Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

mam to samo, przy dwoch pasażerach przyciera, bez jeździ sie normalnie:decayed:

U mnie z tyłu na razie chyba tylko 3 razy ktoś siedział więc tym aż tak bym się nie przejmował :decayed:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

A pamiętasz może ile miałeś cm od ziemi do blotnika na tym setupie ?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan takl jak Ci pisałem na 8.5 całkiem nieżle siada 215/35:whistling:, do tego z tyłu jakiś negatyw i będzie kosa:thumbup1: sam widzisz na jakim setupie ja jezdze, jak się chce to się da:naughty:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

mam to samo, przy dwoch pasażerach przyciera, bez jeździ sie normalnie:decayed:

U mnie z tyłu na razie chyba tylko 3 razy ktoś siedział więc tym aż tak bym się nie przejmował :decayed:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

A pamiętasz może ile miałeś cm od ziemi do blotnika na tym setupie ?

w dzien Ci zmierze
Opublikowano
  • Autor

Na próbę okleiłem wsteczny folią, nawet mi się podoba :decayed:

dsc0552kopiowanie.jpg

dsc0553kopiowanie.jpg

dsc0554kopiowanie.jpg

:decayed:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

mam to samo, przy dwoch pasażerach przyciera, bez jeździ sie normalnie:decayed:

U mnie z tyłu na razie chyba tylko 3 razy ktoś siedział więc tym aż tak bym się nie przejmował :decayed:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

A pamiętasz może ile miałeś cm od ziemi do blotnika na tym setupie ?

w dzien Ci zmierze
62cm od strony padnietego amora
Opublikowano
  • Autor
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

mam to samo, przy dwoch pasażerach przyciera, bez jeździ sie normalnie:decayed:

U mnie z tyłu na razie chyba tylko 3 razy ktoś siedział więc tym aż tak bym się nie przejmował :decayed:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

A pamiętasz może ile miałeś cm od ziemi do blotnika na tym setupie ?

w dzien Ci zmierze
62cm od strony padnietego amora

No to bardzo podobnie :wink: Dzięki :naughty: Zapadła decyzja, do końca sezonu zostaje bez zmian w przyszłym zmiana opon, dystanse itd :kox:

Opublikowano

Idę ja zmierzyć ile mam :eusathink:

Opublikowano
62cm od strony padnietego amora

kooooozzzzaaaaaa:decayed:

mam dobre 0,5cm niżej... :decayed:

Opublikowano
62cm od strony padnietego amora

kooooozzzzaaaaaa:decayed:

mam dobre 0,5cm niżej... :decayed:

ale ja et nadrabiam :decayed:
Opublikowano

a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

Opublikowano
  • Autor
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

Trzeba brać pod uwagę drogi u nich a u Nas :kox:

Opublikowano
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

mialem ten setup rok temu za kare wrogowi moge polecic :decayed::grin:
Opublikowano
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

mialem ten setup rok temu za kare wrogowi moge polecic :decayed::grin:

Cie pierdziele :shock3:

Opublikowano
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

:eusathink:hmm, to ile się zejdzie na 16? :decayed: challenge accepted?:naughty:

Opublikowano
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

:eusathink:hmm, to ile się zejdzie na 16? :decayed: challenge accepted?:naughty:

MAJN GOT :decayed:

Opublikowano
a serio to 60-61 da się jeszcze w miarę bezstresowo jeździć na co dzień, niżej chyba nie zejdę:wink:

dla porównania amerykany latają na gwincie i przy 17" mają po 56-57cm:shock3:

:eusathink:hmm, to ile się zejdzie na 16? :decayed: challenge accepted?:naughty:

żeby zejść tak nisko to trzeba ciąć odboje:wink:

w nadkolach też chyba trzeba coś tam wyrezać na wahacze...

no ale wtedy...:naughty:

c6e4c890-6504-778b.jpg

62e1a1ab-eee7-cf3e.jpg

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
62cm od strony padnietego amora

kooooozzzzaaaaaa:decayed:

mam dobre 0,5cm niżej... :decayed:

kurfunia chłopaki a na fotach wyglądało że macie wiecej gleby:polew::polew: to ja u siebie mam teraz 61:whistling: i jak do armiego czy grna podjeżdzam to jest koza:grin:

jeżdzi sie po grzbietach kolein teraz:banan:

Opublikowano

u mnie 59-60 , zalezy jak stoi ^^ , mozna za***rdalać , wazne zeby sie nie uginała do dołu :whistling:

Opublikowano

Trzeba zmierzyć u siebie ale pewnie mniej jak 60 z przodu:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.