Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie długo jest zlot letni :)

Może zrobimy pomiary i sprawdzimy co gdzie i ile :gwizdanie:

Niektórzy całą Polskę przejadą :)

no jasne i co nie którzy będą jechac 20 godzin z południa aby spalanie było jak najmniejsze :naughty: Ja to mam gdzies będe jachał co by jak najszybciej dojechac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już nie długo jest zlot letni :)

Może zrobimy pomiary i sprawdzimy co gdzie i ile :gwizdanie:

Niektórzy całą Polskę przejadą :)

stary ja mam w d*p... te wasze pomiary :polew:

ja będę walczył o najwyższe spalanie w drodze na zlot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo jest zlot letni :)

Może zrobimy pomiary i sprawdzimy co gdzie i ile :gwizdanie:

Niektórzy całą Polskę przejadą :)

stary ja mam w d*p... te wasze pomiary :polew:

ja będę walczył o najwyższe spalanie w drodze na zlot :naughty:

pięknie kolegę traktujesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w innej bryczce(diesel) skończyło sie lawetą i kilku godzinnym postojem u mechanika (diesle malo palą ale do zera nie polecam fakt:wink4:)

A ja moze pojade z wiatrem to moze cosik spadnie spalanko, pierwsze testy juz w sobote 2000km po górkach i dolinkach mam nadzieje na 9, a jak do Polszy to licze nawet na 7,5l ( czy to jest możliwe, hmmm :no:)teraz od 10 do 14l na miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na 53 literkach robie 530-580km. Przewaga jazdy spokojnej i to jest odcinek 13km do pracy noi czasami troche miasta ale przewaznie to trasa. Nikt nie wierzy, że mało mi pali ale cuż tak tylko napisalem może ktoś ma podobny silnik i sie pochwali, że 2.8 to nie jest aż tak straszny smok. Czytam tutaj na forum i sie przerazilem, że ktorys robi tyle kilometrow z 1.6 silnikiem. Chyba coś jest nie tak z tym silnikiem, podpioł bym do Vaga bo :shocked: szok normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis porownywalem spalanie z lukaszr-em.

Ten sam odcinek, to samo tempo, on 5.6 ja 7.4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis porownywalem spalanie z lukaszr-em.

Ten sam odcinek, to samo tempo, on 5.6 ja 7.4 :)

i tu zapewne leży problem naszych rozważań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Lublin-Jastarnia-Lublin ~1200 km - 9.1/100, 3 osoby i cały bagażnik zapchany. No ale ekonomiczna jazda nigdy nie była moją mocną stroną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Warszawa-Olsztyn -> prędkość 120-140km/h -> spalanie 7.2/100, powrót Olsztyn-Warszawa -> prędkość 100-110km/h -> spalanie 6.4/100km , 2 osoby i cały bagażnik zapchany, na dachu 2 rowery.

Po przejażdżce z rowerami na dachu stwierdzam, że bez wirusa to się nie obędzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutkap a ile Ci pali po mieście, ostatnio trasa katowice warszawa 40% reszta w wawie po mieście 60% - śednie spalanie wyszło 7.2 ... też tak masz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczecin-rzeszów 6.7L. rzeszów -warszawa-szczecin 6.9L, srednia predkosc 79Km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim 1.9TDI 98 rok 110 KM automat przy dość dynamicznej jeżdzie na baku przejechalem z Essen do Olsztyna (warm-mazur) :> tj.1150 km

w miescie jeszcze nie wiem bo przygotowuje go do rejestracji wiec jeszcze napisze jaki bedzie wynik

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRoger po mieście potrafi 8.5 - 9 literka jak jeżdżę agresywniej , a jak spokojnie to 6.5 - 6.8 l.

Ogólnie jeżeli jeżdżę po mieście to na baku spokojnie zrobię 900km, jeżeli trasa to spokojnie 1150km ( i jeszcze było ze 2 litry ropki) z czego polowa ze średnia 160km/h (po niemieckich autostradach ) a druga połowa z prędkością 100-120 km/h w porywach ( po polskich "autostradach" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 TDI 163 PS , 2002 r. Trasa Warszawa - Olsztyn 4 osoby + bagaznik , srednio 120 km/h , srednie spalanie ok 9 litrow,

1 mandat , 10 pkt , 500 zl (156/90) ;( podkrecala mnie policyjna meganka 2,0Turbo 220PS :disgust:

ale ostatnio dalem sie przejechac mamie :)

wyrobila srednia 6,7l :shocked: gdzies na odcinku od Grudziądza do Wladyslawowa

na pelnym baku ok 900 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegły weekend też robiłem trasę Wawa-Olsztyn-Wawa i widziałem jak śmigają tymi megankami, z tyłu od wydechu cały zderzak obkopcony, na szczęście zaopatrzyłem się w CB i już na wyjeździe z Wawy wszystko było wiadomo gdzie misiaczki latają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutkap 900 km po mieście w morde jeża piękny wynik, gdybym nalał do bagażnika to bym tyle może przejechał :>

musimy trochę uściślić pojęcia średnia prędkość, bo fakt, że przej jakiś czas przemieszczamy się z taka prędkością nie sprawia, że taka jest średnia :wink4:

średnia z baku 160 to było by coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK chodziło o średnią prędkość z połowy tej trasy 1150km czyli coś ponad 500km - tyle akurat leciałem w Niemczech z Bawarii do Polski ze świeżo zakupioną Niunią :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM po programie trasa Pleszew-Tarnobrzeg 370km godz. 14:00-19:00, spalanie na poziomie 6l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...