Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem Goodyear UG7 lub Michelin A4 ale ... cena :thumbdown:

szkoda kasy na te 3-4 miesiące :gwizdanie:

Jak zaliczasz dziurę to dzwonisz na pały, spisują szkodę i zwracasz się z tym do zarządu dróg a oni wypłacają kasę.

a robiles tak kiedys :naughty:

to wszystko takie proste sie wydaje ale nie zycze tego nikomu z Was .. 3lata temu tak zrobilem zadzwonilem policja przyjechala wszystko niby ok ale po pol roku dalem spokoj i tak kasy nie zobaczylem.. nie oplaca sie dla kilku stowek tego zachodu.. powaznie

No wiesz jakbym gdzieś przywalił w dziurę i miał wydać 550zł za nowego dunlopa, to bym zadzwonił po pały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Helllo Robercik

Ja na chwilkę i zaraz spadam spać jutro I zmiana a dwa dni imprezka była, :kox: no i w środę z rana na Hamburg

Wiesiek przywieź co fajnego od onkla Helmuta :naughty:

:tongue4:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:46_________________________________________________

chciałem Goodyear UG7 lub Michelin A4 ale ... cena :thumbdown:

szkoda kasy na te 3-4 miesiące :gwizdanie:

te 15" co sprzedałem teraz w sobotę były to Michały A3 - najlepsze zimówki jakie miałem do tej pory (nieraz d*pę mi uratowały) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 15" co sprzedałem teraz w sobotę były to Michały A3 - najlepsze zimówki jakie miałem do tej pory (nieraz d*pę mi uratowały) :good:

Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz :no:

nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;(

ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem :tongue4:

prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;(

i jak zawsze cos za cos :confused4:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________Pany lece :hi:

cos ostatnio kurde nie mam za duzo czasu na forum :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 15" co sprzedałem teraz w sobotę były to Michały A3 - najlepsze zimówki jakie miałem do tej pory (nieraz d*pę mi uratowały) :good:

Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz :no:

nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;(

ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem :tongue4:

prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;(

i jak zawsze cos za cos :confused4:

Tomasz Młodawski, menedżer produktu Michelin Polska:

Nie zaleca się zmiany szerokości opony zimowej na węższą niż letnia. Obecnie dąży się do zastosowania identycznego rozmiaru w oponach letnich (w rozmiarach homologowanych przez producentów samochodów) i oponach zimowych. Zwężanie opon na zimę powoduje pogorszenie parametrów trakcyjnych auta, a poprzez zmniejszenie powierzchni styku z drogą - pogorszenie hamowania na mokrej, zaśnieżonej (ubitej) i oblodzonej nawierzchni.

http://www.oponeo.pl/artykul/czy-powinienem-miec-na-zime-wezsze-opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 15" co sprzedałem teraz w sobotę były to Michały A3 - najlepsze zimówki jakie miałem do tej pory (nieraz d*pę mi uratowały) :good:

Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz :no:

nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;(

ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem :tongue4:

prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;(

i jak zawsze cos za cos :confused4:

Tomasz Młodawski, menedżer produktu Michelin Polska:

Nie zaleca się zmiany szerokości opony zimowej na węższą niż letnia. Obecnie dąży się do zastosowania identycznego rozmiaru w oponach letnich (w rozmiarach homologowanych przez producentów samochodów) i oponach zimowych. Zwężanie opon na zimę powoduje pogorszenie parametrów trakcyjnych auta, a poprzez zmniejszenie powierzchni styku z drogą - pogorszenie hamowania na mokrej, zaśnieżonej (ubitej) i oblodzonej nawierzchni.

http://www.oponeo.pl/artykul/czy-powinienem-miec-na-zime-wezsze-opony

:good: Tak też chcę zrobić -jak ori 205/55/16 tylko z mniejszym indeksem prędkości-zejdę z W do H i będę się pilnował :> Moje typy to Dunlop 3D i Pirelli Sottozero-głównie ze względu na markę ,półkę opon i wygląd bieżnika no i oczywiście opinie :naughty:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:09_________________________________________________Dzięki Wszystkim za poradę co do stalówek :cool1:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:09_________________________________________________A co do wieku tych opon na stalówkach-to czy ktoś z Was kupuje zimówki na 1 lub 2 lata?Czy użytkujecie je 4-5? Wszystko zależy od jazdy i sposobu przechowywania przez lato także mam nadzieję że jeszcze min 2 lata by posłużyły jakbym je kupił[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 00:13_________________________________________________Stalówki też by się przydały na zapasy 1 na lato 1 na zimę wtedy sprzedałbym moją nie do kompletu 5-ą alu z innym wzorem :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 12:00 do roboty :wallbash:

współczucia :kwasny: a ja się bycze L4 :tongue4:

już tak kombinuje czy się nie "rozchorować" tak na dwa , trzy tygodnie :kox:

Ale poczekam jeszcze aż się troszkę chłodniej zrobi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 12:00 do roboty :wallbash:

uuuuuuuuuuuu wspolczuje :wallbash:

ja zrobie co mam zrobic i do domu :decayed:

Ja mam na 12:00 do roboty :wallbash:

współczucia :kwasny: a ja się bycze L4 :tongue4:

no a taki to pozyje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...