Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem w szoku! Ułożył im się mecz niesamowicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

No pewnie jego pierwszy i ostatni mecz gdzie strzela 5 bramek... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wróble zaczynają ćwierkać że Rumak poleci.. :grin: dziś Pogoń zrobiła ładną demolkę... jeszcze Murawski przechodzi do Pogoni..:whistling: coś mi się wydaje że się szybko nie wyskrobią z tego dołka.. a w tamtym sezonie tak kpili z Wisły.. a tu dokładnie ta sama sytuacja przypomina mi się mecz Zagłebie - Wisła 4:0.. :facepalm: szkoda trochę bo pamiętamy mecze Lech - City itp a tu teraz taka klapa.. ale przyda się niektórym kibicom z Poznania zimny prysznic.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wróble zaczynają ćwierkać że Rumak poleci.. :grin: dziś Pogoń zrobiła ładną demolkę... jeszcze Murawski przechodzi do Pogoni..:whistling: coś mi się wydaje że się szybko nie wyskrobią z tego dołka.. a w tamtym sezonie tak kpili z Wisły.. a tu dokładnie ta sama sytuacja przypomina mi się mecz Zagłebie - Wisła 4:0.. :facepalm: szkoda trochę bo pamiętamy mecze Lech - City itp a tu teraz taka klapa.. ale przyda się niektórym kibicom z Poznania zimny prysznic.. :whistling:

Niestety, byl pewien okres w krorym Lech byl doscyc dobrze prowadzony - okres ktory juz minal. Niestety nie poszli za ciosem. Wisla powoli sie odbudowuje. Nie ukrywajmy ze Smuda zrobil z niczego cos... W Lech znow na odwrot... Z czegos - nic:decayed: A Pogon? Na zdecydowanyplus... Pogon bardziej polska, a nie jak kiedys 95% brazylijska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Naszym piłkarzykom ta świadomość nie pomoże a wręcz przeciwnie bo już niektórzy myślą że gwiazdy! :decayed:

BTW Szkoda Lecha. :kwasny: Niedługo po Mistrzu się rozpadli.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak idiotyczny błąd Jagielki w 92 minucie spowodował wolnego, z którego Howard wrzucił sobie samobója

qrfa, szkoda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak idiotyczny błąd Jagielki w 92 minucie spowodował wolnego, z którego Howard wrzucił sobie samobója

qrfa, szkoda :facepalm:

a nie przypadkiem trafienie zaliczył Terry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia dziś fatalny mecz.. :facepalm: Lewandowski taki słaby jak w reprezentacji ciekawe czy tacy słabi czy oszczędzają siły na Lm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak idiotyczny błąd Jagielki w 92 minucie spowodował wolnego, z którego Howard wrzucił sobie samobója

qrfa, szkoda :facepalm:

a nie przypadkiem trafienie zaliczył Terry ?

arturo

ni uja, na moje terry nawet jej nie musnął

ale dzisiaj obejrzę wieczorem MoTD

może coś tam chłopaki od linekera znaleźli

dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak idiotyczny błąd Jagielki w 92 minucie spowodował wolnego, z którego Howard wrzucił sobie samobója

qrfa, szkoda :facepalm:

Po meczu na tablicy wyników bramkę zaliczyli Lampardowi, a równie dobrze mogli Howardowi. Terry nawet jej nie drasnął :)

Bramka Bale'a piękna, ale ta piękniejsza :naughty: :

HSV - Borussia Dortmund: niesamowity gol Hakana Calhanoglu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak skopał tyłeczek Lechowi. Kto oglądał ? :naughty:

Szkoda że nie wybrałem się na mecz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na świeżo po meczu Górnik - Legia, nie da się patrzeć na to co gra teraz Górnik, jak można było zatrudnić po raz drugi tego nieudolnego Wieczorka to ja nie wiem.. Słowa pani prezydent z Zabrza to chyba kawał rundy wiosennej, z tego co zbudował Nawałka w Górniku nie pozostało na chwile obecną nic. Ale tak to jest z tymi śląskimi drużynami, podobnie było przecież z Ruchem Waldka. Na plus zwycięstwo Manchesteru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...