Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

pablo z ta kontrolka to se jaja robisz? przekladalem lampy w dwóch autach Bosha z hallo w lampach na zespolone i nigdzie sie kontrolka niepalila... przeciez za zapalenie kontrolki odpowiada tylko i wylacznie przycisk (styk w przycisku)...

Przemek powaga, u mnie tak było czy przycisk wciśnięty czy nie to świeciła się tak jakby były załącone światła do momentu jak nie podłączyłem halo i teraz jest OK

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

paowie powiedzcie mi czy razem ze swiatłami drogowymi pala sie u was postojówki??mozeto glupie pytanie ale jakos dziwnie to wyglada ze z soczewka pali sie postojowka..dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pytam bo dziwnie to wyglada i myslalem ze cos zle podlaczylem...dzieki za odpowiedz...i sorka za laickie pytanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie gdzie naprawiają reflektory tzn wymienia mi regulacje ręczną bo jest złamana i całe lustro w srodku mi lata :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lampki tego TYC'a sa warte swojej ceny ? jakosc porownywalna do DEPO ?

Ja mam jedną DEPO druga TYC. I powiem tyle, że DEPO lekko drży. Nie zawsze i zazwyczaj po zrobieniu krótkiego odcinka przestaje ale drży. a TYC jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad montażem lamp po liftowych do swojego audi. Lecz mam dylemat jaki kolor kupić... chromowane czy z czarnym środkiem, lampy same w sobie podobają mi się obydwie, lecz nie wiem jak by to wyglądało na samochodzie, kolor auta mam ciemnozielony, a może ktoś ma założone takie lampy przy takim kolorze auta, zdjęcie na pewno by mi pomogło w podjęciu decyzji :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad montażem lamp po liftowych do swojego audi. Lecz mam dylemat jaki kolor kupić... chromowane czy z czarnym środkiem, lampy same w sobie podobają mi się obydwie, lecz nie wiem jak by to wyglądało na samochodzie, kolor auta mam ciemnozielony, a może ktoś ma założone takie lampy przy takim kolorze auta, zdjęcie na pewno by mi pomogło w podjęciu decyzji :)

Pozdrawiam

do ciemnozielonego tylko chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :> Podoba mi się to już wiem jakie kupić. A powiedzcie mi są dostępne lampy zespolone DEPO ale pod D2S (xenon) bo na allegro nie mogę coś takich znaleźć wszystkie które widziałem są na H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :> Podoba mi się to już wiem jakie kupić. A powiedzcie mi są dostępne lampy zespolone DEPO ale pod D2S (xenon) bo na allegro nie mogę coś takich znaleźć wszystkie które widziałem są na H7

kazde Depo maja symbol D2S na reflektorze i z tylu na klapce. soczewka i tak jest przystosowana pod H7 ale xenon tez sie dobrze sprawuje. mozesz oczywiscie kupic dedykowane same soczewki pod D2S Valeo (moze sa juz inne teraz na sieci) i cieszyc sie jeszcze lepszym swiatlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde Depo maja symbol D2S na reflektorze i z tylu na klapce. soczewka i tak jest przystosowana pod H7 ale xenon tez sie dobrze sprawuje. mozesz oczywiscie kupic dedykowane same soczewki pod D2S Valeo (moze sa juz inne teraz na sieci) i cieszyc sie jeszcze lepszym swiatlem.

W poprzednim samochodzie miałem te lampy Dayline, totalna porażka... ale trafiły mi się tanio to kupiłem, lecz soczewki poszły na wymianę, zostały założone bi-xenon Hella z bmw e60, wtedy to zaczęły ładnie świecić :) niebiescy się nie czepiali, ale wiesz warto aby lampa miała te literki D2S i DC. a czy te lampy depo mają oznaczenia DC czy tylko D2S??

Czyli jeśli bym kupił np. te lampy http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-99-01-po-lifcie-nowe-depo-i1718436767.html to normalnie wpasuje tam żarniki D2S tak?? Bo pytałem kilku sprzedawców to nie mają oni o tym pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...