Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W starych silnikach nie ma tego problemu tylko w nowych

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia Wednesday, April 12, 2017 o 22:51, endriuu napisał:

mozesz ale lepsza lepkosc to 5w40 do Ciebie

wysłane z prodiża
 

Na tym 5w30  z norma 507 jezdzilem az do 260 tys teraz mam 340tys przejechane i 5w30 (z norma 505.01)bedzie gorszy ? Zla lepkosc ? Juz nawet nie chodzi o te 23 PLN roznicy tylko tak z ciekawosci pytam.

Opublikowano

Lej 5W40,  Endriuu dobrze prawi.

Opublikowano

Jaka jest różnica między olejami Motul Specyifik 5W40 a X-clean pomijając DPF ?

Opublikowano
6 godzin temu, Wotek2 napisał:

Jaka jest różnica między olejami Motul Specyifik 5W40 a X-clean pomijając DPF ?

https://www.motul.com/pl/pl/business/1484

Opublikowano

Ok

Zapytanie poszło do Motula

Dzięki 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Mam pytanie, może nie koniecznie oliwa do silnika ale do napędu. Kupiłem outlandera który jest na osranym haldexie, nie mam zabardzo pojęcia co się tam wymienia ale chyba miejsca są dwa (jak ktoś się lepiej orientuje w haldexie to proszę niech poprawi) jeden mechanizm to dyferencjał tylny, a drugi to skrzynia rozdzielcza? No oprócz tego to wiadomo skrzynia biegów. Chyba nic więcej tam nie ma? Macie propozycje co tam zalać? Chwilowo nie mam kanału żeby zajrzeć.

Opublikowano

Jestem na etapie regeneracji turbiny, więc olej do wymiany.

Dpf wyleciał.

Który olej polecacie ?

1) http://pro-choice.pl/ee-longlife-5w40-5l-p-945.html    MILLERS EE LONGLIFE 5w40

2) http://pro-choice.pl/diesel-synthoil-5w40-5l-lm1341-p-520.html   LM Diesel Synthoil 5W40 5L LM1341

Czy ewentualnie jakiś inny Millers lub LM ?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :hi:

Opublikowano

Może już nie stosuj LL skoro turbina poleciała, ja bym lał tego LM

Opublikowano

Konkretnego powodu uszkodzenia turbiny jeszcze nie znam, bo dopiero jest wyciągana, ale raczej może być mapa-program do poprawy. Teraz miałem zalany Vavoline na którym przelot był 6,5k. a i tak zawszę zmieniam po 10k.

Kiedyś ktoś pisał o Millersie dobrym, a teraz nie mogę znaleźć. Choć LM również poważnie rozważam.

Edit

Millers u dzika zakupiony :wink:

Edytowane przez ADeK

Opublikowano

Jaki filtr oleju byście polecili ?
Czy to nie ma znaczenia jaki kupie ?

 

PS. Mam około 4,5 Litra Liquid Moly, trzeba dokupić aby na wymianę starczyło ?

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

Ze znaczkiem oooo hehe :grin:

Opublikowano

Co masz na myśli? :wink:

Edytowane przez ADeK

Opublikowano
47 minut temu, Caporeira napisał:

Jaki filtr oleju byście polecili ?
Czy to nie ma znaczenia jaki kupie ?

 

PS. Mam około 4,5 Litra Liquid Moly, trzeba dokupić aby na wymianę starczyło ?

Filtry Knecht lub Mann.

Ile oleju do twojego silnika wchodzi akurat nie wiem, ale z pewnością znajdziesz na forum.

Opublikowano

Mógłbyś coś więcej napisać ? Bo nie rozumiem co to za znaczek ?

Opublikowano

Kolega ma na myśli cztery pierścienie, czyli znaczek Audi ;)

Opublikowano
Mógłbyś coś więcej napisać ? Bo nie rozumiem co to za znaczek ?

Jesteś głupi, czy tylko udajesz? Dobijają mnie Twoje posty ostatnio...
Opublikowano
Kolega ma na myśli cztery pierścienie, czyli znaczek Audi [emoji6]

Dzięki, nie pomyślałem o tym [emoji3]

SGS7EDGE TAPATALK

Opublikowano
Dnia 19.04.2017 o 19:56, Awra napisał:

Mam pytanie, może nie koniecznie oliwa do silnika ale do napędu. Kupiłem outlandera który jest na osranym haldexie, nie mam zabardzo pojęcia co się tam wymienia ale chyba miejsca są dwa (jak ktoś się lepiej orientuje w haldexie to proszę niech poprawi) jeden mechanizm to dyferencjał tylny, a drugi to skrzynia rozdzielcza? No oprócz tego to wiadomo skrzynia biegów. Chyba nic więcej tam nie ma? Macie propozycje co tam zalać? Chwilowo nie mam kanału żeby zajrzeć.

który rok tego outlandera ?

Opublikowano
59 minut temu, Dev napisał:

który rok tego outlandera ?

2009. Outlander 2 to jest 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.