Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak robił z rozrządem może nie wymienił lub jeszcze lepiej nie włożył termostatu :gwizdanie:

kumpel nie odbiera mi teraz ( on ma cały czas pełno roboty ) , ale będę z nim na pewno gadał dziś to zapytam :wink4:

problem był zaraz po zakupie zrobiliśmy 100km też nie drgała,mechanior niby sprawdzał termostat i twierdzi że jest ok,powiedział, że te silniki bardzo długo się zagrzewają buhaha wyśmiałem go :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

problem był zaraz po zakupie zrobiliśmy 100km też nie drgała,mechanior niby sprawdzał termostat i twierdzi że jest ok,powiedział, że te silniki bardzo długo się zagrzewają buhaha wyśmiałem go :wallbash:

może wskazówka w liczniku klękła ( a dokładniej jej cewka ) :confused4:

trzeba byłoby podłączyć VAG'a , zrobić "test el. wyk." w liczniku ( myślę że tak funkcja będzie też w tym LT :mysli: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtorze bo moze nie dolecialo.....

obstawiam czujnik ktory podaje info na licznik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajmę się tym w nowym roku bo muszę się pakować jak znajdziesz dla mnie czas za rok :wink4: będę dźwięczny :notworthy:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:25_________________________________________________

powtorze bo moze nie dolecialo.....

obstawiam czujnik ktory podaje info na licznik :gwizdanie:

doleciało też to obstawiliśmy już z Wieśkiem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Heloł w ostatni dzień starego roku.

Niestety na kulig raczej z Basią nie pojedziemy, jesteśmy chorzy już od 2 tygodni :wallbash:

Andy znajdź złącze diagnostyczne i wal do mnie podłączymy padakę i już :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Heloł w ostatni dzień starego roku.

Niestety na kulig raczej z Basią nie pojedziemy, jesteśmy chorzy już od 2 tygodni :wallbash:

Andy znajdź złącze diagnostyczne i wal do mnie podłączymy padakę i już :naughty:

znaczy jak znajdź :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jak znajdź :mysli

Wiesz gdzie jest złącze diagnostyczne, jak nie to najpierw się dowiedz bo nie będziemy szukać.

Z/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jak znajdź :mysli

Wiesz gdzie jest złącze diagnostyczne, jak nie to najpierw się dowiedz bo nie będziemy szukać.

Z/W

a o to loto jeszcze nie szukałem,dzisiaj nie mam na to czasu cały czas się zbieram i pozbierać nie umiem, jak przyjadę z Wrocka to się odezwę, Życzę Wszistkim szampańskiej zabawy Sylwestrowej :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: i nie połamcie się na tym kuligu :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze masz gdzieś z lewej strony ( koło nóg kierowcy :szukaj: :szukaj: :szukaj: )

aha ... i złącze jest okrągłe :confused4:

także jak chcesz to kumpel ma taki kabelek :wink4:

kumpel obstawia zjebany licznik ( wskazówkę ) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złącze masz gdzieś z lewej strony ( koło nóg kierowcy :szukaj: :szukaj: :szukaj: )

aha ... i złącze jest okrągłe :confused4:

także jak chcesz to kumpel ma taki kabelek :wink4:

kumpel obstawia zjebany licznik ( wskazówkę ) :confused4:

No to pipa.

Robert kaj idziesz na sylwka[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________Cześć Wilma :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kumpla :wink4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________Cześć Wilma i cześć Wiesiek :hi::hi:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________i zaś pitła :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:57_________________________________________________a nie znowu jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w domciu.

Wszystkim Życzę Szczęśliwego Nowego Roku :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:58_________________________________________________Wilma no co Ci jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Zyczę Szczęśliwego Nowego Roku :>

Wzajemnie Wiesiu , wzajemnie :good:

Bydzie co :drunk::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilma chyba się nie odzywa jak ja tu jestem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________To spadam na chwilę :wink4:

Chyba się mnie boi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic leca rybki opanierować i upiec bo my na sylwestrowy obiadek zawsze rybki szamiemy :przebiegly:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:02_________________________________________________

Wilma chyba się nie odzywa jak ja tu jestem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:01_________________________________________________To spadam na chwilę :wink4:

Chyba się mnie boi :gwizdanie:

Coś Jej zrobił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nocną porą :) Widziałem ,że i Wilma Zawitała -pozdrawiam :cool1: :>

:bry: też pozdrawiam :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 02:01_________________________________________________

Tylko na Roberta, bo niedobre dziecię jest... :wink4:

Oj Wilma , Wilma ... to były żarty :cool1:

I tak żeś jest niedobry dla mnie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________Cześć Wilma :hi:

:hi:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________Cześć Wilma i cześć Wiesiek :hi::hi:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:56_________________________________________________i zaś pitła :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:57_________________________________________________a nie znowu jest :naughty:

Jestem, ale nie na długo :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 12:58_________________________________________________Wilma no co Ci jest :?:

Nic, spam nadrabiam :decayed:

Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic leca rybki opanierować i upiec bo my na sylwestrowy obiadek zawsze rybki szamiemy :przebiegly:

Marzena też już piecze :naughty:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:04_________________________________________________

I tak żeś jest niedobry dla mnie :gwizdanie:

Ja a czemu ??? :mysli:

Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim :giveheart:

Dzięki i wzajemnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...