Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! czi do AVF bez DPF z 2003 roku, 200 000 km pasuje Shel Helix ultra 5/40 (full syntetik)?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ma normę 505.01 to tak.

Opublikowano

Nestety,.. nie. Ale juz zalalem... w Shele zaproponowali go jak nailepszy do diesla bez DPF. Co teraz? przeehalem 10 km:facepalm:

Opublikowano

Nic, albo prawie nic. Nie wierzę, że może coś złego się stać przez jeden cykl, ale żeby dmuchać na zimne wymieniłbym go w miarę szybko, czyli np. 7 zamiast 10 kkm.

Chyba, że świadomi użytkownicy tych motorów maja inne zdanie.

Ps. Czemu pytasz po, a nie przed? :wink:

Opublikowano

Dobrze ze hocziaz teraz:facepalm: Przed zapytalem w Shele, - firma od dawna i ma byc powazna.

Opublikowano

Spokojnie, bez paniki. Pewnie nawet jednorazowy wybryk z olejem mineralnym nie wpłynąłby znacząco na twój silnik, jednak zawsze lepiej lać markowy olej spełniający normę producenta i przy awariach silnika miec czyste sumienie, że nie przyłożylismy do tego ręki oszczędzając na oleju.

Powtarzam po raz kolejny. W zdecydowanej większości sprzedawca sprzeda nam olej najlepszy... dla niego. Czyli z najwyższą marżą, albo ten, którego ma za dużo, albo stojący na najblizszej półce itd.

Jak chcesz najlepszy dla ciebie, to musisz go wybrać sam.

Opublikowano

W zdecydowanej większości sprzedawca sprzeda nam olej najlepszy... dla niego. Czyli z najwyższą marżą, albo ten, którego ma za dużo, albo stojący na najblizszej półce itd.

Jak chcesz najlepszy dla ciebie, to musisz go wybrać sam.

100% racji :thumbup1:

Opublikowano

waszym zdaniem castrol magnatek 5w40 to syf

Opublikowano

Czy syf... Ja nie byłem z niego zadowolony...

Opublikowano

Zalewam castrola od początku i jest dobrze.

Opublikowano

No silnik Ci nie wyskoczy z ramy jak jeździsz na Castrolu :decayed:

Opublikowano
Spokojnie, bez paniki. Pewnie nawet jednorazowy wybryk z olejem mineralnym nie wpłynąłby znacząco na twój silnik, jednak zawsze lepiej lać markowy olej spełniający normę producenta i przy awariach silnika miec czyste sumienie, że nie przyłożylismy do tego ręki oszczędzając na oleju.

Powtarzam po raz kolejny. W zdecydowanej większości sprzedawca sprzeda nam olej najlepszy... dla niego. Czyli z najwyższą marżą, albo ten, którego ma za dużo, albo stojący na najblizszej półce itd.

Jak chcesz najlepszy dla ciebie, to musisz go wybrać sam.

Czili mozna go nie zmieniaci i nic silniku od tego sie nie stane? No i tego... jak wybraci samemu? przeczez to nie est kelbasa ruznyh producentow.:grin:

Opublikowano

Przeczytaj pierwszy post, potem 20 ostatnich stron i będzie umiał wybrać sam.

Opublikowano

wszystke oleje dostempne u nas

Маслa

Opublikowano

To do dzialu handlowego Panie Walery. Nie robic smietnika z watku.

Wysłane z prodiża

Opublikowano
wszystke oleje dostempne u nas

Маслa

Z tych, które podałeś to chyba tylko Castrol Edge 5w40 Turbo Diesel.

@endriuu, a co mu pomoże nasz dział handlowy?

Opublikowano

Chłopaki pozadzcie mi bo czytam i nie moge znaleść jak przechodze z castrola edge pełen syntetyk na motula 8100 x-cess 5w40 to musze robić płukanie silnika?

Opublikowano

Możesz ale nie musisz.

Opublikowano
Chłopaki pozadzcie mi bo czytam i nie moge znaleść jak przechodze z castrola edge pełen syntetyk na motula 8100 x-cess 5w40 to musze robić płukanie silnika?

jaki masz silnik ? PD czy pompa ?

Opublikowano

Silnik AHH pompa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.