Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda mi tych Chłopaków z Polonii W. przez ściula prezesa paka się rozleci :thumbdown:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Smolarek w ostatniej minucie uratował Ruch :naughty:

Opublikowano
Smolarek w ostatniej minucie uratował Ruch :naughty:

brak mi słów :facepalm:

Miałem iśc na mecz, ale mamy małe problemy zdrowotne z dzieckiem, więc odpuściłem, ( na szczęście)

Po 10 minutach oglądania live na C+ przełączyłem z nerwów na multiligę :whistling:

Moża by essej napisać na temat gry Ruchu... niekoniecznie w formie pozytywnej :facepalm:

Opublikowano
Szkoda mi tych Chłopaków z Polonii W. przez ściula prezesa paka się rozleci :thumbdown:

Niestety takie są polskie realia.. ;/ w I lidze jak co roku cuda zaczynają się dziać.. i mniej zamożne kluby z solidną paką na koniec rundy wszystko przegrywają.. :facepalm:

Opublikowano
39.jpg
Opublikowano

Słabe :decayed:.

Franek Smuda czyni cuda :kox:

:doh::facepalm:. Nowy trener Wisły Kraków

Opublikowano
Słabe :decayed:.

Franek Smuda czyni cuda :kox:

:doh::facepalm:. Nowy trener Wisły Kraków

czyni cuda, to dziewczyna z pierwszego planu :decayed:

Opublikowano
Słabe :decayed:.

Franek Smuda czyni cuda :kox:

:doh::facepalm:. Nowy trener Wisły Kraków

czyni cuda, to dziewczyna z pierwszego planu :decayed:

"Proste zarwiesz noc z niekumatą a ona przyjdzie z tatą a za nimi prokurator.:grin: "

Ciekawie dzieje się także w II Lidze zachodniej gdzie szanse na awans do I Ligi mają jeszcze trzy drużyny (Bytovia, Chojniczanka, ROW Rybnik:kox:)

No i nic mnie tak nie denerwuje jak gra Piasta w Pucharze UEFA:facepalm: Ruch już bez szans na spadek prawda? Podbeskidzie jutro gra z Widzewem, Bełchatów z Piastem. Gdyby Ruch przegrał na Jadze a Bełchatów wygrał w Gliwicach równają się punktami i co decyduje.. Bilans bramkowy czy H2H? (Bełchatów -15, Ruch -12)

Opublikowano
  • Autor

Ruch już nie spada, ma lepszy bilans meczowy.

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

ostatnia kolejka :kwasny:

Opublikowano

Brawa dla Podbeskidzia!!! :decayed:

Opublikowano
Brawa dla Podbeskidzia!!! :decayed:

Z tego powodu trzeba sie dzis naj:drunk::drunk: Grali do konca. Zawsze z zaangazowaniem. Oby jeszcze Termalica nie odpuscila.....

Opublikowano

Dla Podbeskidzia brawa sie należą, ale mi strasznie szkoda Bełchatowa.. Swoją drogą ciężko im będzie zatrzymać braci Mak na swoim podwórku

Opublikowano

wlasnie wróciłem z łazienkowskiej :decayed: nie wiem czy mecz byl ustawiony czy nie ale legia naprawde niezle zagrala. za to slask nie gral kompletnie nic :doh: Legia mistrz mistrz mistrz!!!

p.s. gorzej ze od nowego sezonu to nie bedzie mial kto tam grac, jedni koncza drudzy przechodza gdzie indziej...

Opublikowano
Dla Podbeskidzia brawa sie należą, ale mi strasznie szkoda Bełchatowa.. Swoją drogą ciężko im będzie zatrzymać braci Mak na swoim podwórku

Fakt, szkoda. Uwzgledniajac wyniki rundy wiosennej Belchatow byl w pierwszej piatce. Tak samo Podbeskidzie. To pokazuje jak slaba jest ta liga. Szkoda takze Polonii. Tacy ludzie jak Krol powinni miec dozywotni zakaz "inwestowania" w polski sport. Az dziw bierze ze kibice nie wymierzyli sprawiedliwosci.... :thumbdown: Co do mistrzostwa, to Legii nalezalo sie jak psu buda. Bezkonkurencyjna jezeli wezmieny pod uwage caly sezon. Nowy prezes tez na plus:thumbup1:

Opublikowano

Jedyną wadą tego sezonu jest fakt że Wisła nie spadła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.