Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

m3rvin vs H4mm3R

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 10:47_________________________________________________

jeszcze ktoś chce być fajny ? :decayed:

ja już jestem :cool1::kox::tongue4:

ja i skromny :wink4::tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostudźcie się trochę :baseball: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:48_________________________________________________jak dziecka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:

chyba coś Ci się pomyliło... bo tu to nima GSI forum i zaroz możesz kropa zebrać :gwizdanie:

poza tym jeszcze bydziesz coś potrzebować od tego mamlasa z Zabełkowa... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare konie, a jak dzieci

gorzoły się napijcie ,a nie kłućcie

Bosze nie mam pytań :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś to studiowoł? łopatologia? i potym żeś mioł papierkowo robota? trzepanie miechów po cemencie na budowie.. :polew: :polew:

Informatyka osiole bys ty i twoja zyc, mogli mmiec takie wygody jak internet email itp, ty se bez lopaty nieobejdzesz[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 11:04_________________________________________________do sadzenia krzokow :tongue4:

Jo nie wiedzioł że Ty sie Bill Gates nazywosz, idz tam lepi te listwy z allroda glancuj bo głodno godosz :tongue4:

listwy wypucowane jak psu jajca yny zamontowac mamlasie z zabelkowa :tongue4:

chyba coś Ci się pomyliło... bo tu to nima GSI forum i zaroz możesz kropa zebrać :gwizdanie:

poza tym jeszcze bydziesz coś potrzebować od tego mamlasa z Zabełkowa... :gwizdanie:

no napewno przyjada :tongue4:

stare konie, a jak dzieci

gorzoły się napijcie ,a nie kłućcie

Bosze nie mam pytań :rolleyes:

se nie boj flacha bydzie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Artura nie rozpijej alkoholiku :baseball:

nie rozpijom, nie musza :tongue4: a do wiadomosci to nadrabiom 2,5roku co zech wogule nic nie pil :kwasny: , co to trzymiesz za galazka w tej rynce :naughty: padosz bydzie :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szerokodupny...

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22623.0

Proszę się do tego dostosować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 12:34_________________________________________________

mateo_81

Offline

Płeć:

Wiek: 29

Poland

Miejsce pobytu: Stare Sioło

Województwo: podkarpackie

Model: A4 B5

Silnik: AKN 2.5 150PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 2001

Spalanie:

6.5 czyli norma

Wiadomości: 90

Odp: [ALL B5] Ocynk AUDI

« Odpowiedz #8 : 25 Luty 2011, 21:39 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

Odgrzeję kotleta,

A4 ma dach nieocynkowany, cała reszta jest ocynkowana (łącznie ze słupkami). Nie chciało mi się w to wierzyć, ale potwierdził to znajomy rzeczoznawca.

W związku z tym warstwa lakieru na dachu jest grubsza aniżeli na innych elementach...

A temat dachu będę przerabiał bo pojawiły mi się pęcherzyki nad przednią szybą w okolicach uszczelki.

Grubość lakieru sprawdzana miernikiem elektronicznym i wszystko OK.

co o tym myślicie to prawda :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono :hi:

H4mm3R jak będziesz zamawiał smycze to weź dla mnie 1 szt :rolleyes:

Arturoo

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-czujnik-x4-pdc-modul-glosnik-wiazka-i1467983866.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku dzwoniłem do tego faceta mam ta już zaklepane. Szukam jeszcze dokładki do tylnego zderzaka i kogoś kto mi to ogarnie w aucie :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szerokodupny...

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22623.0

Proszę się do tego dostosować :cool1:

No proszę , może jeszcze podjebiesz kolegę :gwizdanie: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cześć dziecioki

Chwila mie nie było a forymki w piaskownicy rozwalone :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 16:08_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 12:34_________________________________________________

mateo_81

Offline

Płeć:

Wiek: 29

Poland

Miejsce pobytu: Stare Sioło

Województwo: podkarpackie

Model: A4 B5

Silnik: AKN 2.5 150PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 2001

Spalanie:

6.5 czyli norma

Wiadomości: 90

Odp: [ALL B5] Ocynk AUDI

« Odpowiedz #8 : 25 Luty 2011, 21:39 » Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------

Odgrzeję kotleta,

A4 ma dach nieocynkowany, cała reszta jest ocynkowana (łącznie ze słupkami). Nie chciało mi się w to wierzyć, ale potwierdził to znajomy rzeczoznawca.

W związku z tym warstwa lakieru na dachu jest grubsza aniżeli na innych elementach...

A temat dachu będę przerabiał bo pojawiły mi się pęcherzyki nad przednią szybą w okolicach uszczelki.

Grubość lakieru sprawdzana miernikiem elektronicznym i wszystko OK.

co o tym myślicie to prawda :?: :?: :?:

Pierdoły, cały jest w ocynku ino ty mosz bomble na dachu i ten co to pisoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cześć dziecioki

Chwila mie nie było a forymki w piaskownicy rozwalone :gwizdanie:

:hi:

Podrapało się kociarstwo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...