Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co polecicie do 2.0 BiTDI przejechane podobno 200kkm. :wink::)?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie czy taki olej będzie dobry do AWX ?

Valvoline 5W40‎ w czerwonej butelce ?

Opublikowano

Jeżeli mówisz o Valvoline MaxLife 5W40 i Twoim silniku AWX na pompowtryskiwaczach, to nie.

https://oil-land.pl/pl/p/Valvoline-MAXLIFE-5W40-4L/1138

Zaproponowany przez Ciebie olej nie ma normy VW dla PD 505.01

https://oil-land.pl/pl/p/Valvoline-Synpower-MST-C3-5W40-5L/1128

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano
5 godzin temu, Pawci_o napisał:

Nie będzie dobry, bo nie ma normy dla pompowtryskiwaczy VW 505.01, ma ale dla pomp wtryskowych 505.00

Tutaj masz pierwsze lepsze oliwy do swojego motoru :

http://pro-choice.pl/specific-50501-5w40-5l-p-13.html

http://pro-choice.pl/8100-xclean-c3-5w40-5l-dpf-p-18.html

http://pro-choice.pl/synpower-mst-c3-5w40-5l-p-1340.html

 

Edytowane przez cabanmat

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, Mam zalany MOTUL 8100 x-clean C3 5W40 ale chciałem zmienić na co coś innego dobrego lub lepszego. (nie mam DPF-a)

Czy zmiana w kierunku na VALVOLINE SYNPOWER MST C3 5W-40 5L bedzie  dobra bądź lepsza ? Nie pomyliłem norm (bo już sie w nich gubię)???? 

 

Opublikowano
31 minut temu, rafałwol napisał:

 

Czy zmiana w kierunku na VALVOLINE SYNPOWER MST C3 5W-40 5L bedzie  dobra bądź lepsza ? Nie pomyliłem norm (bo już sie w nich gubię)???? 

 

Jaki to dokładnie silnik ? BVF ? to będzie dobry lub XL-III C3.

Motul na długie trasy i ciepłe kraje, Valvoline na zimowy czas.

Opublikowano
6 godzin temu, KINIAM napisał:

Jaki to dokładnie silnik ? BVF ? to będzie dobry lub XL-III C3.

Motul na długie trasy i ciepłe kraje, Valvoline na zimowy czas.

Silnik to 2.0 TDI   BPW 140 KM po lekkim modzie na 160 km. Wydaje mi się że na tym Motulu 5W40 trochę jakby glosniejszy i przydymial. Na Motulu 5W30 (; ;wydaje;; mi się ze tego nie było)  Dlatego chciałem spróbować jakiejś zamiany oleju.  

Opublikowano

Wlej Valvo, to wyciszy Ci to, co Motul Ci podgłośnił ;)

Opublikowano
2 godziny temu, nitroo napisał:

Wlej Valvo, to wyciszy Ci to, co Motul Ci podgłośnił ;)

ok. tylko mówimy o tym co napisałem wyżej VALVOLINE SYNPOWER MST C3 5W-40 ??? Czy jakiś inny Valvo ???

Opublikowano

Tak, o tym.

Opublikowano

Motul Specyfic jest lepszy na długie trasy od valvo? Na Motulu w zimę zauważyłem że silnik trochę ciężko pracował póki się nie rozgrzal.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na papierze Valvo ma zapewne niższe temperatury płynięcia.. jak jest w rzeczywistości.. nie wiem

Opublikowano

Pany mam takie pytanko,teściu smiga passatem 2009rok 150tys nalotu.auto od momentu wyjechania z fabryki śmiga na ori VW 5w30,niestety teściu chciał dolać oleju i wlał mojego lm mos2 10w40.wlal 1l a do wymiany zostalo jeszcze 9tys km.czyli teraz w silniku jest 3.2litra 5w30 i 1litr 10w40.czy coś może się stać czy może spokojnie śmigać dalej?

Opublikowano

jeszcze 9tyś do wymiany to co ile on zmienia olej?

Opublikowano

Co 13-15tys km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.