Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś widziałem tu na forum opis odnośnie drgania soczewki był temat jakiś plastik wkładali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcę założyć lampy zespolone do swojego auta ale tak patrze na wtyczki od nich i są takie kolory:

1 - biało-żółty

2 - biało-żółty

3 - czerwono-szary

4 - brązowy

5 - biało-brązowy

6 - ciemno-brązowy

7 - biało żółty

Drugą kostkę mam taką:

1 - biało-czarny

2 - zółto-czarny

3 - szaro-czarny

4 - brązowy

5 - biało-brązowy

6 - ciemno-brązowy

7 - zielono-czarny

Czy jak podłącze tak jak to jest opisane na schemacie (str. 1 tematu) według numerów pinów ze starą instalacją, to będzie wszystko OK? Teraz mam Valeo przedlifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego nie powinno nic się dziać. Najwyżej przygotuj sobie gaśnice tak na wszelki wypadek :blowup: zart :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftach jest uchwyt po stronie kierunku, przykręcany, a w lifcie, uchwytu w lampie już nie ma i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz lampy mam :D czeka mnie ciekawy weekend :P widze ze trzeba dorobic jeszcze jeden uchwyt ale chyba dam rade :P jak zloze do kupy to sie pochwale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftach jest uchwyt po stronie kierunku, przykręcany, a w lifcie, uchwytu w lampie już nie ma i co teraz?

ciąć błotnik a poliftowa trzyma się na 2 śrubach i takim uchwycie od strony chłodnicy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftach jest uchwyt po stronie kierunku, przykręcany, a w lifcie, uchwytu w lampie już nie ma i co teraz?

ciąć błotnik a poliftowa trzyma się na 2 śrubach i takim uchwycie od strony chłodnicy:hi:

Tak, tak, ale chodzi mi o to, czy mocowanie od strony błotnika jest potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz dorabiać, kierunek jest zintegrowany z lampą, więc nie potrzebuje dodatkowego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem pewien ale moje lampy przed liftem trzymaja sie chyba tylko na gorze bo z boku od strony chlodnicy nie widze uchwytu musze srobke jakas skabinowac zeby pasowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod które numery pinów podłączyć przewody od silniczków z lamp Valeo do lamp poliftowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod które numery pinów podłączyć przewody od silniczków z lamp Valeo do lamp poliftowych?

1 strona na schemacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyciagnac piny z orginalnych kastek ? mecze sie i k**wa nie moge a jestem w trakcie ciecia blachy :D pomocy

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

no chlopaki bo stoje i patrze :D a chce ruszyc z tym do przodu

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

2 osoby przegladaja watek i nikt nie potrafi odpisac mam czekac pol dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj nawet i caly dzien..... masz w pierwszym watku nr ori pinow.... wystarczy zapytac wojka google o nr 000 979 225 i w grafice wszystko jest jak na dloni widac gdzie jest ten cypek blokujacy pin.... wystarczy wziasc sztywny drut dopchnac pin do przodu wlozyc drut po obu stronach dopchnac go do maxa i pociagnac za pin, powinien wyjsc....ja urzywam do tego troche grubszego spinacza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...