Opublikowano 30 Stycznia 20179 l 1 minutę temu, Osiollekk napisał: Tak mi ktoś powiedział i u mnie się to raczej sprawdza... jak przy min wleje 0,5l to mam na bagnecie w okolicach połowy. Jak u Ciebie jest inaczej to trudno. Nie kłoce sie Nawet w temacie o komunikacie "Olej min" pisali, że od min do max jest ok 0.5L (pisze o tej cienkiej rureczce) Kiedy będziesz diagnozował czego to wina, że ubywa Ci tyle oleju? Co już wyeliminowałeś?
Opublikowano 1 Lutego 20179 l Witam Mam takie pytanie do was mam a4 b6 1.9TDI 130km z 2000r przebieg ponad 200 000. Jaki olej zastosować 5w30 czy 5w40 i jakiej firmy polecacie olej? Ile oleju wchodzi do tego modelu?
Opublikowano 1 Lutego 20179 l jakies 3,8 litra. olej najlepszy dla Ciebie to specific 505.01http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.htmlwysłane z prodiża
Opublikowano 1 Lutego 20179 l Lej 5w40 LM,Motul,Millers .Odnośnie pojemności układu smarowania jest gdzieś wątek
Opublikowano 2 Lutego 20179 l Czym sie rózni 5w40 od 5w30 21 godzin temu, endriuu napisał: jakies 3,8 litra. olej najlepszy dla Ciebie to specific 505.01http://pro-choice.pl/zestaw-olej-motul-specific-5w40-50501-5l-filtr-oleju-knecht-ox143d-p-872.html wysłane z prodiża i czy ten olej jest dobry
Opublikowano 3 Lutego 20179 l Zależy, co rozumiesz pod pojęciem "dobry". Chyba złego, by Ci tutaj nikt nie polecił. Pomyśl.
Opublikowano 3 Lutego 20179 l 12 godzin temu, PAW99 napisał: Czym sie rózni 5w40 od 5w30 5W40 jest lepszy dla silnika, bo jest bardziej odporny na upalanie od 5W30. Zazwyczaj 5W30 to oleje dla silników z DPF, a tam na pierwszym miejscu jest filtr DPF, a nie smarowanie silnika To tak w wielkim skrócie - olej pod DPF jest uboższy w związki, żeby nie zapchać filtra... a czym związków więcej..tym lepszy olej i lepsze smarowanie.. Edytowane 3 Lutego 20179 l przez cabanmat
Opublikowano 3 Lutego 20179 l a co z temperaturami i lepkością? Przeciez 5w30 i 5w40 maja inne zakresy... Ja jednak ryzykował nie bede, skoro lany był 5w30 to tak zostanie raczej
Opublikowano 3 Lutego 20179 l To po co pytasz, skoro i tak masz zamiar zrobić po swojemu?Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 3 Lutego 20179 l 34 minuty temu, nitroo napisał: To po co pytasz, skoro i tak masz zamiar zrobić po swojemu? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka A widziałeś żebym teraz o to pytał?
Opublikowano 3 Lutego 20179 l Tak, w swoim pierwszym poście.Skoro już tak kurczowo trzymasz się tego, co było lane na początku, to dlaczego nie wylejesz oleju Castrola Longlife?
Opublikowano 3 Lutego 20179 l Pytałem ile oleju dolewał a nie czy 5w40 czy 5w30 A castrola nie leje bo to gówno, trybu ll też nie stosuje interwał 10tys
Opublikowano 3 Lutego 20179 l Możecie mi jeszcze powiedzieć jakie filtr paliwa i filtr powietrza wybrać
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto