Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne lkr to moje :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś po godzinie 12 na Białej na placu MPGK widziana czarna B7 z ramkami klubowymi :wink:

Opublikowano

To dzisiaj widziałem trzech klubowiczow. Przed 11 na Spiechowicza niebieska B6 avant RK477** z ramkami klubowymi. Potem przed 13 srebrna B7 LBL z naklejką, na skrzyżowaniu Broniewskiego i Okulickiego. Jechałem za Tobą ale wskoczyłeś na strzałce, więc nie zdążyłem już za Tobą. I na Lwowskiej o 15:45 szara B6 RPR z ramkami, jechałeś do centrum a ja z przeciwka. Ładne furki Panowie;) Pozdrawiam kierowników :hi:

Opublikowano

16.04.2016 Sobota godzina około 13 na stacji Orlen na krakowskiej, strąbiony kolega w Czarnej A4 b5 Sedan z wlepką na bagażniku :)

19.04.2016 17:30 Ten sam pod Profamilią :)

Pozdrawiam, się właśnie zastanawiałem któż to :-)

Opublikowano

To dzisiaj widziałem trzech klubowiczow. Przed 11 na Spiechowicza niebieska B6 avant RK477** z ramkami klubowymi. Potem przed 13 srebrna B7 LBL z naklejką, na skrzyżowaniu Broniewskiego i Okulickiego. Jechałem za Tobą ale wskoczyłeś na strzałce, więc nie zdążyłem już za Tobą. I na Lwowskiej o 15:45 szara B6 RPR z ramkami, jechałeś do centrum a ja z przeciwka. Ładne furki Panowie;) Pozdrawiam kierowników :hi:

B6 RPR to ja nie zauważyłem bo smigalem na żarcie [emoji12] Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

16.04.2016 Sobota godzina około 13 na stacji Orlen na krakowskiej, strąbiony kolega w Czarnej A4 b5 Sedan z wlepką na bagażniku :)

19.04.2016 17:30 Ten sam pod Profamilią :)

Pozdrawiam, się właśnie zastanawiałem któż to :-)
Dawno Cie na zlocie nie bylo, to zapomniałeś twarze ;)

Musisz nadrobić :)

Pozdrowionka i do zobaczenia

Opublikowano

B6 RPR to ja nie zauważyłem bo smigalem na żarcie [emoji12] Pozdrawiam

Jechałem transitem:D

DPD z roboty wracałem:D

Edytowane przez SnOOpie

Opublikowano

To tym bardziej nie mogłem cie rozpoznać :)

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Widziane czarne a4b6 avanta o 16.45 w Łańcucie na blachach RLA coś tam coś tam .. Ładna furka Pozdro dla kolegi

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chyba 9 kwietnia, widziany czarny avant b6 blachy RLE jak wyjeżdżał spod Strzechy.

Często gęsto widziany czarny avant b6 RZ pod serwisem na paderewskiego/armi krajowej

:)

Opublikowano

Wczoraj w Rzeszowie widziany R7 JAREK, jechaliśmy koło siebie na Rejtana, piękna fura kolego :D

Opublikowano

Widziana dziś A4 B6 czarny na klubowych ramkach w Białej w kierunku na tyczyn. Pozdrawiam kolege

Opublikowano

Szara S4 B6 lub w jej pakiecie widziana w Zgłobniu :hi:

Opublikowano

Widziana dziś A4 B6 czarny na klubowych ramkach w Białej w kierunku na tyczyn. Pozdrawiam kolege

Nie zauważyłem, ale również pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dziś widziany czarny sedan B6 w Łańcucie około godziny 10.30 na wylocie na Przeworsk za sterami kobieta.. Niestety nr rej nie pamiętam. Lotka sline z tyłu na klapie.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

Widziany dzisiaj Zieluu na Podkarpackiej ok. 6.30 rano, stałeś w korku :D Pozdrawiam

Opublikowano

Widziany dzisiaj R7 Jarek na skrzyżowaniu obok Media Markt.

Opublikowano

Na Lwowskiej o 13 na wylocie na Łańcut widziana ciemna B6 RPZ :wink: Pozdrawiam

Opublikowano

Widziany dzisiaj Zieluu na Podkarpackiej ok. 6.30 rano, stałeś w korku :D Pozdrawiam

Zgadza się :hi:

Opublikowano

Widziana A4B6 RMI na parkingu podziemnym w milenium, pozdrawiam

Wysłane z mojego myPhone S-Line 16 GB przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś 11:30 z lisa kuli w strone hetmanskiej czarny sedan b6/b7 widziany :)) oraz b6 sedan srebrny 1.8T na krzywoustego na postoju zauwazony 12:00 . Pozdrawiam !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.