Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej :eusathink:

juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em +

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musashi kupiłeś taniej niż Motula ? Ja raczej płacilem znacznie więcej. Napisz gdzie kupiłeś może być PW.

Opublikowano

W sumei zalezy od ceny Motula.

ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej :eusathink:

juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em +

Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic.

Opublikowano
W sumei zalezy od ceny Motula.

ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

To zwyczajnie za Motula przepłacaleś, cena za Amsoila OK :cool1:

Opublikowano

A ile placisz za Motula? :cool1:

Opublikowano
W sumei zalezy od ceny Motula.

ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej :eusathink:

juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em +

Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic.

Musashi na dniach będziemy mieli w ofercie Amsoil, prócz millersa, liqui, fuchsa castrola i MOTULA :)

Opublikowano
A ile placisz za Motula? :cool1:

Nie dałbym więcej za niego niż 150 pln

Opublikowano

+ przesylka ;)

pol, roku temu, kupowalem X-clean-a za 169 PLN. Ostatnio potrzebowalem oleju w danym, dniu, wiec nawet fatygowalem sie weryfikowac cen w innych pkt-ach.

Opublikowano

Ja dalem za motula 143 zl a moze i mniej, bo kupilem tez filtry knechta wszystkie i zamaist 300 zl gosc mi dal rabat na 268 zl

Opublikowano
W sumei zalezy od ceny Motula.

ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN.

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej :eusathink:

juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em +

Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic.

Musashi na dniach będziemy mieli w ofercie Amsoil, prócz millersa, liqui, fuchsa castrola i MOTULA :)

TO czekamy na oferte.

Opublikowano

Witam Kolegów,

Czy można określić "przebieg", "wiek" oleju oddając go do analizy?

Opublikowano

mozna, tylko koszt bedzie wiekszy od zakupu nowego oleju

Opublikowano

jezdze na motulu ale nie wiem czy nie zmienic na valvoline lub LM???

Opublikowano

co nie wlejesz bedzie dobrze

Opublikowano

Mam 1.9Tdi AFN przebieg 244000, do tej pory na pewno przez jakieś 6 lat jeździł na LM 10W40, czy warto by zmienić na full syntetyk? czy na pewno nic się nie rozszczelni? czy lepiej sobie darować zmianę i jeździć na 10W40?

Opublikowano
Mam 1.9Tdi AFN przebieg 244000, do tej pory na pewno przez jakieś 6 lat jeździł na LM 10W40, czy warto by zmienić na full syntetyk? czy na pewno nic się nie rozszczelni? czy lepiej sobie darować zmianę i jeździć na 10W40?

Jak nie bierze oleju to śmiało działaj.

Opublikowano

Do mojego AWXa wlalem Amsoil. Silnik sie wyciszyl, jak to po wymianie oleju. jak narazie 500 km. Super, wydaje mi sie ze ciszej niz na motulu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.