Opublikowano 27 Lipca 201510 l No szukam jakiegoś "niby to" fullsyntetyka 5W40 do VP'ka. 1.9TDI na pompie wtryskowej. Norma olejowa 505. DPF nie mam fabrycznie, katalizator wycięty przez poprzedniego właściciela. Szukam jakiejś oliwy FullSaps, jaką jest np. Motul X-Cess. Można Ligui Moly High Tech Diesel 5W40, ale cena... Na polu bitwy pojawił się Valvoline SynPower 5W40 w swojej klasie cenowej (130zł za 5L)
Opublikowano 27 Lipca 201510 l Ty co miesiąc te oleje wymieniasz? To stary zlewaj w butelki i wysyłaj do mnie.
Opublikowano 31 Lipca 201510 l Panowie a nada sie do mojego AVF olej castrol edge fst 5w30 lub shell helix hx 7 professional 5w30 lub motul 8100 x-clean fe 5w30 ??
Opublikowano 31 Lipca 201510 l nada sie ale lepiej lej Motul Specific 505.01 5w40. 5w30 to slabe oleje. szczegolnie do PD. wysłane z prodiża
Opublikowano 1 Sierpnia 201510 l Oki czyli taki może być http://allegro.pl/filtry-gdansk-motul-specific-505-01-5w40-5l-france-i5315085789.html
Opublikowano 1 Sierpnia 201510 l ten olej jest dla Ciebie ale na allegro uwazaj. nie raz byly przypadki kombinacji allegrowych sprzedawcoow masowych. zajrzyj do dzialu ogloszen komercyjnych na naszym klubie. np kolega dzik ma dobre promo teraz na olej i filtr. wychodzi naprawde tanio. do Twojego auta to ten zestaw: http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.html wysłane z prodiża
Opublikowano 1 Sierpnia 201510 l ok dzieki. Filtr oleju juz mam bo jak kupowałem komplet filtrow do odrazu filtr oleju tez kupilem. Ale jak mówisz że od kolegi z forum jest pewne to chyba od niego kupie.
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l Witam, obecnie jezdze na castrol edge 5w30. Audi a4 b6 1.9 tdi 130km. Chcę zamienić na motul. Strona doradzila mi taki olej 8100 x-clean fe 5w30. Dobrze dobrala mi olej ? Czy polecacie inny ? Muszę zrobić płukanie ?
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l Weź 5w40. Płukanka nie zaszkodzi. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l tipmaniak - dokladnie 2 posty wyzej masz odp na pytanie. kolega żaba ma identyczny silnik jak Ty. http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.html wysłane z prodiża
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l Dobra nie bylo tematu.... [emoji35] Dzięki za odp... po sobocie ciężko o koncentrację A co do płukania to zrobić czy nie trzeba ? Edytowane 2 Sierpnia 201510 l przez tipmaniak
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l Płukanka... po szajstolu zalecana. Wlej ją przez rurkę bagnetu. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 2 Sierpnia 201510 l Dzięki Panowie Olej+filtr zamówiony z powyższego linku Dzięki endriuu a preparat też zaraz domowie dzięki Panowie ! Miłej niedzieli
Opublikowano 4 Sierpnia 201510 l Czy są jakieś przeciwskazania do przejścia z oleju 5W30 na 5W40? Kupiłem też płukankę Liqui Moly Engine Flush, ale doszły mnie słuchy od mechaników, że raz po płukance jedno subaru padło po tygodniu. Obecnie mam 350tyś przebiegu. Czy jest sens robić płukankę czy lepiej nie? Nie chcę uwalić silnika bo nie dawno robiłem grubszy remont.
Opublikowano 4 Sierpnia 201510 l Up, nie slyszalem zeby plukanka wyzadzila jakie kolwiek szkody Ona tylko wypukuje pozostalosci po starym oleju Ale niech sie wypowia inni PS w piatek jade na wymiane oleju dotychczas jezdze na szjastrol 5w30, bede robil plukanke i motul 5w40
Opublikowano 4 Sierpnia 201510 l Płukanka!:-( Wasz wybór. Byście później nie pluli sobie w twarz. Przy takich przebiegach......(!
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto