Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj się nam robi w KRaku :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 623,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj się nam robi w KRaku :gwizdanie:

Masz na myśli wzrost emisi spalin ? :>

Opublikowano

oj się nam robi w KRaku :gwizdanie:

Masz na myśli wzrost emisi spalin ? :>

wzrost spalanie też ,wzrost cen ON 4,97

Opublikowano

Rzeszów-Wawa-Rzeszów (sama trasa) srednie na FIS'ie pokazało 6,5 l.

Opublikowano

no to ostatnio lepiej.... 5,7 litra :> ale dosc spokojna jazda na trasie 90-120km/h 2,5TDI MULTI!

Opublikowano

Kraków Katowice 9,0 :th:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich u mnie w moim 2,5 tdi-ku :ON: Multi srednie spalanie na mixie to jest 10,5 jazda dynamiczna :th: a po trasie na tempomacie na pelnym baku z pelnym odpowietrznikiem robie jakies 1200km przy 140 :naughty: na tempomacie pozdrowienia dla wszystkich forowiczow :a4fan:
Opublikowano

Trasa Piotrków Tryb- Rowy- Łódź pełny bak paliwa i 900km, auto załadowane i z bagażnikiem na dachu, a pisać chyba nie musze jaka jest trasa na nasze Polskie morze. 2.5 Multi

Opublikowano

Kraków Katowice 9,0 :th:

To musiales niezle deptac :shocked:

Opublikowano

Kraków Katowice 9,0 :th:

To musiales niezle deptac :shocked:

220-230 było nieżle :polew: xenon daje radę w halogenach :th:

Opublikowano

No to jak Ja jeżdżę do Katowic autostradką to mam na FIS 10-11 Literków :gwizdanie:

Opublikowano

200 km na trasie, reszta po W-wie - na zbiorniku przejechałem 880 km :>, zapalił się wskaźnik na żółto i fis pokazywał jeszcze 60 km na baku. uczę się oszczędnie jeździć - wiecie, cena ropy idzie w górę :naughty:

Opublikowano

Wiecie dzisiaj miałem 12 !!!!! nie wiem co sie stało :mysli: ,chyba cos z tą kontrolką co mi zaświeciła :thumbdown:

Opublikowano

500km na baku tylko po Krakowie, wyszło mi 10,8 :evil:

Opublikowano

No tak w korku klima i 1 i 1 i1 nie ma co się dziwić :thumbdown:

no ale wiesz, wszyscy pisza ze w miescie ( miasto , miastu nie jest równe ) pali autko max 8 litrów ( 1,9 TDI ) :gwizdanie:

U mnie ostatnio w korkach wyszło 10,5 :gwizdanie: i to bez klimy :rolleyes: A gdybym posmigal dalej na 1 to pewnie spokojnie 11........

P.S.

Post KmK mnie rozwalił.

Jaki jest sens smigania gnojowozem:gwizdanie:

Opublikowano

No tak w korku klima i 1 i 1 i1 nie ma co się dziwić :thumbdown:

no ale wiesz, wszyscy pisza ze w miescie ( miasto , miastu nie jest równe ) pali autko max 8 litrów ( 1,9 TDI ) :gwizdanie:

U mnie ostatnio w korkach wyszło 10,5 :gwizdanie: i to bez klimy :rolleyes: A gdybym posmigal dalej na 1 to pewnie spokojnie 11........

P.S.

Post KmK mnie rozwalił.

Jaki jest sens smigania gnojowozem:gwizdanie:

JEST moment

Opublikowano

Jaki jest sens smigania gnojowozem:gwizdanie:

no duża różnica jest w spalaniu przy wysokich prędkościach, podaczas gdy diesel przy 220 zadawala sie 10-11, to moja już chetnie wypije 2x tyle :kwasny:

Jednym słowem, każdemu wg potrzeb :wink4:

Opublikowano

dzisiaj trasa Kraków-Olkusz-Kraków i miasto średnia na FIS-ie to 7,1 l :evil:

Opublikowano

Jutro jadę do stolicy i zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

500km na baku tylko po Krakowie, wyszło mi 10,8 :evil:

a mi z tego wychodzi 14... (70l / 500 km * 100)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.