Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki znawca, jak Ty, co się co chwilę tutaj udziela i radzi, nie wie?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam miałem motula i zmieniłem na valvo. Imo na valvo silnik pracuje lepiej. Trudno określić dokładnie Ale tak jakby miękko. Ale to koze tylko złudzenie. Ogółem nie zauważyłem nic jednego avraczej na plus

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zbliża się wymiana oleju w mojej 2.0tdi brd 2007r przelot 186500.

 

Lany zawsze 5w30 pomimo wyciętego dpf i raczej przy 5w30 wolałbym pozostać.

Jaki olej polecanie z tych lepszych, ostatnio był lany millers, teraz może spróbować któryś konkretny liqui moly?

Opublikowano

Liqui z seria Top Tec to nie jest rewelacja. Lepiej millers 5w40 z nanodrive lub specific 5w40 od Motula

wysłane z prodiża

Opublikowano

A coś z 5w30? Bardzo dziękuje za odp z góry

Opublikowano

Polecam Motul Specific 5W30

Opublikowano

Witam mam pytanie odnosnie oleju nie wiem jaki olej byl lany przed kupnem do mojego auta a pod maska nie ma zadnej informacji. Teraz chce go wymienic i mam dylemat czy jezeli wleje jakis olej innej firmy niz byl lany do tej pory czy zaszkodzi to silnikowi? Jaki olej bedzie najbezpieczniejszy w tej sytuacji? Dziekuje za odp   Auto to audi a4 2003r 1.9tdi avf manual

Edytowane przez Daniel112

Opublikowano
1 godzinę temu, rafaell68 napisał:

Polecam Motul Specific 5W30

A coś z tych lepszych firm polecacie? Cena nie jest taka ważna :)

Opublikowano

Lepsze to dla Ciebie Castrol i Mobil?

wysłane z prodiża

Opublikowano

Nie, lepsze dla mnie to np: valvoline, liqui moly, millers itp

Edytowane przez PawelVK

Opublikowano

No i co nie wybierzesz z tych marek bedzie dobrze

wysłane z prodiża

Opublikowano

Rozumiem, a jakiś konkretnie model oleju z tych marek które wypisałem jest szczególnie godny polecenia? Oczywiście jak są jeszcze inne lepsze to też proszę o podanie, ale tak jak pisałem prosiłbym 5w30

Opublikowano

LM odpusc poniewaz seria Top Tec szybko degraduje. Bierz valvo synpower 5w30 lub millersa z nanodrivem ale sa drogie no i Motul Specific 5w30. napisz do kolegi dzik z forum to Ci cos dobrego poleci w dobrej cenie.

wysłane z prodiża

Opublikowano
3 godziny temu, endriuu napisał:

LM odpusc poniewaz seria Top Tec szybko degraduje. Bierz valvo synpower 5w30 lub millersa z nanodrivem ale sa drogie no i Motul Specific 5w30. napisz do kolegi dzik z forum to Ci cos dobrego poleci w dobrej cenie.

wysłane z prodiża
 

Dzięki :) Chyba skusze się na tego millersa z nanodrivem.

Miałeś na myśli ten lub ten?

1) http://www.millersoils.pl/produkty/premium-samochody-osobowe/oleje-silnikowe/ee-longlife-eco-5w30/

2) http://sklep.millersoils.pl/seria-energy-efficient/432-millers-oils-ee-longlife-c3-5w30-5l.html

Opublikowano

Siemka, rok temu w maju wymieniałem olej miałem jakieś 238 tys teraz mam 247 tys. Co ile powinno się wymienić. Już czas ?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Głupszego pytania dawno nie słyszałem :facepalm:

Opublikowano

Dlaczego , co rok z tego co mi wiadomo [emoji14] wiadomo że najlepiej to co parę dni by był jak najświeższy [emoji14]
Czy ktoś mi powie czy taki olej się nada, chodzi o firmę itd bo dość fajna cena 32e8532cd6f29da4df31e1a902297447.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.