Piłka nożna

• jarko

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tam nastrój w tej chwili? :decayed:

O wiele lepszy i czułem że to napiszę!!! :kox:

dużo lepiej zagrali niż z Grecją, przyznaje się myślałem że wysoko przegrają, jednak nie taki diabeł straszny jak go malują

i znów niedosyt :decayed:

Żaden niedosyt tylko dobra gra naszych o wiele lepiej grali niż w poprzednim meczu.

Teraz gra o wszystko, musimy wygrać z Czechami a ruskie z Grecją!

I co czytalem po innych forach polacy dadza d*py a tu moze i nie bylo idelanie ale walecznie!!!!

gratulacje...Polska Gola

jak Ja sie ciesze z tego remisu calą drugą połowę chodziłem przed telewizorem i wychodzilem :)))))))

Panowie gdzie można oglądnąć powtórkę meczu Anglia-Francja:eusathink:

Mi tam się mecz podobał, widać było, że smuda postawił na obronę i jednak Lewandowski często zostawał sam z przodu. Plus z tego taki, że nie mogli przeprowadzić skutecznej kontry a minus taki, że Lewandowski często tracił piłkę zanim doszedł do bramki Rusków. Teraz Czechy 2-1 dla nas i będziemy happy :decayed:

no ja postawilem rosja+x no i troche sary wpadlo :) , powiem tak wszyscy sie ciesza z tego remisu , a prawda jest taka ze wlasciwie nic nam tp nie daje, czy remis czy przegrana wyjscie z grupy (a chyba to jest celem) mamy tylko w przypadku wygranej w ostatnim meczu . I tego nie bardzo rozumiem dlaczego Smuda gral tak defensywnie. Powiem wiecej widzac ze dzis z ruskim mozna bylo wygrac powinien przeprowadzic wiecej zmian ofensywnych . Tak jak mowie remis tak naprawde niewiele zmienia. No chyba ze looo jest fajnie nie przegralismy, ale w perspektwie wyjscia z grupy whatever.

dokładnie tak, dziwię się, że nie wpuścił np. Wolskiego za Murawskiego który był dzisiaj wybitnie cienki, może wtedy Robert miałby więcej wsparcia, mógł zaryzykować bo rosjanie byli pod ścianą w drugiej połowie, a tak jak mówisz czy remis czy przegrana, to niczego nie zmienia.

co nam daje ten remis?

grecja juz nam nie zagraża,wynik grecja-rosja jest dla nas nie istotny,w przypadku naszej przegranej mielibyśmy dalej 1 punkt i bilans bramek ujemny,tak samo jak grecja,a przegrana większą ilością bramek niż -1,stawiałaby nas w gorszej sytuacji niż są grecy i w przypadku wygranej z czechami i wygranej grecji z rosją,to grecja jako druga wyszłaby z grupy.

także,wygrać z czechami trzeba tak czy inaczej,ale ten remis też jest ważny:thumbup1: