Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wujek będziemy intacz:thumbup1:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bez młota to i tak uj nie robota :grin:

Opublikowano
Bez młota to i tak uj nie robota :grin:

młotem nakurwiales to swoje cudo?

bez filmiku nie uwierze :grin: nimac**ja

Opublikowano
  • Autor
Bez młota to i tak uj nie robota :grin:

młotem nakurwiales to swoje cudo?

bez filmiku nie uwierze :grin: nimac**ja

Gumowym bo gumowym ale nakurwiałem :decayed: Nie byłem w stanie samą maszynką zagiąć na max :doh:

Opublikowano

auto masz wypucowane na zicher :kox:

ale piasta w zwrotnicy zayebana rdzą po uszy :facepalm:

czesty bład przy montażu nowej tarczy

Opublikowano
  • Autor

auto masz wypucowane na zicher :kox:

ale piasta w zwrotnicy zayebana rdzą po uszy :facepalm:

czesty bład przy montażu nowej tarczy

Wszystko było czyszczone szczotką na wiertarce przy montażu, to tylko nalot, który w mojej opinii nic nie robi, najważniejsze żeby "grubszych spraw" nie było bo może tarcza nie przylegać tak jak powinna ale takie coś chyba w niczym nie przeszkadza :wink:

Opublikowano

szczotką na wiertarce to możesz sobie czyścic fugi w łazience :grin:

do tego trzeba mocnej szlifierki ze szczotą czołowo "pracującej"

i jedzie sie z tym do gołego żelastwa

potem delikatna warstwa jakiegoś syntetycznego smaru

i można składac, jezeli tarcza jest używka to warto przejechac

tez miejsce styku tarczy z piastą

no ale nie tutaj wykłąd o tym :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
szczotką na wiertarce to możesz sobie czyścic fugi w łazieńce :grin:

do tego trzeba mocnej szlifierki ze szczotą czołowo "pracującej"

i jedzie sie z tym do gołego żelastwa

potem delikatna warstwa jakiegoś syntetycznego smaru

i można składac, jezeli tarcza jest używka to warto przejechac

tez miejsce styku tarczy z piastą

no ale nie tutaj wykłąd o tym :polew::polew::polew::polew::polew:

Zapamiętane :wink:

Opublikowano
szczotką na wiertarce to możesz sobie czyścic fugi w łazieńce :grin:

do tego trzeba mocnej szlifierki ze szczotą czołowo "pracującej"

i jedzie sie z tym do gołego żelastwa

potem delikatna warstwa jakiegoś syntetycznego smaru

i można składac, jezeli tarcza jest używka to warto przejechac

tez miejsce styku tarczy z piastą

no ale nie tutaj wykłąd o tym :polew::polew::polew::polew::polew:

mądraliński się znalazł. ja bym mu nie ufał.:decayed:

Opublikowano

Pokaz foto jak po zagieciu siedzi fela i ile tego nadkola wycioles

Opublikowano
szczotką na wiertarce to możesz sobie czyścic fugi w łazieńce :grin:

do tego trzeba mocnej szlifierki ze szczotą czołowo "pracującej"

i jedzie sie z tym do gołego żelastwa

potem delikatna warstwa jakiegoś syntetycznego smaru

i można składac, jezeli tarcza jest używka to warto przejechac

tez miejsce styku tarczy z piastą

no ale nie tutaj wykłąd o tym :polew::polew::polew::polew::polew:

mądraliński się znalazł. ja bym mu nie ufał.:decayed:

tutaj na forum i tak nikt tego nie zauwazy :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Pokaz foto jak po zagieciu siedzi fela i ile tego nadkola wycioles

Nadkola i tak nie widać, wyciąłem tyle żeby nie tarło, wszystko zależy od koła, kwestia indywidualna :decayed: A fotkę po zagięciu zrobię jak tylko aparat odzyskam :wink:

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 19:30 ----------

Tak jak pisałem... zdjęcia maszynki do nadkoli:

P8nyk.jpg

hKw15.jpg

No i błotniki po zagięciu :wink:

xwVRq.jpg

SMxcY.jpg

JtMIx.jpg

Przypomnę jak było wcześniej...

JxHFz.jpg

Opublikowano

wywinięte profi:thumbup1: zabezpiecz jeszcze ten rancik jakimś czymś antykorozyjnym, u mnie to samo, opona przytarła i ruda się pojawiła:kwasny:

pytanie techniczne: nie da rady zakręcić tej maszynki bez demontażu hebli?

Opublikowano
  • Autor
wywinięte profi:thumbup1: zabezpiecz jeszcze ten rancik jakimś czymś antykorozyjnym, u mnie to samo, opona przytarła i ruda się pojawiła:kwasny:

pytanie techniczne: nie da rady zakręcić tej maszynki bez demontażu hebli?

Zabezpieczone wszystko, jeszcze jak będę zakładał zimówki to jeszcze jedna warstwa baranka :wink:

Maszynka, którą dysponowałem ma strasznie duży ten dystans z otworami na śruby i u mnie blokowało o zacisk... nie wiem jak to będzie jak będzie inny zacisk :dontknow: Na filmikach, które oglądałem w necie nigdy nie demontowano hebli ale też mieli dużo bardziej profi maszynki :wink:

Opublikowano
:oklasky:
Opublikowano
  • Autor

Kilka spontanicznych fotek...

dsc0848kopiowanie.jpg

dsc0849kopiowanie.jpg

dsc0851kopiowanie.jpg

dsc0854kopiowanie.jpg

dsc0856kopiowanie.jpg

dsc0859kopiowanie.jpg

dsc0862kopiowanie.jpg

dsc0864kopiowanie.jpg

dsc0865kopiowanie.jpg

dsc0868kopiowanie.jpg

dsc0869kopiowanie.jpg

dsc0870kopiowanie.jpg

dsc0873kopiowanie.jpg

dsc0874kopiowanie.jpg

dsc0875kopiowanie.jpg

dsc0876kopiowanie.jpg

Opublikowano
:kox: w końcu z podwórka wyjechałeś:jerk: elegancko leży ta fela na B5:slina:
Opublikowano

:kox: Ta felga jest przechooj, fajnie że je pomalowałeś w grafit bo dobrze to kontrastuje z satyną wokół okien, przy tych felgach ramka grilla w czerń mogłaby fajnie wyglądać :wink:

Prawy bix jest zaparowany czy mi się wydaje? Bo mi bix-y od Grześka też ostatnio parują,też prawa lampa :kwasny:

Opublikowano

lampa paruje?

Opublikowano
  • Autor
lampa paruje?

Auto świeżo po myciu i lekko zaparowało...

Gwerty coś mówił że lampy przez chwilę mogą parować bo klej coś tam ma z wodą związanego :wink:

Polubiłem tą felgę :kox:

15978_10151167501188691_1859599496_n.jpg

230116_10151167501048691_1492789434_n.jpg

311205_10151167500928691_1434697815_n.jpg

602496_10151167501258691_1965273460_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.