Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeden z lepszych olejow C3 MidSAPS.

wysłane z prodiża

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden z lepszych olejow C3 MidSAPS.

wysłane z prodiża

tj. odpowiedz na moje pytanie ???

A olej x-clean plus 5W30 to coś godnego?

Opublikowano

Płukanke wlej przez bagnet.

Czemu nie tradycyjnie przez korek ?

Opublikowano

Bo ssak pompy lepiej czyści skondensowany.

Opublikowano

jeden z lepszych olejow C3 MidSAPS.

wysłane z prodiża

tj. odpowiedz na moje pytanie ???

A olej x-clean plus 5W30 to coś godnego?

Tak...

Opublikowano

Witam mam kilka pytań odnośnie oleju.

Czym różni się castrol 5w30 od 5w40 i czy zmiana miedzy pierwszym a drugim nie przyniesie jakiś niepożądanych skutków?

Który olej będzie lepszy castrol czy motul o powyższych oznaczeniach?

Czy stosowanie płukanek przed wymianą oleju np Liquid Moly ma sens czy daje tylko jakiś efekt placebo i człowiek się lepiej czuje?

Opublikowano

castrol czy motul...???!!!! [emoji24]

wysłane z prodiża

Opublikowano

Witam mam kilka pytań odnośnie oleju.

Czym różni się castrol 5w30 od 5w40 i czy zmiana miedzy pierwszym a drugim nie przyniesie jakiś niepożądanych skutków?

Który olej będzie lepszy castrol czy motul o powyższych oznaczeniach?

Czy stosowanie płukanek przed wymianą oleju np Liquid Moly ma sens czy daje tylko jakiś efekt placebo i człowiek się lepiej czuje?

Przeczytaj ten watek od strony 503 i bedziesz wszytko wiedział

Opublikowano

Panowie mam pytanie

ktoś stosował olej sort, jakies opinie, co o nim sądzicie

Opublikowano

Panowie mam pytanie

ktoś stosował olej sort, jakies opinie, co o nim sądzicie

Gdzieś czytałem o tym oleju jeśli dobrze pamiętam na jakimś forum i jak to na forum jedni za inni przeciw to też dlatego jeśli nie spróbujesz sam to się nie przekonasz ja sam nie używałem tego oleju

Made in Spain :) kolor oleju zielony jeśli dobrze pamiętam :naughty:

Jest jeszcze olej o nazwie Veedol ktoś coś słyszał na temat tego oleju??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

..sam filmik nic szczególnego nie mówi...

Olej x-sort a olej y-?

Edytowane przez PRZEMEKC

Opublikowano

Witam serdecznie poprzedni właściciel do mojego AWX lał 5w30 castrol edge, widze że ubywa, a że będę niedługo wymieniał oleje i filtry podpowiedzcie Sznowni koledzy czy mogę przejść na 5w40 Motul Specific lub valvoline 5w40 tylko jaki typ. I czy ewentualnie po zmianie nie będzie wycieków rozszczelnień jak taka zamiana może wpłynąć na silnik, turbo i pompki. Pozdrawiam Kamil

Opublikowano

plukanka i Specific. zmiana tylko na plus!

wysłane z prodiża

Opublikowano

endriuu a po płukance nie trzeba miski w dól i smok czyścić?

Opublikowano

Nie. Przyda się tylko z podstawy filtra spuścić resztki oleju, który pozostanie.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Witam rozmawiałem z kolegą który u siebie w avf ma zalane Valvoline Durablend 505.01 5w40 i powiedział, że jest mega zadowolony. Co wybrać Motul czy Valvoline ?

Opublikowano

mozesz zalac jedno a potem drugie i sam zdecydowac. grunt ze jestes na tyle swiadomym uzytkownikiem swojego auta, ze Szajstrola nie chcesz lac :]

wysłane z prodiża

Opublikowano

Witam rozmawiałem z kolegą który u siebie w avf ma zalane Valvoline Durablend 505.01 5w40 i powiedział, że jest mega zadowolony. Co wybrać Motul czy Valvoline ?

Ja z Motula przesiadłem się na Valvo i nie żałuję, bo silnik ciszej pracuje, ale tak, jak endriuu Ci napisał, oba są dobre.

Opublikowano

Ja też z motula na valvo, zauważyłem że silnik tak go nie spija :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Motul est dobry, ale ja tez przesiadłem na Valvo i est :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.