Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja znowu muszę się was poradzić koledzy. Dzisiaj wymieniałem samemu olej (pierwszy raz :banan:) , myślałem że filtr wciągnie trochę więcej oleju i nie wiem czy trzeba odsysać, czy też jest spoko. Weszło mi gdzieś tak 3,7litra . Na bagnecie sięga poziomu tak jak ta niebieska kreska pokazuje .

Trzeba odsysać czy jest na max i nic się nie stanie ?

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 250614973e314.png

tutaj trochę dokładniej . Mam nadzieje że docenicie ogrom pracy poświęconej temu rysunkowi :decayed::facepalm:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - be6dd09a4c8c9.png

chodzi o silnik 110KM AFN

i jeszcze chciałem was zapytać , czy to coś szkodzi że jak się wkłada bagnet to luźno chodzi jak się go wkłada do pomarańczowej prowadnicy ?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O stan oleju nie martw sie. Wszystko jest ok

Prowadnice trzeba wymienic na nową

Koszt ok 7 zk

Opublikowano
O stan oleju nie martw sie. Wszystko jest ok

Prowadnice trzeba wymienic na nową

Koszt ok 7 zk

dzięki :thumbup1:

a czymś grozi np.dla oleju, takie luźne siedzenie bagnetu w prowadnicy ? Jak silnik pracuje to bagnetu nie wypycha i oleju tamtędy nie wybija czy coś .

Mi osobiście to nie przeszkadza

Opublikowano

lepiej jak wszystko jest szczelne

Opublikowano

A ja mam trochę inne pytanie, czy jeśli pod koniec czerwca wymieniałem olej i walnęło 10tys., to muszę oprócz filtra oleju wymienić też teraz powietrza i paliwa? Robiłem prawie wyłącznie trasy. I czy jeśli znowu za 3 miechy będzie kolejne 10 tys. na liczniku to trzeba wymieniać olej, czy można pojeździć te 12, 15?

Opublikowano

wymieniasz olej i filtr, reszta bez zmian

Opublikowano
lepiej jak wszystko jest szczelne

Wiem.

Ale chyba to niczym nie zagraża dla oleju co ?

Nawet gdyby tam jakoś minimalnie powietrze się dostawało, w co wątpię,to i tak przecież olej ma i bez tego kontakt z powietrzem .

Opublikowano

Bardziej idzie zeby nie wychlapało przez miarkę.

;-)

Wysłane Pocztą Polską przy pomocy listonosza.

Opublikowano

Witam panowie :hi:

Kto jeździł na tym Castrolu ?

I jakie ma doświadczenie...

Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 5L OIL-LAND

Nie mogę się zdecydować co zalać...

Tego Castrola czy Motula X-Cessa :kwasny:

Tak się czaje co zalać na trzecią wymianę do mojego ALH

Opublikowano
Witam panowie :hi:

Kto jeździł na tym Castrolu ?

I jakie ma doświadczenie...

Castrol Edge Turbo Diesel 5W40 5L OIL-LAND

Nie mogę się zdecydować co zalać...

Tego Castrola czy Motula X-Cessa :kwasny:

Tak się czaje co zalać na trzecią wymianę do mojego ALH

Ja na nim obecnie jeżdżę , zrobiłem na nim około 8 tyś ale porównania z innym nie mam gdyż robiłem dopiero 1 wymianę oleju , odnośnie ubytków oleju to nie odnotowałem na miarce trzyma ciągle ten sam stan . Przy następnej wymianie zaleje Motula Specyfic.

Opublikowano

Hmm ja teraz mam zalanego Specifica ale zrobiłem na nim 15kkm i powoli rozglądam się nad trzecią oliwą.

Na pierwsze zalanie wziąłem Castrola Diesel Magnateca 5W40 i nie byłem z niego zadowolony... wręcz zraziłem się do Castrola...

Teraz po głowie chodzi mi Castrol EDGE Turbo Diesel 5W40 lub Motul X-Cess 5W40...

PS. Są w tej samej cenie w bańkach 5L.

Opublikowano

Cabanmat byłem pewien że zalałeś tego Gulfa 5W40 i chciałem pytać o wrażenia... a tu nadal się czaisz jak szpak na pi...:facepalm:

Opublikowano

Ja już też nie kumam :-(

Skoro się zraziles to po co wracasz do Castrola?

I też byłem przekonany ze zalejesz gulfa.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Dzisiaj z braku LM i Motula kupił mi ktoś Mobila 3000 5w30, mogę go zalać, bo za daleko mam żeby jechać go wymienić jeśli spełnia 505.01?. Auta nie katuje i idzie po mału zima, więc chyba jakiejś wielkiej różnicy nie będzie między 40?

Opublikowano

Lej mobila.

Cabanmat wszystkich masz w domu? ;-)

Wysłane Pocztą Polską przy pomocy listonosza.

Opublikowano

GULF to za niska półka cenowa ;)

Opublikowano
Hmm ja teraz mam zalanego Specifica ale zrobiłem na nim 15kkm i powoli rozglądam się nad trzecią oliwą.

Na pierwsze zalanie wziąłem Castrola Diesel Magnateca 5W40 i nie byłem z niego zadowolony... wręcz zraziłem się do Castrola...

Teraz po głowie chodzi mi Castrol EDGE Turbo Diesel 5W40 lub Motul X-Cess 5W40...

PS. Są w tej samej cenie w bańkach 5L.

X-Cess wydaje mi sie ze nie jest do pompek, nie widze zeby spelnial norme 505.01!

Ja aktualnie mam specific 505.01 ale szykuje mi sie wymiana, warto zmienic na x-clean c3 ?

Opublikowano

lukaseq1

PS. Ja nie mam pompowtryskiwaczy które wymagają normy 505.01 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.