Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co sądzicie o oleju K2 Texar Ultra 5w40??

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K2 - to ci co robili kokpit szpreje? [emoji200]

wysłane z prodiża

Opublikowano

dokładnie, ponoć od 6 lat produkują oleje silnikowe. Tylko że w necie nie ma nic praktycznie informacji. Jedyne co znalazłem to pojedyńcze informacje. Jedna osoba zachwalała, kilka napisało że nic złego się nie dzieje, jedna psioczyła że NoName. Bo w sumie racja, no ale może ktoś sie może więcej wypowiedzieć na temat.

Jeszcze takie pytanie, jaki olej byłby dobry na bardzo długą trasę( możliwe że za jakiś czas będę musiał jechać 1500km w jedną no i drugie tyle spowrotem) Jakiś konketny olej na takie wyzwanie czy po prostu jakiś syntetyk od LM lub Valvo

Opublikowano

Kolego - podejrzewam, ze ktos to dla nich robi bo przeciez K2 to nie fabryka olejów czy rafineria. wiec na zlecenie robi to jakis tani producent olejwoow jak oleje dla biedronki czy Lidla. ja bym nie ryzykowal.

Jak chchesz cos dobrego to zalej Motula X-cess lub Liqui Moly. ale z filtrem musisz liczyc 150 zl - to i tak tanio jak za taki olej. U kolegi dzik masz fajna promo teraz - sam kupowalem kilka dni temu:

http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-xcess-5w40-5l-filtr-oleju-knecht-oc257-p-869.html

w innym razie zalałbym nawet Lotosa 5w-40 niz to K2.

Opublikowano

Jeszcze takie pytanie, jaki olej byłby dobry na bardzo długą trasę( możliwe że za jakiś czas będę musiał jechać 1500km w jedną no i drugie tyle spowrotem) Jakiś konketny olej na takie wyzwanie czy po prostu jakiś syntetyk od LM lub Valvo

Nie rozumiem tego dziwnego pytania... Po tej trasie zlewasz świeżo zalany olej i wlewasz nowy, że tak pytasz? Motul, Liqui Moly, Valvo - trasa nie ma znaczenia.

Nie ryzykowałbym w jakieś dziwne oleje z K2 i nie szukał bezsensownej oszczędności, kiedy jest tyle sprawdzonych produktów.

Opublikowano

Lać tylko LM, Valvo, Motul

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

Jeszcze takie pytanie, jaki olej byłby dobry na bardzo długą trasę( możliwe że za jakiś czas będę musiał jechać 1500km w jedną no i drugie tyle spowrotem) Jakiś konketny olej na takie wyzwanie czy po prostu jakiś syntetyk od LM lub Valvo

Nie rozumiem tego dziwnego pytania... Po tej trasie zlewasz świeżo zalany olej i wlewasz nowy, że tak pytasz? Motul, Liqui Moly, Valvo - trasa nie ma znaczenia.

Nie ryzykowałbym w jakieś dziwne oleje z K2 i nie szukał bezsensownej oszczędności, kiedy jest tyle sprawdzonych produktów.

Nie, wymiana będzie przed wyjazdem ale auto będzie chodzić bez przerwy przez 1500km i nie chciałbym niespodziewanych przygód

Opublikowano

LM Diesel Synthol 5W40.

No chyba, że masz zamiast ciągać przyczepkę ze sporym obciążeniem bez przerwy przez dużo tys km to wtedy coś z 5W50 :D

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano

Jeszcze takie pytanie, jaki olej byłby dobry na bardzo długą trasę( możliwe że za jakiś czas będę musiał jechać 1500km w jedną no i drugie tyle spowrotem) Jakiś konketny olej na takie wyzwanie czy po prostu jakiś syntetyk od LM lub Valvo

Nie rozumiem tego dziwnego pytania... Po tej trasie zlewasz świeżo zalany olej i wlewasz nowy, że tak pytasz? Motul, Liqui Moly, Valvo - trasa nie ma znaczenia.

Nie ryzykowałbym w jakieś dziwne oleje z K2 i nie szukał bezsensownej oszczędności, kiedy jest tyle sprawdzonych produktów.

Nie, wymiana będzie przed wyjazdem ale auto będzie chodzić bez przerwy przez 1500km i nie chciałbym niespodziewanych przygód

Bez przesady, to nie jest chiński skuter

Opublikowano

auto będzie chodzić bez przerwy przez 1500km i nie chciałbym niespodziewanych przygód

:facepalm:

Muszę się powstrzymać od komentarza.

Nie masz innych problemów ???

Opublikowano

Witam. Ja też przęsłem z motyla (ostatnia nie znalazlem w sprzedaże) na Valvoline, Djrablend 5-40. Jak na razie nie narzekam, ładnie pracuje, olej zaczął brać dopiero po 6000 km (motyl trąci swoje właściwości juz po 4000) ale nie est Full Syntetykem. No i jak teraz znowu mam zmienić olej, na co mam zwrócić uwagę? Norma czy syntetycznosci? U nas dostępne są oleje nie znajdują się u was, jak to I.G.A.T., Addinol, Kiss, Mauzer i.t.d. oraz Valvo, Shell, LM, ale żaden z ostatnich który by był syntetyczny nie est 5-40 (chce zosta na nie) lub nie ma 505.01. Co zalać?

Opublikowano

Valvoline SynpowerMst jest chyba full syntetykiem.

Opublikowano

U nas nie ma go.

Opublikowano

To na Twoim miejscu zostałbym przy Durablend albo wlał Liqui Moly TopTec 4100.

Opublikowano

Lej Durablend 5w40 505.01 w takim razie lub coś LM z tą normą.

Durablend używam już w trzech autach na zmianę z SynPower MST i są bardzo dobre.A tak ogólnie to ful syntetycznych prawie nie ma w tych czasach bo nakazy i rozkazy każą przetwarzać olej zużyty i jakieś 30% w każdym oleju to jakieś cuda na kiju.

Opublikowano

Bez wzglendu na to ze a ni eden nie est fuul? A co wtedy turbo na to?

Opublikowano

Nic.Normę mają i ful i pół i inne więc można stosować.Grunt wybrać najlepszy dla auta lub najlepszy dla kieszeni.[emoji12]

Opublikowano

A jak rozpoznać który est najlepszy dla auta?

Opublikowano

walerian przeciez Ty doskonale rozpoznajesz, ktory olej jest najlepszy do auta.

cytuje:

"valvo zaczyna brac po 6000km, a Motyl po 4000 km stracil swoje wszystkie wlasciwsci". wiec to my Ciebie sie pytamy: "Ktory olej najlepszy Walery?"

wysłane z prodiża

Opublikowano

a jak zaczina jeść olej to znaczy ze olej nie est dobry? dolewam i jade dalej, nie sprawdzam co sie dzee w srodku silnika raz w tygodniu. Moj znajomy twerdzi ze ten olej est dobry, ktory naiwencej ubywa, czili silnik go lyka bo mu się podoba. )))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.