Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
młody_drog, :naughty::polew::grin:

Są gusta i guściki... Tobie gratuluję 2 miejsca :kox: Zaraz po tym Audi 80 :facepalm:

Ty ale k**wa ludzie mają tupet co:grin::grin: Wchodzę rano w konkurs, patrzę a tu wszyscy po 0 głosów, ja jeden (sam sobie dałem:polew::polew::polew:) a ten pajac chyba 11

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
młody_drog, :naughty::polew::grin:

Są gusta i guściki... Tobie gratuluję 2 miejsca :kox: Zaraz po tym Audi 80 :facepalm:

Ty ale k**wa ludzie mają tupet co:grin::grin: Wchodzę rano w konkurs, patrzę a tu wszyscy po 0 głosów, ja jeden (sam sobie dałem:polew::polew::polew:) a ten pajac chyba 11

:polew::polew::polew: No nie ma co, niezłe jaja :grin: Na niego pewnie cała rodzina głosowała :grin: U mnie 3 głosy, z tego jeden mój, szał :decayed:

Opublikowano

Gracjan w zestawie widzę grzebyka do czesania wykładziny brakuje :kwasny:

Opublikowano

Kozacka jest eska :kox::kox: Wrzuć jakiś filmik jak to jedzie :slina:

Na punkcie mycia to masz bzika, musisz tracić na to majątek :decayed: Zedrzesz lakier :grin:

Bardzo pozytywnie :hi:

Opublikowano
Gracjan w zestawie widzę grzebyka do czesania wykładziny brakuje :kwasny:

I zelu z brylantyna zeby kazde wlokno blyszczalo i stalo rowno

Opublikowano

esa jest konkret i w bd. stanie tylko mi kuwa brakuje prawego lustra, nie myslales o nim?

Opublikowano
  • Autor
esa jest konkret i w bd. stanie tylko mi kuwa brakuje prawego lustra, nie myslales o nim?

Szczerze, to jakoś mi to nie przeszkadza :wink:

Opublikowano

mi tez kiedys nie przeszkadzalo az zobaczylem kilka a4 z prawym duzym lustrem i malyna jest jak dla mnie fura o wiele lepiej sie prezentuje:wink:

Opublikowano

Mi też do momentu zmiany nie zawadzało to lustro, ale jak zmieniłem to :shock3: fhooj wincy widać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiem jak to wygląda bo w dupowozie mam lusterko z angola :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Kilka fotek ze spotu - Katowickie klasyki nocą :decayed:

katowickieklasyki051.jpg

katowickieklasyki055.jpg

katowickieklasyki056.jpg

katowickieklasyki057.jpg

Wiem wiem, żaden klasyk ale zostaliśmy miło przyjęci :kox:

Opublikowano

No lakier ładnie chłopaki ogarneli,nie widac zarysowań, na dwa wiadra myjesz?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
No lakier ładnie chłopaki ogarneli,nie widac zarysowań, na dwa wiadra myjesz?:naughty:

Tylko i wyłącznie, do tego zawsze prewash itp :decayed:

Opublikowano

Widać efekt:wink: glorią lecisz czy robiłeś jakiegoś customa?

Opublikowano
  • Autor

Pianownica PA + Karcher :wink:

Opublikowano

ha ale na s3 widać hologramy i rysy:)

greacjan gratuluje lakieru piękny wet look

Opublikowano
  • Autor
ha ale na s3 widać hologramy i rysy:)

greacjan gratuluje lakieru piękny wet look

Co najlepsze ten lakier na S3 na żywo nie wygląda tak źle jak na tej fotce :whistling:

Jak tam twój pojazd ? Coś cisza w temacie :wink:

Opublikowano

ło kur.a! 14 latek a lakier powala na kolana!! piekniutko sieprezentuje, zazdroszcze :wink:

Opublikowano

jak tak dalej bedzie "szlifował" lakier to wyjdzie podkład :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak tak dalej bedzie "szlifował" lakier to wyjdzie podkład :decayed:

Oj tam oj tam :decayed: Wtedy PlastiDip i heja :grin:

A tak na serio to wszystko co używam jest albo nieścierne albo minimalnie ścierne więc do pokładu jeszcze baaaardzo daleko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.