Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

haha... ale to oczywiscie byla jazda w stylu "1" > przypisesz, zatrzymaj sie, poczekaj 5 min, "1" > przyspiesz... i tak w kolko. Normalnie w miescie 10 przy dynamicznej jezdzie, 8,5-9 przy spokojnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis pobilem rekord.

Typowy warszawski megakorek popoludniowy: srednie 19.0 :cool:

a zawsze chcialem diesla... juz nie chce :P

pamiętajcie jednak, że jazda w mieście X, nie równa się jeździe w mieście Y....

W zakorkowanych/ rozkopanych miastach spalanie gwałtownie rośnie - zwłaszcza latem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa.

pre_pl: w trasie tez moge zejsc do (jesli bede cierpliwy) 5.5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.2 l/100 km trasa Kalisz-Ustronie Morskie-Konin w tym 20 km mega korkiem przed Bobolicami :naughty: ale i tak spalaniem jestem miło zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.2 l/100 km trasa Kalisz-Ustronie Morskie-Konin w tym 20 km mega korkiem przed Bobolicami :naughty: ale i tak spalaniem jestem miło zaskoczony

bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.2 l/100 km trasa Kalisz-Ustronie Morskie-Konin w tym 20 km mega korkiem przed Bobolicami :naughty: ale i tak spalaniem jestem miło zaskoczony

bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania :naughty:

Tu bym polemizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol: ostatnio sprawdzilem... mi wciaga 10l w chwilowym spalaniu przy 175 km/h, wiec jak Tobie tyle chlipie przy 150 to... nie zazdroszcze automatu i jednej oski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś miałem "przyjemność" jeździć fabia 1,2l benzyna. miala cos na kształt FISa. Średnie spalanie w mieście pokazywał 11l!!! Toż to moja mniej pali przy 1,8!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Ostatnio Przejazd przez warszawę (od strony Katowickiej/Krakowskiej do Płowieckiej, reset FIS-a przed wjazdem do Stolycy (rano), oszywiście cały wjazd korki jak cholera, potem w robocie, potem wyjazd (korki jak cholera jak zwykle - to było w piatek wieczorem) i z zimnego silnika po 6-7 godzinach postoju. po wyjechaniu z korka po drugiej stronie wawy sprawdzanie spalania:

22.7 l / 100 km - ale na krótkim odcinku (około 30 km) FIS może kłamać....

Jazda dynamiczna (sprawdzałem ile może max zechalać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alt 2.0 avant multitronic. 550km - 43 litry śr.7.8l

spokojna jazda trzy osoby 100 kg bagaży na wadze auto ważyło 1920 kg

na trasie dwie miejscowości i miasto Reykjavik 100 km szutru i cztery po 10-15 km wzniesienia 500-700m n.p.m. samochodów po drodze brak. tylko barany leżące na drodze zmuszaja do ostrego zwalniania ( leżą do ostatniej chwili poczym "ździwione" idą precz). ogólnie nie pszalejesz bo "bonusy" bardo kosztowne a policja ma sprzęt że nim ich zobacze to juz płacze :wallbash: . więc 100km/h nie przekraczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś wyjeździłem wreszcie cały zbiornik więc mogę się dopisać:

Avant AHU 1.9 TDI 90KM: w sumie 1200 km, z tego ok.800 trasa, a w tym połowa z włączoną klimą. Reszta km miasto i to w większości takie trasy, że nawet dobrze temp. nie złapał.

Styl jazdy w mieście raczej spokojny, maks. 3000 obr. W trasie prędkość 120-130 - momentami trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni pomiar dla 1.6 to 542,5 km na 49,09 l co daje 9.05 l/100, 90% miasto. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...