Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maluj na biało nawet się się zastanawiaj.

Fajna ta stronka :wink:, tylko dlaczego jak otwieram zdjęcie to dalej widzę tą siatkę ze zdjęć?

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem :doh:

gracek felgi k**wa , felgi na bialo i bedzie mjut :wink:

Opublikowano

Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem :doh:

gracek felgi k**wa , felgi na bialo i bedzie mjut :wink:

+1000000 :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem - będzie niebieski w kolorze budy :decayed:

Opublikowano
Zdecydowałem - będzie niebieski w kolorze budy :decayed:

:doh::facepalm:

ile tego niebieskiego ??? fela na biało , rury na biało i jest kosa wc**j

Opublikowano
  • Autor
Zdecydowałem - będzie niebieski w kolorze budy :decayed:

:doh::facepalm:

ile tego niebieskiego ??? fela na biało , rury na biało i jest kosa wc**j

Sportec będzie słabo biały wyglądał, musiałby być jakiś rant jak w tych rotiformach :wink:

Opublikowano

Tylko nie niebieski :thumbdown:

Opublikowano

gracek w czerwień to w czerwień:kox:

Opublikowano

biały do niebieskiego nie pasuje :decayed: chrom albo grafit pod koła będzie robić robote

Opublikowano

biały i h*j jak wyzej na fotce !!! :slina:

Opublikowano

Gracek każdy kolor ale nie niebieski, za dużo tego na aucie, ja bym pomalował pod kolor kół, niech się wyróżnia, albo tak jak Moskal pisał, na biało i koła na biało:kox: Niech ktos ogarnie dobre vt, np. Michał:naughty:

Opublikowano

Jak pomaluje pod kolor kół to nie bedzie w ogóle tego widać , z daleka bedzie wygladać jakby betoniarke w srodku wiózł :thumbdown:

Białe fele beda wygladały za***iście , normalne Sline-y ktore są "w miare" podobne sa swietne a co dopiero sportec-i.

Ja gdybym nie miał czarnych przednich lamp juz dawno bym zrobił combo : fele/lustra w biel :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Jak pomaluje pod kolor kół to nie bedzie w ogóle tego widać , z daleka bedzie wygladać jakby betoniarke w srodku wiózł :thumbdown:

Białe fele beda wygladały za***iście , normalne Sline-y ktore są "w miare" podobne sa swietne a co dopiero sportec-i.

Ja gdybym nie miał czarnych przednich lamp juz dawno bym zrobił combo : fele/lustra w biel :jerk:

Ciemne kolory odpadają, nie będzie nic widać.... Zmiana planów, roll będzie biały, niebieskiego mogłoby być za dużo... :wink: Biała będzie jeszcze gaśnica ...

Nad felgami będę myślał na wiosnę...

Opublikowano

Nad felgami będę myślał na wiosnę...

rób jeszcze felgi + lustra. Słuchaj k**wa starszych :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nad felgami będę myślał na wiosnę...

rób jeszcze felgi + lustra. Słuchaj k**wa starszych :decayed:

Starszy :decayed: Nie będę felg na zimę malował jak nie mam zimówek a chce kilka razy wyjechać na kiwkę :decayed:

Opublikowano

Ale niezdecydowany :P mi sie opcja w kolor budy tez podobała :)

Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu:

ytA2PXg.jpg

X2q88g6.jpg

OWXv1p3.jpg

:kox:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

widze że poxilina spełnia swoje zadanie:wink:

Opublikowano

Do takiego wstepnego "heftowania" idealny byłby TIG :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.