Opublikowano 4 Grudnia 201312 l franciszek z tym 0w40 to przykład był,jak dla Ciebie to np 5w30 zima 5w40 lato, nie znam i nie doczytałem o 0w40 do PD, ...spokojnie wystarczy Ci motul albo millers
Opublikowano 4 Grudnia 201312 l franciszek z tym 0w40 to przykład był,jak dla Ciebie to np 5w30 zima 5w40 lato, nie znam i nie doczytałem o 0w40 do PD,...spokojnie wystarczy Ci motul albo millers[/QUO Swoją drogą dziwi mnie to trochę bo chyba trochę a4 jeździło na LL (czego nie pochwalam) caly rok i był to właśnie 5W30 czy przy normalnej wymianie co 10 tys ten olej nie nadaje się na lato??Musi być 5W40 lato a zima może być 5W30 Dzieki:thumbup1:
Opublikowano 4 Grudnia 201312 l Bierz do siebie Specifica 5W40 lub X-Clean 5W40 i traktuj je jako oliwy całoroczne. Po prostu z reguły oliwa 5W40 jest bardziej "smakowita" dla motoru, 5W30 jest uboższa w smakowite kąski żeby nie pozapychało DPF'a. To tak w wielkim i ogólnikowym uproszczeniu
Opublikowano 4 Grudnia 201312 l Bierz do siebie Specifica 5W40 lub X-Clean 5W40 i traktuj je jako oliwy całoroczne.Po prostu z reguły oliwa 5W40 jest bardziej "smakowita" dla motoru, 5W30 jest uboższa w smakowite kąski żeby nie pozapychało DPF'a. To tak w wielkim i ogólnikowym uproszczeniu
Opublikowano 5 Grudnia 201312 l :palacz::palacz::palacz::palacz::palacz::palacz::palacz: Sonda - Olej, odc. 10 - YouTube
Opublikowano 5 Grudnia 201312 l Kupował ktoś z Was w poniższym sklepie? Mają dobrą cenę m.in. za valvoline, ciekawe czy jest oryginalny:Olej Valvoline 5w40 Synpower 5 litrów | Comarch iSklep24 Na stronie valvoline sa sprzedawcy wystarczy wybrac za 5 L i filtr mann z przesylka za pobr 150zl zaplacilem u doscia valvo sklep na allegro poszukaj sobie a znajdziesz Drogo?? oliwa z maja 2013:hi: oczywiscie synPower 5w40 ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- 5L nie mylic 4L
Opublikowano 5 Grudnia 201312 l http://www.kolegaberlin.pl/pol_m_Katalog-doboru-oleju-349.html Sony Xperia Tapatalk Pro.
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l Witam! Koledzy jaki olej proponujecie do 2.0 TDI 140KM BPW z filtrem cząstek stałych... Czy może być ten zwykły Castrol 5w30 - czy musi być profesional long life ? EDIT: Ile wchodzi oleju do tego silnika ?
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l Do filtra DPF musi mieć normę 507.Przewaznie 5W30. Sony Xperia Tapatalk Pro.
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l Tak to wyczytałem - tylko czy wystarczy ten: Castrol Edge 5W30 5L OIL-LAND czy musi być ten: Castrol Edge Professional Longlife III 5W30 4L OIL-LAND i ile Litrów należy go kupić
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l pierwszy wystarczy, a drugi bedzie lepszy jesli chcesz wymieniac w bardzo długim inetrwale,co stanowczo odradzam. ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-oleju-mojego-silnika-83133/index4.html
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l Witam!Koledzy jaki olej proponujecie do 2.0 TDI 140KM BPW z filtrem cząstek stałych... Czy może być ten zwykły Castrol 5w30 - czy musi być profesional long life ? EDIT: Ile wchodzi oleju do tego silnika ? Statoil Lazerwey LL 5w30 Zrezygnuj z Castrola jesli chcesz miec silnik w dobrej kondycji
Opublikowano 8 Grudnia 201312 l Devastation mam pytanie, chciałem kupić sobie ostatnio olej motul xclean 8100 5w-40 i sprzedawca powiedział że do mojego silnika powinno być 5w-30... w konsekwencji nie wziąłem nic, ale jutro jadę i chciałem rozwiać wątpliwości i ewentualnie wyprowadzić sprzedawcę w sklepie z błędu w jakiś zrozumiały sposób, wytłumaczy mi to ktoś?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto