Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Czytałem co pisaliście i powiem Wam jedno, z całym szacunkiem dla pracy górników i ich samych ale nie tylko na kopalni trzeba się nie za***rdalać, nie tylko na dole są ciężkie warunki. Nie którzy muszę się nazapierdzielać za mniej niż połowę kasy i tyrać do 65 roku życia. Wiem, że pewnie się narażę ale taka jest prawda. Dał bym 10 tyś zł żeby móc iść na dół i już nie raz próbowałem, ale dostać się teraz na kopalnię to jak wygrać w lotto. Pamiętam jak kiedyś chodziłem do podstawówki chodzili naganiacze żeby iść na kopalnię, a ja głupi poszedłem do mechanicznej i później do technikum mechanicznego zamiast górniczego bo zawsze mnie to interesowało i teraz pluję sobie w brodę. Kilku osobą (młodszym ze znajomościami) udało się iść na dół i nie mogą sobie nachwalić a ja będę za***rdalał na kogoś aż zdechnę. Nie narzekajcie proszę bo nie wiecie jak macie dobrze w porównaniu z takimi zwykłymi robolami jak ja. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nie stresuj się ,a nóż widelec trafimy totka i pójdziemy na emeryturke wczesniej ,mam podobnie jak Ty więc Cię rozumiem .

Będzie dobrze :good::wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia trzeba miec :decayed:.

Jak bylem maly marzyl sie samochodzik ze znaczkiem jaki mam teraz i co .......i jest .

Moze rocznik nie jest górnolotny ale pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia trzeba miec :decayed:.

Jak bylem maly marzyl sie samochodzik ze znaczkiem jaki mam teraz i co .......i jest .

Moze rocznik nie jest górnolotny ale pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: :wink4:.

W moim przypadku wybór :audi: też nie był przypadkiem. Od bardzo dawna miałem sentyment do tej marki i kilka lat temu w końcu kupiłem. Może kiedyś coś nowszego się wykombinuje i będzie dobrze, jeśli będzie się spisywać równie dobrze jak mój stary wierny zielony klekot :decayed: .[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 11:15_________________________________________________A jak było w Waszym przypadku? Przypadek czy od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem kupna auta tej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze auto, to było Audi, bo wszyscy kupowali BMW :decayed: teraz mam drugie Audi i raczej to się nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jako 1 auto miałem Nexie :D Po sprzedaniu szukałem czegoś z TDI i zeby bylo w miare pojemne, dlatego kombi. passatow nie bylo za wiele mozliwych w tych pieniadzach co mialem, a znalazlem w Rb ta wlasnie a4 :D 3x do niej wracałem i w koncu wzialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Ja mam :audi: od 2003 roku , najpierw było to [b3] ( ~ 5 lat ) , później [b5] ( ~ 2 lata ) i teraz [b6] ( na razie 1.5 roku ) ... następne też będzie :audi:

Przed :audi: miałem jeszcze Fiata 126p i Poloneza Caro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek byłeś pod Makro ?

Byłem i było 7 aut ;) bardzo fajna ekipa, postali może z 40min i pojechali na maka. Za tydzień możemy pojechać razem :good:

co to za ekipa wieprzy :decayed:

:hi:

Czytałem co pisaliście i powiem Wam jedno, z całym szacunkiem dla pracy górników i ich samych ale nie tylko na kopalni trzeba się nie zasuwać, nie tylko na dole są ciężkie warunki. Nie którzy muszę się nazapierdzielać za mniej niż połowę kasy i tyrać do 65 roku życia. Wiem, że pewnie się narażę ale taka jest prawda. Dał bym 10 tyś zł żeby móc iść na dół i już nie raz próbowałem, ale dostać się teraz na kopalnię to jak wygrać w lotto. Pamiętam jak kiedyś chodziłem do podstawówki chodzili naganiacze żeby iść na kopalnię, a ja głupi poszedłem do mechanicznej i później do technikum mechanicznego zamiast górniczego bo zawsze mnie to interesowało i teraz pluję sobie w brodę. Kilku osobą (młodszym ze znajomościami) udało się iść na dół i nie mogą sobie nachwalić a ja będę zasuwał na kogoś aż zdechnę. Nie narzekajcie proszę bo nie wiecie jak macie dobrze w porównaniu z takimi zwykłymi robolami jak ja. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem. Pozdro.

dokładnie o to mi chodziło w moich wypowiedziach, aby wszystko miało ręce i nogi, bo taka przepaść między 40tką a 65 lat również nie jest normalna, z całym szacunkiem dla ludzi pracujących na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wasza strata, zresztą Pretor napisał że sam żałuje.

Prawdopodobnie mówił a co ja tam na dole będę za***rdalał a teraz musi dłużej, taniej i tez za***rdalać.

Wynika z tego ze pretensje można mieć tylko do siebie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy sobie rzepkę skrobie, może głównie ale nie tylko kopalniami śląsk żyje.

No chyba raczej nie ,ale co ja tam wiem taki nieuk, ty potem pokażesz jak zarobisz na moja emeryturę. :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 17:30_________________________________________________

:hi:

A ja wreszcie dostałem się na kopalnie KWK Jankowice bo pod firmą już się wykańczałem :tongue4:

:>

Daniel gratulejszyn ,a od kiedy no i wiadomo 0,7 :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 17:39_________________________________________________Robert ETKA aktualizacja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________Dopisany: 27 Październik 2011, 17:39_________________________________________________Robert ETKA aktualizacja :naughty:

ale wy se synki tą aktualizacją jaracie :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja wreszcie dostałem się na kopalnie KWK Jankowice bo pod firmą już się wykańczałem :tongue4:

:>

No to gratki , dostałeś się do samego żłoba "Centrum Wydobywcze Południe" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A ja wreszcie dostałem się na kopalnie KWK Jankowice bo pod firmą już się wykańczałem :tongue4:

:>

No to gratki , dostałeś się do samego żłoba "Centrum Wydobywcze Południe" :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...