Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pawelwor dzieki za odp. poszperałem trochę w schem. elsa ale tylko seat i u mnie z przewodami jest troche nie tak tzn. pomarańczowa kostka w podszybiu t10 na niej powinien być biały przewód na pin 4 tzn. t10/4 ale w mojej wiązce nie ma tego przewodu (fabrycznie ) i z tej że kostki powinien iść do ecu na pin t121/61 , tyle że w kostce t121 pin 61 jest już obsadzony kabelkiem o innym kolorze . na razie mam połączone tak: od g65 (f129) pin2 ---do T14/2 (sterownik wiatraków) tak jakby brakuje jeszcze połączenia białego gdzieś tylko nie wiem gdzie. Jak byś mógł zerknąć w elsa na schem. klimy leon 2003r

Opublikowano

Nie posiadam ELSY ;-)

Na Twoim miejscu nie patrzył bym na kolory przewodów czy kostek, bo często w innych markach są inne kolory, a nawet inne podłaczenia (np. w innym miejscu wpięcie).

Opublikowano

Dużo jest roboty zeby tunel poliftowy wsadzic do avanta z 98 roku?

Opublikowano

O wiele mniej niż w przedlifcie ;-)

Opublikowano

Panowie zaczalem podpinac u siebie. W nowym klimatroniku nie przekladalem zadnego kabla. Wszystko swieci i dmucha jak trzeba.
Ale mam pytanie. Co to za kostki mialem je podpiete w starym tunelu. Mowa o tym co dwa kable wychodza obok tej bialej naklejki
IMAG0428_zps5532c5b6.jpg
IMAG0430_zps3182cc8a.jpg
I kolejna sprawa.do podgrzewnia szyby mialem w nowym klimatroniku dwa kable gruby biały i zółto bialy. W starej kostce tez takie były.
Podpiałem to razem, ale teraz nie grzeja mi lusterka;/ i te kable sie nagrzewaja. Co to moze byc?

Opublikowano

Jak to podpiąłeś je razem??? Te dwa grube białe?

Jedną z tych dwóch małych wtyczek (chyba tam gdzie przewod czarno/czerwony) miałeś wpiętą w silniczek, który był potrzebny do starego typu klimatronika. Jeśli nie miałeś tego silniczka/dmuchawki tzn. że już coś tu miałeś grzebane, tym bardziej, że twierdzisz, że nic nie musiałeś przekładać.

Opublikowano

Silniczek w starym klimatroniku był. I własnie ta z czerowno czarnym kablem była wpieta w silniczek. a ta druga nad ten dziurkowany otwór.
Co do kabli z grzania szyby w starej kostce był biały i biało-zolty. połączyłem biało-zólty z biało zóltym a bialy z białym. I czuje że te kabelki sie nagrzewaja;/
Jeszcze pytanie dlaczego teraz mi lusterka nie grzeja;/ Szyba ciepla a lustra zimne;/

Opublikowano

Pewnie masz lustra podgrzewane automatycznie poniżej jakiejś tam temperatury. Miałem kiedyś a4 98rok i musiałem sobie sam przerobić na załączenie po wciśnięciu przycisku od grzania tylnej szyby.

Na grzanie idzie dosyć wysoki prąd to wydaje mi się to normalne (dlatego też są dosyć grube przewody), chyba że kiepski lut zrobiłeś i grzeje się w tym miejscu

Jeśli chodzi o czarno/czerwony to tam chyba jest +12V i ja go podłączałem gdzieś w klimatronik, bo po przejściu na II lift było to wymagane. Tą drugą kostkę od czujnika możesz uciąć i zabezpieczyć przewody - jest zbędna.

Opublikowano

Silniczek w starym klimatroniku był. I własnie ta z czerowno czarnym kablem była wpieta w silniczek. a ta druga nad ten dziurkowany otwór.

Co do kabli z grzania szyby w starej kostce był biały i biało-zolty. połączyłem biało-zólty z biało zóltym a bialy z białym. I czuje że te kabelki sie nagrzewaja;/

Jeszcze pytanie dlaczego teraz mi lusterka nie grzeja;/ Szyba ciepla a lustra zimne;/

podlaczasz tylko grube kable nic nie laczysz, tworzy sie zwarcie dlatego sie grzeje..

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jaki koszt w przybliżeniu zamontowania navi 2DIN posiadam audi rs4 b5 97r.

Edytowane przez Narybek

Opublikowano

rs4 b5 97r.

:polew:

Opublikowano

rs4 b5 97r.

:polew:

Co sie nabijasz. Gośc może nie wie co ma:)^^ :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może to głupie pytanie :D ale czy idzie gdzieś dostać środkowy tunel od polifta bez panelu klimatyzacji tylko z normalnymi pokrętłami ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brakuje mi podświetlania pokrętła podgrzewania foteli. Do podgrzewania wchodzą osobne wtyczki. Ma ktoś rozpiskę pinów tych wtyczek ewentualnie który pin odpowiada za podświetlenie?

Edytowane przez Malec

Opublikowano

Numeru pinu nie znam, ale przewody od podświetlenia mają kolor szaro-niebieski.

Opublikowano

Brakuje mi podświetlania pokrętła podgrzewania foteli. Do podgrzewania wchodzą osobne wtyczki. Ma ktoś rozpiskę pinów tych wtyczek ewentualnie który pin odpowiada za podświetlenie?

d1521fd73b7b9397e332530ad940c464.jpg
Opublikowano

Brakuje mi podświetlania pokrętła podgrzewania foteli. Do podgrzewania wchodzą osobne wtyczki. Ma ktoś rozpiskę pinów tych wtyczek ewentualnie który pin odpowiada za podświetlenie?

d1521fd73b7b9397e332530ad940c464.jpg

idealnie, dzięki :)

Opublikowano

panowie co to za przewod czerwony przy podlaczaniu awaryjnych w starej kostce bylo 6 kabli a gosc podlaczyl 7 skad ten 7

Opublikowano

panowie co to za przewod czerwony przy podlaczaniu awaryjnych w starej kostce bylo 6 kabli a gosc podlaczyl 7 skad ten 7

Dołożony cienki czerwony do podswietlenia przycisku ..

Z wiązki od podswietlenia

Edytowane przez sebidi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.