Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze warto.

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Warto zalać płukanką przed wymianą oleju np. taką http://allegro.pl/liqui-moly-engine-flush-plukanka-pro-line-2662-i4809925864.html

Czy lepiej tego nie robić?.

Przebieg ok 200 tyś nigdy nie płukany.

Warto przeczytać ze 20 ostatnich stron, zanim zada się pytanie. :wink:

Edytowane przez jihaad

Opublikowano

Lej nie pytaj

Opublikowano

Tylko tak jak chlopaki pisali wczesniej najlepiej przez rurke bagnetu

Wysłane z G2

Opublikowano

jeżeli silnik jeździ na odcinkach na których olej zdąży się nagrzać do temp. roboczej, w którym olej jest wymieniany przepisowo i nie jest lany najtańszy to płukanka jest mu potrzebna jak świni niebo :)

jak już to zalać olej może być nawet jakiś tańszy i po 1000km wymienić na ten właściwy, na pewno to będzie bezpieczniejsze niż agresywna chemia dla nie rzadko mocno katowanego silnika, a jak macie inne zdanie to płukajcie silnik co wymianę no bo to przecież takie dobre jest :) podobny efekt co płukanka da max upalanie przed wymianą, olej tak samo zrobi się zadki ale jest ryzyko że coś nie zdąży ostygnąć... :D

Opublikowano

podobny efekt co płukanka da max upalanie przed wymianą, olej tak samo zrobi się zadki ale jest ryzyko że coś nie zdąży ostygnąć... :D

kolego nie po to się stosuje płukankę ,żeby olej przed wymianą zrobił się żadki.......

Opublikowano

Dokładnie.Gdyby tylko o to biegalo to by można ropy dolać lub jakiejś nafty w celu rozrzedzenia. Ale nagarow, smoly, i węgla to nie Wyczyścić.

Swoją drogą preparat Xeramica jest tani pytanie czy coś warty.

http://autogp.pl/plukanka-silnika-tak-czy-nie-pm-24.html

http://www.ehurtownia.platinumoil.eu/produkt/10784/SILNIK/REGENERACJA/KOSMETYKI_I_CHEMIA/XERAMIC___ENGINE_FLUSH___DO_PLUKANIA_SILNIKA_250_ML.html

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Ja wiem czy jest sens. Plukanka LM wychodzi 10 zl drozej...

Wysłane z G2

Opublikowano

Oleje zakupione, płukanki LM w drodze.

c668e6ee62eab7b4e7b64dc24b8cb707.jpg

Opublikowano

Lej nie pytaj

I o taką odpowiedż chodziło :decayed:

Opublikowano

190 za 5 to chyba w miarę cena?

Opublikowano

Gut bo z 25 wysyłka i się zgadza.[emoji106]

Opublikowano

145 u dzika placilem za valvo

Wysłane z G2

Opublikowano

Oleje zakupione, płukanki LM w drodze.

c668e6ee62eab7b4e7b64dc24b8cb707.jpg

W końcu coś innego, lepszego niż błogosławiony motul.....

Opublikowano

Sorry Motłocha miałem tylko jeden sezon i dziękuję postoje.

Tegoroczne testy wykazały u mnie ze na mrozie Durablend troszkę przyklekocze a MST cisza. Mam jeszcze ochotę na Xl ale to 30 LL.

Opublikowano

145 u dzika placilem za valvo

Wysłane z G2

Ale za bańkę 4L czy 5L ? Bo sam kiedyś pytałem to nie miał 5L, tylko 4L+1L

Opublikowano

5l

Wysłane z G2

Opublikowano

Kuźwa 40 jedna u mnie.

65ea90f7933bb3e2a26728c7f2d09f7f.jpg

Trzeba sprzedać coś bo na trzy auta plus żona nie wyrabiam.

Ps.Chce ktoś żonę tanio mało używana,nie bita 1 właściciel w Polsce. [emoji12]

Opublikowano

Dużo pali ? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.