Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Te.......[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________ :baseball:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:14_________________________________________________Po wrześniu 2002 roku zmodernizowali jednostkę 2.5 V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

panowie orientujecie się czy w B6 silnik 2,5 TDi 163 KM to ten sam kiepski silnik co 150 KM czy to już ten nowszy z usuniętymi wadami :?:

jaki bralibyście silnik pod uwagę w modelu B6 :?: 1.8T, 3.0 V6 czy jednak 1.9 TDi :?:

Te.......[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:13_________________________________________________ :baseball:

Arturoo twój jest wyjątkiem :>

ale z doświadczenia powiedz gdybyś miał kupić B6 to z jakim silnikiem :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z doświadczenia powiedz gdybyś miał kupić B6 to z jakim silnikiem :?: :)

b6 + swap 2.7biT :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z doświadczenia powiedz gdybyś miał kupić B6 to z jakim silnikiem :?: :)

b6 + swap 2.7biT :naughty:

jakbym miał swap'owac na 2,7 biT to bym zakupił jakieś dobrze wyposażone B5 w 2,5 TDi Q :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mosliwosc to szukaj cos takiego w V6 w quattro. Bo tylko wtedy to ma sens.

BFC 163 km i 310 nm jeździłem ,fajny motorek. :>

Spalanie 5 l wybij sobie z glowy . Kolo 9 spokojnie zanim popatrzysz na kluczyk :wink4: .

Jak masz jezdzic to diesel ,jak czasem pojezdzic to bralbym 1.8T.[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:31_________________________________________________No pytanie jak jeździsz ,bo jak spokojnie pojeździsz to i w 8 l sie powinien teoretycznie zmiescic. Tyle ,ze pewnie w ośce,bo przy Q nie ma nic za darmoszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w trasie mialem 8.5 litra/100 km ale to autostradą do Pragi i max 170. W miescie roznie 12-16.

Ci co pisza o spalaniach rzedu 7 litrow w miescie(w V6) to chyba tylko trasy dom-kosciol albo dom -targowisko.

Jeszcze nie mialem autka ,ktore by zeszlo ponizej 7 w miescie w dieslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w trasie mialem 8.5 litra/100 km ale to autostradą do Pragi i max 170. W miescie roznie 12-16.

Ci co pisza o spalaniach rzedu 7 litrow w miescie(w V6) to chyba tylko trasy dom-kosciol albo dom -targowisko.

Jeszcze nie mialem autka ,ktore by zeszlo ponizej 7 w miescie w dieslu.

Moje najnizsze spalanie -7,4 na trasie-test-do 120 km/h +kilka wdepnięc do 160 -ale to był pierwszy dzien zakupu ze szwagrem na ogonie,w mega chójow..ch warunkach[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________ :hi: narazicho jadę do córki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje szukać 1.9 TDi albo 3.0 TDi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=190824.0;topicseen kupujcie :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________

ładna przygoda ci się Arturoo przytrafiła, ale przeważnie tak jest że jak się czegoś złapiesz to wyskoczy coś więcej. ja tez dziś trochę przy aucie pogrzebałem: z powrotem wróciły ori dekory na drzwi, ramka w grillu RS wróciła do satyny, tylne lampy wróciły do ori wyglądu no i przednie głośniczki wymieniłem bo jeden mi charczał :>

nareszcie naprawiłeś te tylne lampy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaki tu mały ruch dzisiaj :blink:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 20:56_________________________________________________

nareszcie naprawiłeś te tylne lampy :gwizdanie:

narazie :cool1: bo mi się za***iście podobają całe czerwone ale muszę wymyślić na to inny patent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje szukać 1.9 TDi albo 3.0 TDi :decayed:

Tez sie kiedys napalilem na 3.0 ale poczytalem o rozrządzie w tym silniku i ostygłem :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________Czerwone :good: różowe :wink4::no:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:03_________________________________________________Pozostanie mi szukac albo malego klekota albo benzyniaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: jak tu pusto[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:53_________________________________________________http://www.racingforum.pl/AUDI-S4-B5-50-TFSI-t82131.html :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 02:37_________________________________________________ :> http://www.fotowpada.pl/displayimage-toprated-0-37.html :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Arek bierz 1.9 TDI , jak zależy Ci na troszkę większej mocy i momencie zapodasz mu jakiegoś wirusa i będzie śmigał

1.9 TDI - w miarę tanie części , bardzo dużo tych silników , więc łatwo o różne używki i również bardzo łatwo zdiagnozować różnego rodzaju usterki , z Q też wychodziły ( trzeba poszukać :przebiegly: ) . Jakby co [AVF] ma troszkę mocniejsze sprzęgło ( można minimalnie dalej pójść z mocą i momentem ) , [AVF] pod koniec produkcji miały niezły "bonus" fabryczny w postaci mocy ( ~ 140 PS ) i momentu ( ~ 330-340 Nm ) , u mnie spalanie na poziomie ~ 6.5 7 ltr/100km , w trasie ~ 5.5-6.0 ltr/100km :wink4: . Według mnie najważniejszym plusem jest to , że to jeszcze poczciwe , bezawaryjne 1.9 TDI , ale b. cięzko znaleźć zadbaną , z jakimś "normalnym" jeszcze przebiegiem , a jak jest zadbana to trzeba jeszcze dosyc dużo zapłacić za taki egzemplarz , takie za 25-30 k w ogóle bym nie brał pod uwagę , zresztą pracujesz teraz na zachodzie to może tam coś znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...