Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście rezanie i wtyka to podstawa. O tym to wiem. Tylko czy jeszcze coś trzeba kombinować???

najlepiej to jeszcze xenio + spryski :kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli: ty endriuu chyba masz już wszystko kurde. napisz coś o montażu tego systemu samopoziomującego.

a swoją drogą ...zestaw samopoziomujący - w zasadzie został on wymyślony w zamian za manualne poziomowanie w obawie że człowiek jako najbardziej zawodna część całego systemu może "zapomnieć" o obniżeniu świateł gdy mu teściowa na tylną część pokładu wlezie. nie wiem dlaczego sie tak utarło że dynamiczny system samopoziomujący to pracuje non stop na każdej nierówności? nic bardziej błędnego, ma on jedynie obniżyć wiązkę świateł w momencie jak do bagażnika wrzucimy worek ziemniaków! lub kolesia do lasu! a nie jak nam autko na nierównościach zakołysze - silniczki nie są w stanie tak szybko wyrobić. większość użytkowników bez zenonków jako argument przeciw tym co już mają zenonki zawsze wyciągają ten nieszczęsny system samopoziomujący.... a to poprostu źle ustawione światła są, a jak są ustawione w niebo to żaden system, nawet rodem z nasa ni hujsteczki nie da rady obniżyć. więc prośba do wszystkich - podjedźcie do diagnosty na ustawienie lampek i nie podkręcajcie ich sobie sami "lekko" do góry, bo to właśnie przez taką bezmyślność rodzą się mity o systemie samopoziomującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam....

zastanawiam sie co jeszcze można w tym temacie powiedzieć , przez 40 stron jest wyjaśniane co i jak zrobić zeby zamontować polifty do przedlifta i cały czas pojawiaja sie nowe pytania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, ........ wyrwać kilka stron :decayed: , i będzie krócej. a tak powaga to chyba kolega endriuu nigdy nie przypuszczał że zapoda temat rzekę..... myślę że jeszcze nie jedno nowe pytanie tu padnie. ( i pewnie kilka starych... bo komu się chce czytać tyle stron :kox: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i czytam....

zastanawiam sie co jeszcze można w tym temacie powiedzieć , przez 40 stron jest wyjaśniane co i jak zrobić zeby zamontować polifty do przedlifta i cały czas pojawiaja sie nowe pytania :kox:

Ja przestałem czytać ten temat i zwracac uwage na padające pytania. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:spam:

ja bym to zamknął...ja rezając swoje lampy wczytałem się w opis Endriuu i wszystko grało, nic na siłę wszystko delikatnie poza samym rezaniem blachy(tu trzeba na chama:) a tak to wszystko było GIT :good:

Dodam, że wtedy ten temat miał około 25 stron i było to samo, przeciez nic nowego tam sie nie pojawia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jeszcze raz słowa uznania dla Endriuu :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak już zamontuje lampy po II lifcie i jakbym chiał do sprzedaży wrzucić satre lampy to kierunkowskaz nie bedzie odstawal przez brak rantu na błotniku?

I jeszcze jedno da sie wymontować ze starej lampy gniazdo tak żeby zrbić taką przejściówkę troche szkoda ciachać orginalną wiązke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kieruniek niestety nie bedzie miał sie juz na czym trzymać

pewnie cos by sie dało wykombinować aby nie ciąc kabli alr to ciezki temat pewnie do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item826488782_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Panowie zakupiłem lampy na tej właśnie aukcji i zastanawiam się czy mają one homologację?? Niby w aukcji jest napisane że mają ale na lampach powinna być literka E w kułeczku(poprawcie mnie jeśli się mylę) a takowej na tych lampach nie ma Jest jakieś inne oznaczenie homologacji europejskiej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item826488782_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Panowie zakupiłem lampy na tej właśnie aukcji i zastanawiam się czy mają one homologację?? Niby w aukcji jest napisane że mają ale na lampach powinna być literka E w kułeczku(poprawcie mnie jeśli się mylę) a takowej na tych lampach nie ma Jest jakieś inne oznaczenie homologacji europejskiej???

Nie musi być E w kółeczku, Depo ma jak najbardziej homologację. zakładaj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item826488782_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

Panowie zakupiłem lampy na tej właśnie aukcji i zastanawiam się czy mają one homologację?? Niby w aukcji jest napisane że mają ale na lampach powinna być literka E w kułeczku(poprawcie mnie jeśli się mylę) a takowej na tych lampach nie ma Jest jakieś inne oznaczenie homologacji europejskiej???

a Ty cos widzisz w ogole na tym reflektorze?

i czemu one sa takie drogie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, proszę o pomoc w sprawie lampek Depo z aleagro. Mam wrażenie że istnieją Depo pod H7 i Depo pod D2S? Czy to sprzedający nie wiedzą o co chodzi? Ten pan:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=858528435

i ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=866425718

twierdzą że ich lampy przeznaczone są do H7. Podobno na szkle musi być oznaczenie D2S? Gdzie mogę dostać takie lampy żeby nic nie kombinować z jakimiś pierścieniami itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzą że ich lampy przeznaczone są do H7. Podobno na szkle musi być oznaczenie D2S? Gdzie mogę dostać takie lampy żeby nic nie kombinować z jakimiś pierścieniami itd?

jak masz H7 to hid-a normalnie założysz :wink4: nic nie bedziesz musial kombinować z pierscieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na h7, a na lampie jest oznaczenie D2S dla soczewki, Hidy wchodzą bez problemu, chyba że chcesz założyć ori xenon na D2S, to musisz dokupić pierścienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czy te lampy dobrze są ustawione? nie wiem czy jest dobrze na nasz prawostronny ruch drogowy.

19kBpr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie czy te lampy dobrze są ustawione? nie wiem czy jest dobrze na nasz prawostronny ruch drogowy.

19kBpr.jpg

źle! zmien przyslone wajchą. teraz oślepiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy

mam kilka pytan technicznych zwiazanych z montazem lamp zespolonych

posiadam a4 '96 z oryginalnymi lampami boscha wraz z halogenami

zamierzam zakupic lampy zespolone firmy depo zwiazku z tym mam pytanko jakie przerobki elektryczne mnie czekaja

pytam gdyz wydaje mi sie ze wtyczki od lamp sa podobne

jesli chodzi o przerbki blacharskie to naturalne ze trzeba troche wyciac, ale nie do konca wiem w czym jest problem z elektryka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie ma tylko są inne wtyczki. Również białem lampy Boscha z halogenami i konieczny był zakup nowych wtyczek + piny. Tu opcji masz kilka, od ASO przez kostki od Sprintera aż do jakiejś rzeźby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...