Opublikowano 25 Lipca 201213 l szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em +
Opublikowano 25 Lipca 201213 l Musashi kupiłeś taniej niż Motula ? Ja raczej płacilem znacznie więcej. Napisz gdzie kupiłeś może być PW.
Opublikowano 26 Lipca 201213 l W sumei zalezy od ceny Motula. ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em + Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic.
Opublikowano 26 Lipca 201213 l W sumei zalezy od ceny Motula.ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- To zwyczajnie za Motula przepłacaleś, cena za Amsoila OK
Opublikowano 27 Lipca 201213 l W sumei zalezy od ceny Motula.ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em + Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic. Musashi na dniach będziemy mieli w ofercie Amsoil, prócz millersa, liqui, fuchsa castrola i MOTULA
Opublikowano 27 Lipca 201213 l + przesylka pol, roku temu, kupowalem X-clean-a za 169 PLN. Ostatnio potrzebowalem oleju w danym, dniu, wiec nawet fatygowalem sie weryfikowac cen w innych pkt-ach.
Opublikowano 27 Lipca 201213 l Ja dalem za motula 143 zl a moze i mniej, bo kupilem tez filtry knechta wszystkie i zamaist 300 zl gosc mi dal rabat na 268 zl
Opublikowano 27 Lipca 201213 l W sumei zalezy od ceny Motula.ostatnio za motula placilem 230 PLN a za Amsoil AFL czyli do PD 199 PLN. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- szkoda ze nie podpowiedziałes wczesniej juz zalałem wszystkie swoje "trupy" X-clean-em + Zwyczajnie pojecia nie mialem ze mozna w PL kupic. Musashi na dniach będziemy mieli w ofercie Amsoil, prócz millersa, liqui, fuchsa castrola i MOTULA TO czekamy na oferte.
Opublikowano 28 Lipca 201213 l Witam Kolegów, Czy można określić "przebieg", "wiek" oleju oddając go do analizy?
Opublikowano 29 Lipca 201213 l jezdze na motulu ale nie wiem czy nie zmienic na valvoline lub LM??? Mozesz rowniez wzorowac sie na ankiecie, uzytkowania olei przez forumowiczów. Dla Ciebie oczywiscie norma 505.01 http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ankieta-jakim-oleju-jezdzi-239455/
Opublikowano 30 Lipca 201213 l Mam 1.9Tdi AFN przebieg 244000, do tej pory na pewno przez jakieś 6 lat jeździł na LM 10W40, czy warto by zmienić na full syntetyk? czy na pewno nic się nie rozszczelni? czy lepiej sobie darować zmianę i jeździć na 10W40?
Opublikowano 30 Lipca 201213 l Mam 1.9Tdi AFN przebieg 244000, do tej pory na pewno przez jakieś 6 lat jeździł na LM 10W40, czy warto by zmienić na full syntetyk? czy na pewno nic się nie rozszczelni? czy lepiej sobie darować zmianę i jeździć na 10W40? Jak nie bierze oleju to śmiało działaj.
Opublikowano 30 Lipca 201213 l Do mojego AWXa wlalem Amsoil. Silnik sie wyciszyl, jak to po wymianie oleju. jak narazie 500 km. Super, wydaje mi sie ze ciszej niz na motulu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto