Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie są Irole???

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mundial 2014 - grupa H

Tabela Grupy H el. MŚ 2014

Lp. Drużyna M Z R P BZ - BS Pkt.

1 Anglia - - - - -:- -

2 Czarnogóra - - - - -:- -

3 Ukraina - - - - -:- -

4 Polska - - - - -:- -

5 Mołdawia - - - - -:- -

6 San Marino - - - - -:- -

Pierwszy mecz 07.09.2012

Może wyjdą z grupy...

zakończy się tak:

1.Anglia

2.Ukraina

3.Polska

i po ptakach ................... :D

Opublikowano
szkoda tylko że polska odpada ,ale by dziś było święto jak by wygrali.naród pijany i tyle.

Polska to taki naród że nawet jak przegraliśmy to wszyscy będą pijani :decayed: , na zdrowiea:drunk:

Nie ma co płakać za 4 lata znów będzie okazja ... przegrać i napić się :kwasny:

Opublikowano

ale była szansa i zmarnowana.

Opublikowano

... i w piz*u- wylondowal- i caly misterny plan tez w piz*u! :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

w sumie to nawet dobrze ze nie wyszli z grupy, bo pomyslcie jakby szli dalej- co to by byla za narodowa libacja, a tak chlejemy od lat tylko w rozgrywkach grupowych... :grin:

Opublikowano

Witam

Szansa może i była ale nie było co się łudzić.

Wszyscy nasi rywale byli klasyfikowani w FIFA

w pierwszej 20-stce a Polska jest na miejscu

67 !!! Wyprzedzają nas :

Albania

Malta

Estonia

Luksemburg

Armenia

Wyspy Owcze

Andora

San Marino

Tak więc cieszmy się że jesteśmy organizatorami bo wcale by Polski nie było

w EURO 2012 !!!!!!!!!!

Opublikowano

napijmy się za to...

Opublikowano

Ja też jestem za...

Opublikowano

k**wa, który to już raz..

.

Opublikowano
napijmy się za to...

cały czas pijemy masakra kto te butelki wyniesie :grin:

Opublikowano

...

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

rano się zobaczy...

Opublikowano
...

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

rano się zobaczy...

pewnie Karolina najwspanialsza kobieta na świecie :decayed::decayed:

Opublikowano

...a kto będzie pamiętał Jej imię.., żeby to było pierwszy raz...

Opublikowano

Od kiedy nas San Marino wyprzedza czy Luxemburgi czy Adndory?

Jesteśmy na 62. a nie 67.

Opublikowano
...a kto będzie pamiętał Jej imię.., żeby to było pierwszy raz...

średnio raz w tygodniu wszyscy pamiętają to imię heheehehehheheheheheh

Opublikowano

Ja i tak uważam że chłopaki zasługują na brawa i podziękowania:oklasky:

A wkurza mnie, że jak grają dobrze to każdy chodzi dumny jak paf, a jak im nie pójdzie to lecą wyzwiska:facepalm:

Jak czytam takie komentarze lub słysze to robi mi sie nie dobrze:sick3:

Grali dobrze tylko troche sie podłamali po golu czechów i też byli pod dużą presją.

POLACY DZIĘKUJEMY:hi:

Opublikowano

Za cztery lata się uda :decayed:,

a tak na poważnie to zabrakło woli walki, wiary w osiągnięcie dobrego rezultatu czyli wygrania meczu z Czechami, ambicji...

W Pierwszej połowie bardzo dobrze grali, tylko zabrakło skuteczności, szczęścia...

II połowa już była fatalna... Uszło z nich powietrze, niedokładne podania, siedli kondycyjnie... Dlaczego tak jest... :doh::facepalm:.

Widać, że po straconej bramce w 72 min chłopaki się podłamali..., ale tak nie powinno być..., tylko walka do końca, brak podań do Lewandowskiego, nie miał kto mu grać. Jednym napastnikiem nie wygramy meczu... Tyle się kur czekało na to EURO 2012 -> 5 lat i w ciągu tygodnia wszystko poszło w piz*u... :facepalm:

Najlepszy mecz Polaków -> mecz z Rosją.

Opublikowano

Jarko nie udało się nam zderzyć ale kontakt 1 klasa, my wylądowalismy w Fun Campie :doh:

Wziąłem stary tel i nic nie słyszałem :polew::polew:

Akjam miejsce 245 i jak kibicowaleś? porazka:doh:

:decayed:

---------- Post dopisany at 03:38 ---------- Poprzedni post napisany at 03:32 ----------

Ja i tak uważam że chłopaki zasługują na brawa i podziękowania:oklasky:

A wkurza mnie, że jak grają dobrze to każdy chodzi dumny jak paf, a jak im nie pójdzie to lecą wyzwiska:facepalm:

Jak czytam takie komentarze lub słysze to robi mi sie nie dobrze:sick3:

Grali dobrze tylko troche sie podłamali po golu czechów i też byli pod dużą presją.

POLACY DZIĘKUJEMY:hi:

jakie były sukcesy polskiej piłki nożnej po 84 roku za które dziękujesz????

to jest piłka nożna i jest tylko jeden zwycięzca a przegrany jedzie do domu.:suicide_anim:

Opublikowano
  • Autor

Przegrać najważniejszy mecz w karierze ( no chyba że któryś z nich w finale LM zagra, w co bardzo wątpię ) - FRAJERSTWO...

Doping Januszy ? W pierwszej połowie do snu mi śpiewali gromkie "gramy u siebie" - poczułem się wówczas jak na prawdziwym kadry wyjeździe. W końcu Wrocław to Śląsk, wolne państwo... ŻENADA...

Opublikowano

Po prostu w tym meczu grali jak Polska:wink: z Rosją był jakiś przebłysk, ale każdy ma takie chwile... krótkie chwile

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.