Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i robia bardzo dobre zamienniki posiadam lampy na tyl z depo juz smigaja na aucie i z przodu tyc czekaja na zlozenie i sa jak ori wykonane produkty wysokiej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dysponuje dokladnym opisem jakie przewody nalezy podnienienic w przelaczniku zespolonym aby nie gasly soczewki gdy wlaczamy dlugie ?? oraz jak sie dostac do tych przewodow

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos dysponuje dokladnym opisem jakie przewody nalezy podnienienic w przelaczniku zespolonym aby nie gasly soczewki gdy wlaczamy dlugie ?? oraz jak sie dostac do tych przewodow

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html

pozdziekował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy przedliftowe dzielone, chcialbym zalozyc soczewki ale tez dzielone zeby nie rezac blotnika, czyli lampy od S4 albo ich zamienniki DEPO. czy do nich tez bede potrzebowal zmieniac wtyczki czy sa moze te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki sa te same. nic nie zmieniasz w takim przypadku. pasuja P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki piekne :)

Rezanie błotników to za dużo powiedziane. Trzeba odciąć kawałek blachy brzeszczotem a później ładnie wyrównać. Po zdemontowaniu lampy od razu widać co trzeba odciąć.

8YwMA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze inna sprawa. wiekszosc dzielonych soczewek widze sa na zarowke D2S, a ja mam zalozonego HID`a na H7, bedzie to pasowac czy bede musial kupic żarniki D2S? jakie sa roznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lampa ma tylko d2s to nie założysz tam zwykłej h7 jeśli to lampa depo to ma na d2s i na h7 :hi: daj link aukcji którą lampę chcesz to ci dokładnie powiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mi chodzi o to czy w gniazdo D2S pasuje tez zarowka H7 czy ma inne mocowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 nie pasuje w D2S. Zarnik D2s pasuje w gniazdo H7 po zastosowaniu adaptera.

moze ty znalazles lampy ksenonowe od S4 - te maja gniazdo pod D2S.

Depo maja oznaczenie na kloszu D2S i H7. niech cie to nie zmyli. gniazdo tam jest na H7, a tylko soczewka dostosowana rowniez do D2S. tazke jak takie kupisz - stare HIDy beda pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 nie pasuje w D2S. Zarnik D2s pasuje w gniazdo H7 po zastosowaniu adaptera.

Mam ori lampy Valeo pod D2S i HID na H7 elegancko pasuje :decayed: kolega mrogal moze to potwierdzić :good:

dsc04515c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kupilem takie:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=916992766

mam nadzieje ze bedzie pasowac, a jak nie to kupie zarniki D2S do HIDa tego co mam chyba wtedy bedzie git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to kupie zarniki D2S do HIDa tego co mam chyba wtedy bedzie git?

a jak podlaczysz przetwornice z HIDa do ori zarnikow Philipsa D2S? W HIDach zaplonnik wbudowany jest w przetwornice - w ori xenonach jest fajce zakladanej na zarnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...