Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polifltowa? :-)

wysłane z Commodore 64

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oleje zakupione, płukanki LM w drodze.

c668e6ee62eab7b4e7b64dc24b8cb707.jpg

:) :) :)

Taka ciekawostka...

Wrzuciłem do zamrażarki (-18 st. C) na kilka dni 2 słoiki z tym Valvo i Mobil 1 ESP 5w30. Zdziwiłem się, że olej teoretycznie mniej lepki, a więc Mobil spływał wolniej!

To b. ciekawe, bo wg papieru, to Mobil ma niższą temp. płynięcia niż Valvo (-45 vs. -39) plus różnica w lepkości. Cieszę, że się, że zalaem ten olej :D

Następny spróbuję LM TT 4200.

Edytowane przez slajerrr

Opublikowano

Chcesz zobaczyć prawdziwego dziwolaga to wlej Motul i porównaj. [emoji12]

Opublikowano

Testy w lodoowkach sa tyle warte co testy na maszynkach do testowania towotu do zawiasoow...

Opublikowano

Ta...A ja tam przy -10 właśnie nie chce startować na towocie. [emoji12]

Opublikowano

Testy w lodoowkach sa tyle warte co testy na maszynkach do testowania towotu do zawiasoow...

Pewnie masz rację :) ale jakie ciekawe rozbieżności między papierem a rzeczywistością można se obejrzeć :D

Opublikowano

Z podanych linków wynika, że nie mają normy do PD.

Stosować, nie stosowałem.

Opublikowano

do afn sie nadaje wg normy ale czy warto kombinowac

Opublikowano

Juz nie raz było pisane ze to co na papierze to nie wszystko.

Aczkolwiek jak ktoś lubi eksperymentować to może spróbować i podzielić się wrażeniami :D

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

do afn sie nadaje wg normy ale czy warto kombinowac

Extremizera to bym się chyba bał, ale tego Elfa stosuję w benzyniakach zamiennie z Totalem Quarz Energy 9000. W PD mam zalany Total Ineo.

Opublikowano

wlasnie chodzi o wasze opinie co o nich myslicie niby ten Extremizer to chyba w 2013 Belgowie go wyprodukowali tylko ciekawi mnie na jakiej bazie bo nigdzie nie moge znalesc

Opublikowano

A po co z jakimś olejem no-name'owym kombinować?

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

jasne jak mialbym rocznik 2004 tez bym sie nie zastanawial nad innymi olejami lal bym motul i tyle

Opublikowano

Ale w takim razie szukasz taniej, czy co?

Opublikowano

Kurcze Panowie, 130zl za olej dobrej jakoscibto chyba nie jest znowu cena nie do zaakceptowania...

Wysłane z G2

Opublikowano

Wiesz za jakosc sie placi a wydaje mi sie ze 130zl za banke 5l b.dobrego oleju to nie jest jakas wygurowana cena

Opublikowano

nie piszcie o pieniadzach a czy warto go zastosowac do naszych tdi czy jak by ten ek..... kosztowal by 200zl to co wtedy byscie pisali dobry ale za drogi?nie oto chodzi a o jakosc oleju co o nich myslicie

Opublikowano

Ale co ci mamy napisać o oleju, którego nazwę pierwszy raz słyszymy? Lej i przetestujesz.

Jeśli nie chcesz być testerem, to dawaj tego Elfa. Mój ociec jeździ 6 lat na nim, auto nie bierze, ani nie gubi oleju, z silnikiem nic się nie działo w tym czasie (benzyna wolnossąca). Ja sam też używałem. W tej chwili mam w A4 ADR i Polo AFH - wszystko OK. Dodatkowo cena bardzo przyzwoita, bo 80 PLN za banieczkę normalnie w sklepie.

Opublikowano

no wlasnie poknij w stol a nozyce sie odezwa nie rozumiesz o co pytam przeczytaj uwaznie pytanie nie interesuje mnie cena bo chyba tylko to dla Ciebie sie liczy a nie sklad oliwy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.