Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No panie, teraz te boczki to jest kox, koło za***iście siadło:thumbup:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracek przepływki to ja bym ci proponował nie ruszac :wink:

Opublikowano

Gracjan piknie to wygląda tylko się zastanawiam po co malowałeś śruby...jakim kluczem je przykręcałeś..chyba gumowym:grin:

Opublikowano

wlasnie tak widzialem przeróbkę boczków u Ciebie. Wyszło super lepiej juz się nie dało:thumbup1:

Opublikowano

cuudoo :)

wolę osobiście na felach z dnia zakupu ;)

Opublikowano

Boczek wyszedł za***iście, tak powinno być od początku:wink: Co do samej transformacji z kołem i oponą to jest mocno wstecz w porównaniu z poprzednim setupem, jakoś do mnie nie przemawia ale może na żywo jest lepiej:whistling:

Opublikowano

Ok 5,5cm profilu bocznego to balon ? :decayed:

Felgi fajne, ale chyba jednak sportec tutaj najlepiej leżał :kox:

Jak dokręciłeś śruby by je nie zrysować ?

Opublikowano
mi sie najbardziej podobał na sportec-ach i bez rollbara :wink:

+1

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Ok 5,5cm profilu bocznego to balon ? :decayed:

z majcy pała..

Opublikowano

nic dodać nic ująć auto bardzooooooo ładne

Opublikowano

Boczki bardzo fajnie wyszły :wink: felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Gracek przepływki to ja bym ci proponował nie ruszac :wink:

Niby "czamu"? w tylu autach już czyściłem i nic złego się nie dzieje...

Ok 5,5cm profilu bocznego to balon ? :decayed:

Felgi fajne, ale chyba jednak sportec tutaj najlepiej leżał :kox:

Jak dokręciłeś śruby by je nie zrysować ?

Trochę balon :decayed: Przykręcałem normalnie, bez kombinowania...

Boczki bardzo fajnie wyszły :wink: felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie :wink:

Felga wiadomo, na dzisiejsze przyjęte standardy zlotowe to normalna, ale uważam że do rolla i kubłów z szelkami pasuje lepiej jak tuaregi... Podejście się zmieniło, chce w końcu normalnie tym autem pojeździć jak przystało a nie cudować na drodze, wiadomo wszystko ma swój klimat ale jednak za dużo koni na taką glebę jaka była...:wink:

Opublikowano

a po co ci opony torowe jak nie jeździsz szybciej niż 80? :decayed:

Opublikowano
Gracek przepływki to ja bym ci proponował nie ruszac :wink:

Niby "czamu"? w tylu autach już czyściłem i nic złego się nie dzieje...

Ok 5,5cm profilu bocznego to balon ? :decayed:

Felgi fajne, ale chyba jednak sportec tutaj najlepiej leżał :kox:

Jak dokręciłeś śruby by je nie zrysować ?

Trochę balon :decayed: Przykręcałem normalnie, bez kombinowania...

Boczki bardzo fajnie wyszły :wink: felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie :wink:

Felga wiadomo, na dzisiejsze przyjęte standardy zlotowe to normalna, ale uważam że do rolla i kubłów z szelkami pasuje lepiej jak tuaregi... Podejście się zmieniło, chce w końcu normalnie tym autem pojeździć jak przystało a nie cudować na drodze, wiadomo wszystko ma swój klimat ale jednak za dużo koni na taką glebę jaka była...:wink:

przeczuwam ze gracjan w końcu go ubrudzi:grin:

Opublikowano
  • Autor
a po co ci opony torowe jak nie jeździsz szybciej niż 80? :decayed:

Tyś widzioł opony torowe :decayed: Jaki kraj takie opony torowe :grin:

Gracek przepływki to ja bym ci proponował nie ruszac :wink:

Niby "czamu"? w tylu autach już czyściłem i nic złego się nie dzieje...

Ok 5,5cm profilu bocznego to balon ? :decayed:

Felgi fajne, ale chyba jednak sportec tutaj najlepiej leżał :kox:

Jak dokręciłeś śruby by je nie zrysować ?

Trochę balon :decayed: Przykręcałem normalnie, bez kombinowania...

Boczki bardzo fajnie wyszły :wink: felga dla mnie to krok wstecz, ale widzę że zmieniłeś podejście do auta, które teraz ma być takie żeby nim normalnie latać także rozumiem to posunięcie :wink:

Felga wiadomo, na dzisiejsze przyjęte standardy zlotowe to normalna, ale uważam że do rolla i kubłów z szelkami pasuje lepiej jak tuaregi... Podejście się zmieniło, chce w końcu normalnie tym autem pojeździć jak przystało a nie cudować na drodze, wiadomo wszystko ma swój klimat ale jednak za dużo koni na taką glebę jaka była...:wink:

przeczuwam ze gracjan w końcu go ubrudzi:grin:

Aż tak się nie zmieniło :grin:

Opublikowano

A czy te opony to nie są czasem semislicki dopuszczone do ruchu ulicznego?

Opublikowano
  • Autor
A czy te opony to nie są czasem semislicki dopuszczone do ruchu ulicznego?

To koło semislicka nawet nie leżało :wink: Opona po prostu bardzo fajna w mega dobrej cenie jak na te rozmiary i dlatego zdecydowałem się na zakup do eSy, w BMW też ją mam i spisuje się całkiem git :wink:

Opublikowano

niestety w rozmiarze 255/30 takiego federala nie robią bo tez bym kupił drugi komplet :thumbup1:

Opublikowano

kolego wielkie ukłony dla ciebie jestes za***isty pelny profesjonalizmu ..... i oczywiscie pełny pomysłow ... wzor do nasladowania

pozdrawiam A4-freunde

Opublikowano

Niby jest fajnie a jednak niedosyt, jak dla mnie najlepszą opcją był sportec :wink:

Opublikowano

To ktory model federali to semislicki?

Kumpel do prosiaka ktores zalozyl i na torze w kielcach na suchym za***iście kleily a na mokrym sie nie dalo jezdzic. Tylko nie pamietam ktory to model byl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.