Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jaki koszt jakiego czegoś, co mi będzie potrzebne. Manetka Tempomatu 80zł, Manetka Pełnego fisu 89zł, czujnik zbiorniczka płynu 35zł + cena kodowania i montażu. Czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi::hi:

Kuna pochwal se autkiem nie daj się prosić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No niby fajna bryka ,ale to tylko Audi A4 B6:facepalm:

Nie no Kuna gratki sprzęta:wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre po wsi lotać to mosz :) ale 18' tam musza byc - jak wczesniej mówiłem smerfy na 17 jeżdżą :polew::polew::polew::polew::decayed: co nie Artek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tylko tak, ale jak się przesiadasz z "gołej" benzyny o mocy 90KM do czegoś takiego to jak by porównywać prom kosmiczny ze śmietnikiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tylko tak, ale jak się przesiadasz z "gołej" benzyny o mocy 90KM do czegoś takiego to jak by porównywać prom kosmiczny ze śmietnikiem :grin:

A no nie mów, bo taki zakochany w tej benzynie jesteś :grin::grin:

Graty nowej skarbonki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda 17-stek bo 5 sztuk w bdb stanie z nowymi oponami. Może kiedyś na razie są inne wydatki. O rozrządzie muszę pomyśleć, erg przeczyścić, wymienić żarówki na niebieskie philipsy, schowek naprawić, podłokietnik zamontować tzn mam dwa ale w jednym zaczep urwany, polerka, czyszczenie środka, fis, tempomat, pomalować zaciski, wypucować końcówkę wydechu i poprzecierać trochę silnik bo jest zakurzony a ja jestem pedantem. A później będziemy myśleć o modzeniu. :decayed: Oryginalne radio odtwarza mp3? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna potrzebujesz jeszcze wiązki .

Siemian mi robil wycene czegos takiego z robota na ok........dzwon do niego ;)

dobre po wsi lotać to mosz :) ale 18' tam musza byc - jak wczesniej mówiłem smerfy na 17 jeżdżą :polew::polew::polew::polew::decayed: co nie Artek :kox:

Prawde gadacie ;)

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Kuna potrzebujesz jeszcze wiązki .

Siemian mi robil wycene czegos takiego z robota na ok........dzwon do niego ;)

dobre po wsi lotać to mosz :) ale 18' tam musza byc - jak wczesniej mówiłem smerfy na 17 jeżdżą :polew::polew::polew::polew::decayed: co nie Artek :kox:

Prawde gadacie ;)

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

Ogolnie ladny furacz ;)

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Ogolnie ladny furacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, napisał już do mnie. No mam nadzieje że nic się nie będzie pierniczyć. Chociaż mam jeszcze tyle wydatków, skarbówka, tablice, rozrząd, ac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kościół i żebrać :decayed::polew::polew::polew::polew: a Ci napewno styknie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej ac będę miał :decayed: Bo jak widze cene 3000zł na rok to mało co zawału nie dostałem :polew:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

Nic to trzeba nagrać płytkę i można się lansować pomału, a w tle :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna Ty się tak jarasz tym autem, a co to dopiero będzie jak Cię jakaś rozprawiczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarać to się może trawa w lecie :decayed: A co drugiej części to :polew::polew: lepszego kawału w życiu nie słyszałem :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi se trzepie jak Józio po wypiciu pierwszego piwa :polew::polew::polew::polew:

oc+ac musisz liczyc 2500 jak ci se uda wzwyz, norma to wlasnie te 2,9-3,2k takie sa ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assistance polecam z compensy "Compensa pomoc warian B", ja płacę 225zł na rok i jest niezły wypas http://www.compensa.pl/Klientindywidualny/Samoch%C3%B3d/Assistance/tabid/294/Default.aspx

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

A OC + AC mam w Ergo Hestia, czasem warto dopłacić np. 300zł a w przypadku zdarzenia nie mieć problemów z wypłatą kasy.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

A OC + AC mam w Ergo Hestia, czasem warto dopłacić np. 300zł a w przypadku zdarzenia nie mieć problemów z wypłatą kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no i pięknie :wink:

Kuna podjedz se do pzu i zapytaj o mc (minicasco) i wez pakiet OC i MC +wiadomo nw autopomoc autoszyby jak bedziesz chcial

to a4 więc proponuję o ubezp od kradzieży nie zapomnieć skoro pod blokiem parkujesz :decayed: a w pzu ten pakiet z mc wychodzi stosunkowo tanio.. wiadomo- musisz uważac bo jak z własnej winy klupniesz to Ci kasy nie oddadza.. Oddadza od szkód z przechodniem zwierzęciem od kradzieży i jakiś pogodowych typu grad i powódź :wink:

a co do modzenia to zanim cokolwiek ruszysz pytaj :tongue:

zarowki to bym od razu nie zastanawiajac się hidy wrzucil ;) za philipsy zaplacisz a efektu brak wiec lepiej w ogole nie ruszaj.. wiem bo Tolek tak wydał a i tak na zółto świeca.. hid 5000 jest bardzo podobny do ori (ja mam u siebie teraz i bede zmienial na 6000 juz nawet kupilem bo chce bardziej białą barwę ;) )

co do FIS'u i tempomatu to mozemy to ogarnąć jak chcesz :wink:

a co potrzebujesz to przede wszystkim zdjąc lewe przednie kolo i nadkole i sprawdzic czy zbiorniczek masz z otworem czy nie (zdarzaly sie wersje bez dziury) potem czy jesli juz jest dziura to czy czasem nie ma w niej czujnika (ja mialem w starej czujnik tylko nie byl podlaczony- takie gratisy z fabryki tez sie zdarzaly) i albo bedziesz mial gumowa uszczelkę albo czujnik- na pewno potrzebujesz wtyczke i kabelki z pinami poszukam Ci zaraz wątek to jest dokladnie opisane ;)

ale jesli nie chcesz rozkrecac fury i podpinac tego mozesz to zrobic póżniej a jedyne co trzeba zrobic zeby pozbyc sie z FISa info o braku plynu to podpiac pierwszy pin z wtyczki z licznika do masy i wszystko ;) zero dodatkowych kosztów a komputer bedzie wyslal po prostu ze plyn jest zawsze.. a za zbiorniczek mozesz sie wziać pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, mam od gościa ubezpieczenie na jeszcze 10 miesięcy a jest ubezpieczony w tym samym co ja mam 80-tke ubezpieczoną. Czy jest możliwość "przelania" jego ubezpieczenia na mnie? On powiedział że się zrzeknie go na mój rachunek. Szkoda im podarować 500zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz, mam od gościa ubezpieczenie na jeszcze 10 miesięcy a jest ubezpieczony w tym samym co ja mam 80-tke ubezpieczoną. Czy jest możliwość "przelania" jego ubezpieczenia na mnie? On powiedział że się zrzeknie go na mój rachunek. Szkoda im podarować 500zł :wink:

jezeli nic nie napisaliscie i masz ten papier to to ubezpieczenie przeszlo na Ciebie:wink: musisz tylko pójść do nich i zgłosić że kupiłes

zeby nie przeszło a on dostał zwrot to musielibyście dopisać to do umowy i on musiałby pójść do ZU i zgłosić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...