Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filtr w afnie jest po srodku silnika z tylu. Nie jeet on na dole.

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o to ze firt jest skierowany do dolu

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Aa no to ok

Opublikowano

olejek Motul Xcess kupiony ;)) czas teraz na wymiane ;P

Opublikowano

Hmmmmm

Opublikowano

Pytanie do jakiego silnika to ma być.

Opublikowano

Aktualnie posiadam silniczek AVF i zalanego Castrola 5W30, który zrobił 7500km już i silniczek w niedługim czasie będzie potrzebował dolewki. Planuję zmianę oleju na Motul 8100 x-clean c3 5w40 i tutaj moje pytanie czy mogę tego Motula teraz zastosować jako dolewke? Następnie dojechać na tej mieszance do 10 000km a później zwyczajnie wymienić na Motula? Czy takie drobne mieszanie olejów nie jest wskazane?

Opublikowano

Jak masz juz niski stan to wymieniaj na Motula. Zapodaj Specyfica 5w40 505.01

Opublikowano

A czemu nie x-Clean ?

Przecie ma lepsze właściwości od Specyfica.

Opublikowano

Ciałem coś napisać o olejach Motula, że wcale X-Cess 5w40 nie jest taki świetny bo w co najmniej 50 % to olej HC a nie pełny syntetyk PAO. Ogólnie to temat dość skomplikowany. Dla dociekłych można poczytać wątek o olejach http://www.accordklubpolska.pl/index.php?/topic/35770-olej-silnikowy-jaki-zala%C4%87-dyskusja/page-462

A dość ciekawy olejem i w podobnej cenie jest Valvoline Maxlife 5w40 - sprawdźcie parametry i karte MSDS.

Tani i dobry parametrami przynajmniej na papierze jest także Total Quartz Energy 5w40.

Edytowane przez cysiu100

Opublikowano

A ja dzis akurat zalalem autko xcessem. To zes mnie pocieszyl

Opublikowano

Tani i dobry parametrami przynajmniej na papierze jest także Total Quartz Energy 5w40.

Używam w A4 i Polo benzynowych, a do TDI PD zalewam jutro Total Ineo MC3 5W40.

A ja dzis akurat zalalem autko xcessem. To zes mnie pocieszyl

Nie daj się zwariować. X-cess to nie jest zły olej.

Opublikowano

Motulowce powoli miekna. [emoji12]

Zawsze mówiłem że żaden to cud.

Jeszcze z rok i przestaną to wszystkim polecać i wpychac bo powoli na oczy przejrzeli.

Opublikowano

A ja dzis akurat zalalem autko xcessem. To zes mnie pocieszyl

Ja jeżdżę na X-Cessie.

Myślisz, że taki Castrol Diesel Magnatec będzie lepszy ?

Opublikowano

A ja dzis akurat zalalem autko xcessem. To zes mnie pocieszyl

Nie histeryzuj, i tak masz wlany o niebo lepszy olej od tego który był wczesniej.

Opublikowano

A dość ciekawy olejem i w podobnej cenie jest Valvoline Maxlife 5w40 - sprawdźcie parametry i karte MSDS.

Nie raz w tym temacie był poruszany wątek o tym oleju, ładnie wszystko wygląda na papierze... po wlaniu na pewno lepszy od motula ale podobno szybko traci swoje właściwości.

A x-cess nie lubi wysokich zakresów obrotów.

Mój następny olej: Valvoline SynPower MST 5W40 ludzie chwalą to czemu by nie spróbować?

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

A co polecacie lepszego pd motula x-cess' a ?

Motul jak sie nagrzrje to troche śmierdzi ; (

Opublikowano

Chyba masz cos z głową jak Ci smierdzi :polew: :polew: :polew:

Zamiast motula mozesz zapodać LM SHT 5W40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.