Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie co ile wymieniacie, tylko co 10000 lub co roku, zależnie co nastąpi pierwsze.

A olej Valvoline, Motul itp 505.01.

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I bardzo dobrze :polew: :polew: :polew:

dobrze to będzie jak sam zatrzesz swoje śruta,na Motulu poleciał mi wałek ori wałek po 30kkm dokładnie na specificu i nie był on z allegro podrabiany,tylko z iC,dlatego to Motul to łajno i wszystko w temacie

Opublikowano

A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata.

Edytowane przez marekg

Opublikowano

jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)?

Opublikowano

A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata.

zaapalikuj leki najlepiej,bo porannych raczej nie wziąłeś,po za tym z wypowiedzi twoich przekaz jest jasny,że twoja jazda autem jest tak szybka jak jazda furmanki,a tak na marginesie oglądałeś swój wałek,skąd ta pewność ze jest ok?

Opublikowano

A pprzedni wałek po czym poleciał? :wink:

Jesteś kolego zwykłym laikiem i pieniaczem i tyle w temacie.

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

A pprzedni wałek po czym poleciał? :wink:

Jesteś kolego zwykłym laikiem i pieniaczem i tyle w temacie.

Wysłane batonikiem Kitkat

jaki poprzedni pieniaczu i nabijaczu postów?? naucz się dżichadzie czytać ze zrozumieniem

Edytowane przez baszmak7

Opublikowano

jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)?

5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200

Opublikowano

Nie pień się kolego. Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres, ale ty jak dziecko uparłeś się, że to wina oleju, który akurat znajdował się w silniku i siejesz ferment po forach.

:wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

Edytowane przez jihaad

Opublikowano

mycha852, dnia 21 Paź 2014 - 14:26, napisał:

jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)?



5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200

z doświadczenia klientów specific 5W30 507.00 lepiej się sprawdza do dpfa i rzadziej go wypala .

Opublikowano

Nie pień się kolego. Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres, ale ty jak dziecko uparłeś się, że to wina oleju, który akurat znajdował się w silniku i siejesz ferment po forach.

:wink:

Wysłane batonikiem Kitkat

jesteś laikiem w tej branży raczkujesz dopiero i mądrujesz bez sensu,także zakończ i nie tocz piany,po forach? to niby gdzie to jeszcze napisałem ? co za człowiek dżichad normalnie

mycha852, dnia 21 Paź 2014 - 14:26, napisał:

jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)?

5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200

z doświadczenia klientów specific 5W30 507.00 lepiej się sprawdza do dpfa i rzadziej go wypala .

Edytowane przez baszmak7

Opublikowano

A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata.

zaapalikuj leki najlepiej,bo porannych raczej nie wziąłeś,po za tym z wypowiedzi twoich przekaz jest jasny,że twoja jazda autem jest tak szybka jak jazda furmanki,a tak na marginesie oglądałeś swój wałek,skąd ta pewność ze jest ok?
A poza tymi prymitywnymi docinkami, które ludziom w pewnym wieku i nawet minimalnym poziomie wychowania nie przystoją to jesteś w stanie udowodnić tezę o tym, ze to wlasnie motul wykonczyl wałek? Bez wykazania bezpośredniego zwiazku twoja teza jest bezwartosciowa. I tu już nie chodzi o takie czy inne preferencje co do marki oleju ale o zwykly szacunek dla podstaw logiki. O szacunku do innych forumowiczow nie wspomne ale braków w twoim wychowaniu prostowac nie bede. Czas dorosnąć i ponosić odpowiedzialność za to co się a przede wszystkim jak się pisze, nawet jeśli anonimowo.

Edytowane przez marekg

Opublikowano

Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres
dokładnie.Przyczyna musi być gdzie indziej :)
Opublikowano

Pompa, smok lub zasr...ne kanały olejowe.

Opublikowano

Twoja.

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

Twoja.

Wysłane batonikiem Kitkat

dokładnie bo wlałem to co wlałem

Opublikowano

Nie świadczy to zaraz że to wina oleju. Z twoich postów wynika że nowy walek został kupiony w IC czyli nie mówimy o oryginalne lecz zamienniku co też ma znaczenie gdyż jakość tych części jest adekwatna do ceny. Rozumiem że szklanki są również nowe bo jak zostały stare to masz już jedną z przyczyn pozostaje też kwestia smarowania o czym wspominali powyżej koledzy. Nie ma się co denerwować gdyż historię tego silnika tylko Ty znasz a skoro zastosowałeś olej Motula silnik poprzednio musiał jeździć na innym oleju.

Opublikowano

Nie świadczy to zaraz że to wina oleju. Z twoich postów wynika że nowy walek został kupiony w IC czyli nie mówimy o oryginalne lecz zamienniku co też ma znaczenie gdyż jakość tych części jest adekwatna do ceny. Rozumiem że szklanki są również nowe bo jak zostały stare to masz już jedną z przyczyn pozostaje też kwestia smarowania o czym wspominali powyżej koledzy. Nie ma się co denerwować gdyż historię tego silnika tylko Ty znasz a skoro zastosowałeś olej Motula silnik poprzednio musiał jeździć na innym oleju.

z IC był Motul a wałek od nowości był ori w ładnym stanie-był,pisze o swoim przypadku konkretnym,każdy niech leje co uważa

Opublikowano

I co od tamtej pory za oliwę wlewasz? Skoro nie Motul? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.