue4:

Opublikowano

Za parę godzin wybywam z rodzinką do Władysławowa. Właśnie... jak lepiej jechać z Łodzi? Zawsze jeździłem przez Włocławek, Toruń... ale ktoś mi powiedział, że dużo mijanek jest i objazdów przez tę trasę. Nadkładając ok. 60 km można A2 polecieć do Konina, przez Inowrocław do Bydgoszczy i dalej na 3miasto. Ale czy jest sens nadkładać te km??? Może ktoś leciał nie dawno jedną albo drugą trasą?

Opublikowano

rodos :naughty:

osobiście nie byłem, ale jest to bardzo ładna wyspa z pięknym portem, z bardzo ładnym "zabudowaniem" ma swój klimat taki "grecki", każdy kto tam był nie żałował, jeszcze jej nie zwiedziłem (bardzo daleko od aten)

no i musisz wiedzieć, że jeżeli nastawiasz się na piękne piaszczyste plaże to jest ich mało w gr

bardziej zależy mi na wietrze. na rodos sa rewelacyjne warunki do kita

jak KITE to TARIFA...

MEKKA surferów na COSTA DE LA LUZ polecam :hi:

a ja wybieram się w końcu do Polski...daaaawno tam nie byłem...

ps. dokładnie to wybieram się do SŁONECZNEJ KALIFORNII.... SKL :tongue4:

Kolego a gdzie sie na Costa obracasz?

Ja byłem na szkoleniu w Maladze 6 miesięcy (to był raj)

Opublikowano

Ja ze znajomymi, podobnie jak w zeszłym roku, mam już zarezerwowany domek w Rowach 21-29 sierpień :) W zeszłym roku pogoda była świetna bo przez cały tydzień po 30*C ciekawe jak będzie w tym roku.

Opublikowano

Władysławowo jak co roku 6-15 sierpień :kox:

Opublikowano

Kolego a gdzie sie na Costa obracasz?

Ja byłem na szkoleniu w Maladze 6 miesięcy (to był raj)

OD 6 lat w połowie drogi.... MALAGA-GIBRALTAR :good:

poza ostatnią zimą mamy tutaj raj, to prawda...

żeby tylko praca była to wróci i humor hiszpanom... :confused4:

Opublikowano

no to ja skromnie powiem, a raczej napisze :wink4: że od 4 lat do Wiednia śmigam, cudów nie ma :decayed: ale ludzie tak ja na forum sympatyczni i naprawdę jest fajnie :>

Opublikowano

A ja w tym roku wybieram się na Chorwację, oczywiście swoją A4. Jedziemy na pięć samochodów, będzie nieźle. W ubiegłym roku śmignąłem na KRYM, oczywiście też samochodzikiem. :good:

Opublikowano

Ja 24 lipca wyjezdzam z rodzinka do Chorwacji.

Pierwszy raz i to z dzieckiem 2 letnim.

Troche boje sie podrozy (1300km) w jedna strone.

Macie moze jakies doswiadczenia, sugestie zwiazane z takim wypadek do Chorwacji?

Opublikowano

Wojtek_A4

pytaj topora on byl rok temu autem w chorwacji

Opublikowano

pisząc daty uważajcie na kretów - złodziei :cool1:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 14:19_________________________________________________jakby nie było to jest forum ogólne :gwizdanie:

Opublikowano

Ja 24 lipca wyjezdzam z rodzinka do Chorwacji.

Pierwszy raz i to z dzieckiem 2 letnim.

Troche boje sie podrozy (1300km) w jedna strone.

Macie moze jakies doswiadczenia, sugestie zwiazane z takim wypadek do Chorwacji?

Jest wątek na forum o wyjeździe do Chorwacji. Przeczytaj na pewno sie przyda :good:

Opublikowano

ja co roku pod koniec lipca jeżdzę do Władysławowa, w jakiś weekend odwiedzę także Koszalin oraz Mielno, polecam także miejscowość Głęboczek niedaleko Brodnicy :)

Opublikowano

Ja za tydzień ze znajomymi w okolice Kotliny Kłodzkiej, no i oczywiście Praga w ramach jednodniowej wycieczki musi być :) A w sierpniu lub we wrześniu jeszcze Kraków, bo dawno nie byłem :naughty:

Opublikowano

Siemka w marcu bylem dwa tygodnie w Egipcie i jestem bardzo zadowolony,trafilem na zajefajny hotel z centrum nurkowym.W hotelu byla dyskoteka do tego opcja all inclusive(dostepna przez cala dobe,oczywiscie pisze o gorzalce i browarku).Co jest zadkoscia,zazwyczaj alkohole podawane sa do godziny 24 lub 2.W pokoju wanna z jacuzi+prysznic.Sejf byl na wyposazeniu pokoju oraz mini lodowka napelniana co dziennie.Wszystko bylo wliczone w cene.Naprawde jedne z najlepszych wakacji,a musze przyznac ze zwiedzilem troszeczke swiata.

We wrzesniu jade znow na dwa tygodnie i padlo na Egipt.Polecam

Ewentualnie wiecej info moge podac na priv.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Był ktoś z Was w Hajduszoboszlo :?:

Jakieś opinie, wskazówki :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.