Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie lepiej człowiek wychodzi na takim czyjś jak MC, albo dodatkowy pakiet kradzieżowy.

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

To muszę coś robić z tym ubezpieczeniem ? Bo mam na cały rok w MTU OC zapłacone

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

To muszę coś robić z tym ubezpieczeniem ? Bo mam na cały rok w MTU OC zapłacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Kuna Ty się tak jarasz tym autem, a co to dopiero będzie jak Cię jakaś rozprawiczy :polew:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

ja bym sobie MTU podarował

i zaplacil w normlanej firmie jesli chcesz byc chroniony od kradziezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie mogę oc mieć gdzieś a od kradzieży gdzie indziej? :decayed: Dokładnie MTU - grupa ergo hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mtu miałem do czynienia :facepalm: i więcej nie chcę

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

był problem z rozliczeniem szkody z ich strony .....dziękuję za coś takiego :wink:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

był problem z rozliczeniem szkody z ich strony .....dziękuję za coś takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz oc to nie ważne gdzie i tak nic od nich nie dostanę. Ale AC to już w jakiś lepszych firmach trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje Ci co ja w pzu płaciłem nie wiem co Hammer ma w tej compensie chyba darmowe lody raz w miesiącu że tyle każa sobie płacić :decayed:

w pzu za assisntance pełny pakiet na europe i z domu (czyli nie licza km od których może Ci się auto zepsuc) zabraknie paliwa, złapiesz gume dosłownie obojetnie co sie stanie... zepsuje się w Europie gdzies na trasie i płacę 176pln (nie wiem nie jestem w stanie porownac noclegów jakie placą i dojazdow do mechanika jak cos sie stanie za granica :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 176 pln'ów taki zestawik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę gdzie ja to będę jeździł, chodzi mi głównie o kradzież lub zniszczenie jak na parkingu będzie stał. Nic więcej mi nie potrzebne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz ac i teoretycznie będziesz miał spokój

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

to bierz ac i będziesz miał teoretycznie spokój

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

to bierz ac i będziesz miał teoretycznie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę gdzie ja to będę jeździł, chodzi mi głównie o kradzież lub zniszczenie jak na parkingu będzie stał. Nic więcej mi nie potrzebne :decayed:

dowiedz sie w PZU

wiem ze jesli bierzesz w pakiecie to zawsze jest taniej

ja za MC place 680pln ale to jest w pakiecie z oc..

tylko nie wiem czy wandalizm w to wchodzi teraz tak myślę :decayed: na pewno kradzież częściowa wchodzi bo powiedziala ze jak mi ukradna kola albo nawigację :naughty: to zaplaca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje Ci co ja w pzu płaciłem nie wiem co Hammer ma w tej compensie chyba darmowe lody raz w miesiącu że tyle każa sobie płacić :decayed:

w pzu za assisntance pełny pakiet na europe i z domu (czyli nie licza km od których może Ci się auto zepsuc) zabraknie paliwa, złapiesz gume dosłownie obojetnie co sie stanie... zepsuje się w Europie gdzies na trasie i płacę 176pln (nie wiem nie jestem w stanie porownac noclegów jakie placą i dojazdow do mechanika jak cos sie stanie za granica :wink: )

Podałem link to sobie poczytaj :whistling: ja w PZU miałem 150km darmowych, nie wiem może coś zmienili ale pula 10tyś euro na rok to nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Hammer żartowałem oczywiście :decayed:

10tys euro to mogą Cie holować codziennie np do pracy i do domu można nieźle na paliwie zaoszczędzić :decayed:

Kuna tu masz o odblokowaniu pełnego fisu w b6

http://a4-klub.pl/showthread.php?16394-ALL-B6-Wymiana-przełącznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pełnego-FIS

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

bardzo ciekawy filmik :decayed:

polecam każdemu bo efekty wręcz nieoczekiwane :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Hammer żartowałem oczywiście :decayed:

10tys euro to mogą Cie holować codziennie np do pracy i do domu można nieźle na paliwie zaoszczędzić :decayed:

Kuna tu masz o odblokowaniu pełnego fisu w b6

http://a4-klub.pl/showthread.php?16394-ALL-B6-Wymiana-przełącznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pełnego-FIS

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

bardzo ciekawy filmik :decayed:

polecam każdemu bo efekty wręcz nieoczekiwane :facepalm:

:hi:

co za idiota:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a co do modzenia to zanim cokolwiek ruszysz pytaj :tongue:

zarowki to bym od razu nie zastanawiajac się hidy wrzucil ;) za philipsy zaplacisz a efektu brak wiec lepiej w ogole nie ruszaj.. wiem bo Tolek tak wydał a i tak na zółto świeca.. hid 5000 jest bardzo podobny do ori (ja mam u siebie teraz i bede zmienial na 6000 juz nawet kupilem bo chce bardziej białą barwę ;) )

Seves teraz to dałeś w palnik z tymi HIDami, biało to świecą 4300K i co najwyżej 5000K, ale 6000K świeca na niebiesko i na 1000% w deszczu nic nie będziesz widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wymieniam rozrząd. Ile części kosztują gościu mi powiedział że z pompą wodną i BOSH zestaw 850zł, a jakiś mniej markowy 650 + 250zł robocizna w gratisie wymieni mi płyn chłodniczy. Dobry układ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u Toma ORI zestaw jakoś za 300 zł + pompa 200 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest oryginalny? Jaka firma, bo on mówił coś na s. A ja się pytam a najdroższa a on do mnie BOSH - jedyna firma jaką znałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...