Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na drodze musisz myśleć za innych :cool1: Wtedy będziesz dobrym szoferem :wink4: Taka prawda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety na drodze musisz myśleć za innych :cool1: Wtedy będziesz dobrym szoferem :wink4: Taka prawda :decayed:

Wszystkiego nie Jestes w stanie przewidziec-każdy jest tylko człowiekiem :gwizdanie: I czasem jest biometr niekorzystny :>[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:50_________________________________________________ PANY PISZCIE BO CHCA WYGRAC TA KUMULACJA -1000 :polew: :gwizdanie: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja , ale już po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach jazdy za kimś dużo można zobaczyć , przewidzieć jak on jeździ i jakim jest kierowcą , szczególnie podczas różnych manewrów wykonywanych przez niego w mieście np. światła , ronda itp. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja , ale już po kilkunastu/kilkudziesięciu sekundach jazdy za kimś dużo można zobaczyć , przewidzieć jak on jeździ i jakim jest kierowcą , szczególnie podczas różnych manewrów wykonywanych przez niego w mieście np. światła , ronda itp. :wink4:

Jechałem za nim od swiateł-a zdupił to koles ,co jechał przed nim,on na szlag a mi na abeesie brakło z pół metra może mniej-przez moc :cool1: Zresztą sam powiedział potem,że sam rano by wjechał w kogos tylko uratowal sie prawa strona pobocza i stwierdził,że to chyba taki dzień dzisiaj :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem za nim od swiateł-a zdupił to koles ,co jechał przed nim,on na szlag a mi na abeesie brakło z pół metra może mniej-przez moc :cool1:

:cool1::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:01_________________________________________________To kup słabsze auto jak nie potrafisz okiełznać tej MOCY :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem za nim od swiateł-a zdupił to koles ,co jechał przed nim,on na szlag a mi na abeesie brakło z pół metra może mniej-przez moc :cool1:

:cool1::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:01_________________________________________________To kup słabsze auto jak nie potrafisz okiełznać tej MOCY :naughty::kox:

A Ty się nigdy nie Spieszyłes? :tongue4: :gwizdanie: :tongue4: :> Jak już byda zmieniac to na mocniejsze a nie na słabsze :cool1::naughty::wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:04_________________________________________________Teraz mi się marzy S4 albo od razu RS4 najlepiej w cabrio :cool1::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty się nigdy nie Spieszyłes? :tongue4: :gwizdanie: :tongue4: :>

Nie raz :decayed:

Jak już byda zmieniac to na mocniejsze a nie na słabsze :cool1::naughty::wink4:

To co chwilę wjedziesz komuś w d*pę , bo MOC będzie z Tobą :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jo wam nie mówia ile ko płaca za OC AC :gwizdanie:

Tomek bo nie Jestes w AXA :polew: Pochwol sie ile to na rok :wink4::naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:09_________________________________________________

A Ty się nigdy nie Spieszyłes? :tongue4: :gwizdanie: :tongue4: :>

Nie raz :decayed:

Jak już byda zmieniac to na mocniejsze a nie na słabsze :cool1::naughty::wink4:

To co chwilę wjedziesz komuś w d*pę , bo MOC będzie z Tobą :naughty::cool1:

To nie Jedz nigdy przede mną :decayed::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Jedz nigdy przede mną :decayed::polew: :polew:

Dokładnie , jak tylko Cię zobaczę w lusterku od razu wrzucam prawy migacz :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Jedz nigdy przede mną :decayed::polew: :polew:

Dokładnie , jak tylko Cię zobaczę w lusterku od razu wrzucam prawy migacz :decayed::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: nieee to własnie na prawym migaczu było przy ruszaniu :kox::decayed: A jak Jezdzisz przede mną to nie Umisz wyjechac :naughty::decayed: :decayed: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Robert ale nie Kubica idź nyny bo też biometr Ci nie służy.

Ida nyny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Jezdzisz przede mną to nie Umisz wyjechac :naughty::decayed: :decayed: :wink4:

Za dużo kuniuf i niutunuf :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Robert ale nie Kubica idź nyny bo też biometr Ci nie służy.

Ida nyny :hi:

Wiesiek chyba ożarty je :kox:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:17_________________________________________________Pany potrzebuję kupić Navi , gdzie najlepiej i jaką polecacie ? W media zapewne drogo co ? Wiem , że nie mniejszą niż 4" i taką co da się "wgrać" Auto Mapę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Jezdzisz przede mną to nie Umisz wyjechac :naughty::decayed: :decayed: :wink4:

Za dużo kuniuf i niutunuf :decayed::naughty::kox:

Padołech Ci Bier Sottozero :naughty::cool1:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:19_________________________________________________Pany potrzebuję kupić Navi , gdzie najlepiej i jaką polecacie ? W media zapewne drogo co ? Wiem , że nie mniejszą niż 4" i taką co da się "wgrać" Auto Mapę :wink4:

Jo se odebroł TOM TOMA 4*3 cala na BP z punktów w media wtedy kosztowoł 500 A wogóle to co nie jest w promocji w gazetce albo reklamie media jest kurewnie drogie-wczoraj porównywałem ceny żelazka i w sklepie internetowym z przesyłką jeden model Philipsa był za 141 a w media dokładnie ten sam model ,kolor i reszta za 250 -MASAKRA -No i żelazko też odebrałem na BP wczoraj :naughty::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:25_________________________________________________Testowałem już pare nawigacji w drodze na Nimcy-co trasa inne no i Tom Tom w sumie jest całkiem całkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jutro na spocie mnie nie będzie :confused4: ( chyba , że zdążę wrócić ) Jutro też na 99% pojadę gdzieś kupić Navi :wink4: I zastanawiam się czy opłaca się w ogóle do Media podjeżdżać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...