Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakby dobrze zlali to by weszło 4.2 litra

trzeba też wysysać olej z podstawy foltra i chłodnicy oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego baszmak7... Nie pisz bzdór, że Motul jest gówniany bo obrażasz połowę forum...

tak zwłaszcza sprzedających i naganiaczy...których tu nie brakuje,Motul to łajno czy ci się to podoba czy nie,trzeba pisać jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego baszmak7... Nie pisz bzdór, że Motul jest gówniany bo obrażasz połowę forum...

tak zwłaszcza sprzedających i naganiaczy...których tu nie brakuje,Motul to łajno czy ci się to podoba czy nie,trzeba pisać jak jest

na jakiej podstawie tak twierdzisz baszmak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty na temat motula to az sie boje go zastosowac na kolejna wymiane a jezdze na nim ..co polecacie do 1,9 tdi pd AJM ? 235k na blacie ;)

Wysłane z mojego GT-I8190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na motulu już dłuższy czas, i śledzę ten temat, im dłużej czytam tym większe mam wątpliwości. Może trzeba przejść na kastrol i mieć w d... sprzedać auto i kupić rower

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leję MOTULA X-Cess do mojego 1.9TDI VP... i przy nim zostaję do końca mojego lub motoru :decayed:

Zdecydowanie mniej hałasują popychacze przy zimowych rozruchach niż na Castrolu, i mniej go silnik "bierze".

Jak przejdę kiedyś na motor 1.8T to będę lal LIQUI MOLY HIGH TECH 5W40 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty na temat motula to az sie boje go zastosowac na kolejna wymiane a jezdze na nim

Masz jakieś niepokojące objawy?

Ja też jeżdżę na motulu już dłuższy czas, i śledzę ten temat, im dłużej czytam tym większe mam wątpliwości. Może trzeba przejść na kastrol i mieć w d...

Masz jakieś niepokojące objawy?

Mniej czytajcie, bo zakładam, że podstawową wiedzę nt. olejów macie, a więcej zwyczajnie używajcie aut do tego, do czego są przeznaczone.

Zawsze można zmienić olej na inny i zawsze znajdzie się oszołom, który powie, że to szajs.

Sam używam od dłuższego czasu Totala, czasem Elfa (zdarzył się też Motul) i problemów najmniejszych nie mam. Zresztą nigdy ich nie miałem.

Olejem takim czy innym ciężko coś popsuć w krótkim czasie. Zdecydowana większość problemów to skutek wieloletnich zaniedbań, często przez poprzednich właścicieli.

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że bardziej liczą się częstsze wymiany niż Bóg wie jaka oliwa...no ja jestem przy Motulu bo praktycznie jest w cenie Castrola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...